Vážně vymíráme - zajímavé

0
Obrázek uživatele Dita
před 7 lety Dita

Vkládám odkaz na velmi zajímavé stránky. Jakou rychlostí se pohybuje počet nově narozených dětí a počet úmrtí je až děsivé tempo. Při chvilkovém pohledu na měnící se čísla se člověk říká kam to spějeme a jak je tempo doslova vražedné.
Najdete zde taky rychlost ekonomik, zadluženost, spotřeba vody, nebo jak rychle se odlesňují plochy a nebo kolik bylo dnes prodáno mob. telefonů.

http://www.worldometers.info/cz/

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

Kdo říká, že vymíráme? Leda tak bílá rasa. Jinak svět tmavne.

0
Obrázek uživatele Sunriska
před 7 lety Sunriska

Tyto stránky jsou zajímavé, ale to vzrůstání je víceméně orientační. Je to založené na kontinuálním růstu po určitých intervalech. Ale pro představu to určitě stačí...:)

0
Obrázek uživatele vercounek
před 7 lety vercounek

ano, opět bychom se nad sebou měli všichni vážně zamyslet!

0
před 7 lety Dita

Danah: kdo jiný než media, otázka zda vymírání bílé rasy je, nebo pouze slábné procentuelně v porovnání s jinou, zda se stav bílé nezmenšuje, jen se rozrůstá pomaleji, než tací jací..

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

Dita: Aha, média, tak to musí být pravda. :-))))))))))Rozumím- buď opravdu bílá rasa vymírá nebo je jen přečíslena.

0
před 7 lety Denisa

Danah,souhlasím s váma,bílý vymíraj a množí se jen černí.Západní čechy jsou toho příkladem.Já to říkám taky furt,jim je jedno,že dětem toho moc nedaj,žádný kroužky a výlety,mají takovej ten kočovnickej život.My bílý zkrátka žijem jinak,hodnotněji,kvalitněji a to něco stojí,takže dvě děti jsou přepych,sama mam jen jedno,na dvě nejsou doláče a já nechci přežívat,ale žít.A tak to asi my světlý berem.

0
Obrázek uživatele Boo67
před 6 lety Boo67

Potkáte na ulici bílou rodinu se dvěma dětmi,potkáte tmavou,má 3 a další na cestě.Oni nemusí řešit,jestli je všechny uživí.Stát se o ně postará.Bílý si to musí hodně promyslet a propočítat,jestli budou mít jedno nebo 2 děti.Buď nás převálcují cikáni,nebo muslimové.Něměcko už je muslimský stát co do počtu obyvatel.

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Už dávno nesleduji zprávy a politické dění, už jsem si svůj názor udělala dávno. Ovšem přestala jsem politice rozumět,když začala genocida daňových poplatníků,kdy jsou trestáni slušní lidé za to,že chodí do práce a vychovávají ke slušnosti (a ne pro kriminál)svoje děti. První zemí Evropy,kde přistěhovalci přečíslili původní obyvatelstvo,bylo Holandsko. Přistěhovalci pochopitelně nebudou volit pravici,ale rozhazovačnou sociálně štědrou levici- a máme tu zpět socializmus jak vystřižený.

0
před 6 lety Jirka

Počasí: Aktuální stav: Na severní Moravě mínus osm, na území celé ČR mínus sedmnáct. Předpověď na noc a zítra: Mínus dalších pět až devět.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 9


Přidat příspěvek