Vlhkost v domě

0
před 3 roky Ema

Jak vyzrát na vlhkost v domě?

0
před 3 roky Emil

Stačí hodně větrat, pokud tohle nepomůže tak pak koupit odvlhčovač vzduchu, ten funguje dokonale

0
před 3 roky Ema

Já bych si asi koupila i ten odvlhčovač vzduchu, ale jak poznám jaký koupit?

0
0
před 3 roky devaj

Ahoj máme hroznou vlhkost v domě i když větráme i topíme,pořád nám hodně vlhnou zdi a tvoří se nám plísně, nevíte jak se toho zbavit?

0
před 3 roky verca.broukk

Vyzkousej tady tohle www.osmodry.cz

0
před 3 roky devaj

A máš s tím nějakou zkušenost?

0
před 3 roky verca.broukk

Jasne ze mam a dobrou.Nasi ho maji a jsou s nim moc spokojeni.A super je,ze zaplatis jen 50% ceny na zacatku a zbytek az po kontrolnim mereni coz se nasim hodne libilo.

0
před 2 roky Dan

Jak se nadobro zbavit vlhkosti ve starém domě?

0
před 2 roky Erik

Podívejte se na https://www.osmodry.cz mě to hodně pomohlo, když proběhlo kontrolní měření, tak jsem hleděl, o kolik klesla vlhkost

0
před 2 roky Jara

A určitě to pomůže? asi to nebude úplně levné....

0
před 2 roky Erik

Nám to hodně pomohlo, před instalací přišel jejich technik a zhodnotil zda je to pro nás vhodné

0
před 2 roky atmosan

Dobrý den, pokud řešíte ve starším domě nebo bytě vlhké zdivo,je velice důležité tuto vlhkost uvnitř zdiva snížit,aby se netvořili plísně a škodlivé látky.Také spoustu lidí si myslí,že dobře a správně větrají,ale ve skutečnosti to nestačí.Je potřeba to řešit komplexně,jinak se toho nezbavíte a odvlhčovače Vám neodvlhčí vlhké zdivo uvnitř.Řešením pro Vás může být firma,která se tímto zabývá právě komplexně vše na www.atmosan.cz

0
před 2 roky Ondra

Asi se nějak nebudu rozepisovat, protože bych stejně kopíroval https://www.bonacasa.cz/vlhkost-v-byte-jak-ji-efektivne-snizit/ , tak ti rovnou dám článek :)

0
před 6 měsíci Bára

My bohužel máme také ve spodním patře docela problém s vlhkostí. Nejhorší na tom je, že se nám tam teď začala dělat i plíseň. Zkoušela jsem odvlhčovač, ale bohužel to moc nepomohlo, proto přemýšlím nad tím, že bych zkusila tzv ozonování, viz https://www.ozonovani.cz/plisen-v-byte/ Má s tím někdo zkušenost? Díky.

0
před 4 měsíci Katka

My jsme měli nejvíc vlhký vzduch v koupelně a ložnici. Poznali jsme to tak, že se v těchto dvou místnostech dělala plíseň. Nepomohlo ani časté větrání. Byla jsem dost bezradná, proto jsem hledala na internetu nějaký způsob, jak se vlhkosti zbavit. Narazila jsem na tento článek http://www.utulnydum.cz/clanek/Odvlhcovac-vzduchu---jak-poznate,-ze-ho-potrebujete , díky kterému jsme koupili odvlhčovač vzduchu , který s vlhkostí zatočil.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 5


Přidat příspěvek