Vážně stačí vyhodit tisíce a zhubnu?

0
Obrázek uživatele Dita
před 6 lety Dita

Včera jsem se dívala na den D, kde byla prezentace cesta ke zdraví a hubnutí prostřednictvím poradenství, který vedl samozřejmě k prodeji super výrobků s vyváženým složením, bez toho přeci nemůže hubnutí existovat. V životě bych neřekla, že je to takový byznys, který se může dostat do takových výšin. Ještě více nechápu, jak někdo může investovat takový prachy do těch přípravků. Není asi většího byznysu než vydělávat na hlouposti lidí, kteří si myslí, když budu brát pilulky za tisíce, že získám pocit, že pro sebe něco dělám.
Cesta procesem, který můžete vidět v pořadu Jste to jíte si myslím, že je daleko lepší cestou k hubnutí a hlavně levnější, také je vyváženým jídelníčkem z běžně dostupných surovin z krámu.
No hošům držím palce, protože je to neuvěřitelné na čem lze zbohatnout.

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 6 lety Jana H.

ještě stále je mnoho lidí, kteří jspu ochotni podpořit obchod s hubnutím a tak je to stále obchod velmi výnosný... zrovna dneska ráno jsem přemýšlela nad tím ,kolik peněz stojí např. různé bandáže žaludku... vždyť většina lidí může hubnout změnou životního stylu... a mnoho lidí jde na bandáž žaludku nebo jak se tomu říká a pak se stejně musí vzdát svých oblíbených "prasáren", jinak to nemá žádný efekt, zpočátku jí jen miniporce nějakých kašiček a v budoucnosti se stejně nemůže dál přejídat a jíst nezdravé věci... jinak jsou to jen peníze vyhozené z okna. Nějak mi to celé nedává smysl... natož peníze vyhozené za různé "podpůrné" prostředky na hubnutí... proč si lidé za vyhozené peníze radši nekoupí kvalitní potraviny....ale to je pořád dokola....

0
Obrázek uživatele Mritamira
před 6 lety Mritamira

Hodne je to i o psychice. Mnoho lidi neveri, ze se da zhubnout bez vynalozeni vetsiho mnozstvi financnich prostredku, at uz na ruzne pripravky nebo draheho poradce. Nekomu chybi vule vytrvat, pokud si za to draze nezaplatil nebo nad nim nekdo nestoji s klackem. Za nejvetsi problem ovsem povazuji spatny zamer. Hlavnim cilem by totiz melo byt zdravi. A o to bohuzel vetsina lidi se opravdu nestara... Zeny casto hubnou, aby vyresili svuj osobni zivot. Hlavnim kriteriem je pak pritazlivost ne zdravi! Pokud ovsem clovek nema rad sam sebe a voli zpusoby zdravi poskozujici, pak si zadelava na mnohem vaznejsi problemy. Krasa totiz vychazi ze zdraveho tela a zdrave telo je vysledkem pravidelne pece a lasky.

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Ano, ta psychika je ještě navíc dost agresivně narušovaná reklamami, jak jde všechno snadno a že skalpel je vlastně přátelská hračka. Což je šílené. Zdravý rozum uhynul pod skalpelem a pod práškama.

0
Obrázek uživatele Jirka
před 6 lety Jirka

Pokud nemá člověk nějakou metabolickou poruchu tak stačí nežrat a trochu se hýbat. Já se držím na 80 kilech, bohužel se moc hýbat nemůžu, tak ta váha není správně rozložená, před 20 lety jsem měl 2x větší svaly než dnes.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Navíc lidé jsou zvyklí ve všem hledat nějaký háček. Proto jich spoustu nevěří, že stačí změnit životní styl a zhubnou jednoduše a přirozeně. Zřejmě našli tento háček v tom, že bez podpůrných prostředků a léků to samo nejde a podle toho se očividně řídí. Pak je to ale také otázka rozumu a vůle.

0
Obrázek uživatele Stana
před 6 lety Stana

Hubnout lze bez jakýchkoli přášků, bobulí nebo produktů ze společností typu Herbalive apod.
Problém ale je, že většina lidí neumí správně hubnout. Zvláště pokud nejde pouze o úbytek pěti kil, ale zhubnout je potřeba třeba 80Kg.
Většina lidí, když jim doktor řekne aby zhubli, vyřadí tuk, maso, nebo drží hladovku, různé diety z časopisů, nejedí po 18. hod. apod. To jsou všechno absurdní a biologicky nevhodné počiny.
Proč tomu tak je by vám vysvětlil nutriční terapeut nebo dietolog. Přípravky v prášku s obsahem kompletních živin jsou ale vhodným doplňkem, ovšem nesmíte nalítnout někomu komu jde pouze o peníze a snaží se jen prodat, bez vysvětlení použití a funkce výrobku (což nezná většina dealerů). Tyto kompletní výživové doplňky obsahují vitaminy, mineráli a hlavně bílkoviny. Což jsou věci, kterých mají obézní lídé často nedostatek.Aby potom hubli tuk a ne svalovou hmotu, kterou potřebujeme, musí sníst velké množství bílkovin, dle jejich ideální hmotnosti, také podle pohybu, zdravotního stavu, zaměstnání apod. Když vezmete kolik dnes stojí plátek libového masa, tvaroh a mléčné výrobky...dále ovoce a zelenina ( nejlépe BIO nebo domácí, protože v ostatní z marketů moc vitamínů nenajdete..) Je takový doplněk s obsahem kompletních živin vhodným pomocníkem pro zajištění
potřebných látek, bez většího časového zatížení.
čas pak můžete věnovat pohybu a ne složitému vystávání u plotny.Některé produkty jsou kvalitní, ale problém je v lidech, kteří nemají vzdělání v oblasti výživy, mají pouze kurz a někdy ani to ne, protože je firmy nevyžadují.
Vzhledem ke zdravotnímu stavu a i odborné pomoci a informací, bych lidem s obezitou doporučila návštěvu u nutričního terapeuta, který vám sestaví plán, vypočítá potřebu živin a poskytne vzorový jídelníček za zlomek ceny jakou chtějí výživový poradci. Hubnutí je vždy o stravě a pohybu, zázračné čaje, pilulky tuk neodbourají. Kvalitní kompletní výživa ale může být dobrým pomocníkem pokud nemáte mnoho času. Musíte ale být poučeni od prodejce o použití, samo za vás nezhubne.Každý jsme totiž jiný a potřebujeme i jiný přístup a přísun živin.

0
před 6 lety dobreazdrave.cz

Lidi musí mít pocit, že se obětují, jinak to nemá cenu. Většina protestních shromáždění, peticí, hladovek, se koná na podzim, když je zima... Lidí trpí pro "dobrou věc".
Stejně tak "obětují" svoje peníze, aby zhubli... Tedy aby je zhubly tabletky...
Vydělává se vždy na lidech a nejlépe na hloupých...

0
před 6 lety Hana

Při dietě právě nemá člověk hladovět, aby nebyl jojo efekt, zbytečně se pak trápí, jsou podráždění a takové úsilí je k ničemu. Stačí změnit jídelníček nekupovat tučná a sladká jídla a limonády. Přidat do jídelníčku luštěniny, tuzemské ovoce a jíst pravidelně. Změnit svoje dosavadní návyky za zdravější způsob života a přidat taky trochu toho sportu. Jen si uvědomit proč to chci změnit a že to dělám pro sebe.

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 6 lety happy.lenulka@

já to zcela chápu, je to životním stylem lidí... oni si prostě neudělají čas na přípravu podle nich náročnějších jídel a na cvičení... raději si koupí různé kapsle za tisíce a bez změny stravy chtějí zázraky ;-) vidím kolem sebe spoustu takových ;-)

0
před 6 lety Mikelka

Chtěl bych se podělit o svojí zkušenost ohledně hubnutí. Žiju prakticky stále stejně, dokonce dvakrát týdně chodím cvičit, nikdy jsem však nezhubl , ale ani jsem se o to nesnažil. Moje postava je pro chlapy tipická s tzv. pivním bříškem. A teď k tomu co jsem změnil je, že jsem přestal jíst ty s... ze supermarketu a náhražky, do jídelníčku jsem přidal luštěniny, cizrnu, pohanku, jáhly a kila šli sami dolů aniž bych cokoliv jiného změnil. Před televizí a internetem trávím stejně času, sportuji dvakrát až třikrát týdně, což jsem dříve taky dělal. Možná někdo může namítnout fůůůj fazole, dají se však uvařit na způsoby, které lidí málo znají, rozhodně tím nemám namysli klobásu, sádlo a fazole. Tuk jsem samozřejmě z jídelníčku taky vyřadil. Když maso tak rybu, kuřecí a krůtí. Kuřecí steak s pohankou je taky dobrý.
Místo za vyhozené peníze za tabletky a hubnoucí doplňky jeďte raději na dovolenou.
Jo a ještě zhubl jsem k současné době 7 kg a nakynutý ženský v práci mi závidí, což samozřejmě masíruje moje sebevědomí.

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 6 lety Jana H.

hmm... taky chci takového chlapa :-) už mě nebaví vařit zvlášť ......

0
Obrázek uživatele vercounek
před 6 lety vercounek

myslím, že je trošku hloupé žít zdravým životním stylem když vám to doma netolerujou ne? A to nemyslím jen na Janu :) ale všeobecně, to je cesta do pekla a osobně myslím, že to vždy dopadne špatně, nebo ne? Třeba mi to někdo vyvrátí, to je to samé jako s hubnutím, sobě uvařím toto a manželovi ono...no jak dlouho tohle vydrží? Není lepší přejít s celou rodinou na nový životní styl, než vařit na několikrát? :) :) :)

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 6 lety Jana H.

já nemůžu říct, že mi to doma netolerujou... nikdo mě nekritizuje, nemluví mi do toho... nakoupí co si přeji... ale změnit jeho styl stravování, nemožné....jasně, že je lepší přejít s celou rodinou... někdy je to fakt otrava, občas mám pocit, že jen stojím u sporáku :-)

0
Obrázek uživatele vercounek
před 6 lety vercounek

Jana: tomu věřím :) tak zkuste pomalu a nenápadně přecházet na jednu stravu, jednou to určo vyjde!

0
před 6 lety Bára

Ještě že tohle doma nemusím řešit, uvařím co uvařím a pak ať si jí třeba chleba a nebo může vařit sám, proč by mělo vaření být jen na ženách. Co všechno je pro muže žena ochotna udělat, naopak by to chlap vzdal už po týdnu. Jana máte můj obdiv, já bych ještě zkusila variantu pomalu a nenásilně. To znamená, uvařit mu klasicky jeho jídlo a dát mu jako malou oblohu ochucený salát, luštěniny nebo co zrovna si vaříte pro sebe. Časem se jeho chutě třeba změní a pak přejde na stravu ani neví jak. Hlavně nenutit a neříkat že je to zdravé, použijte třeba tempeh do jídla, budou mu přimínat uzeniny.

0
před 6 lety Mikelka

Jana to je mi líto. Ani nevím jak jsem té stravě přišel na chuť, nevidím na tom nic odporného či štítivého. Nejvíc mi chutná cizrna a hrachová kaše s cibulkou. Jen jsem se hlavně chtěl podělit s mojí hubnoucí kůrou :), kdy mi jdou kila sami dolů.

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 6 lety Jana H.

Mikelka: já právě na tuhle hubnoucí kůru najela před rokem, odměnou je -30 kg... a jiný život... třeba dokážu předělat i ten protějšek :-)

0
Obrázek uživatele karča
před 6 lety karča

Taky uvařím jedno jídlo a pokud chlapovi nechutná, vezme nebo udělá si sám, co chce.

0
Obrázek uživatele vercounek
před 6 lety vercounek

Jana: no tak to je úžasný výkon, gratuluju!!!

0
před 6 lety Jitka

Jana: asi se při tom fakt hubne, když je to na obou diskuzích o hubnutí.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Jíťo, ale to je přece revolučně úúžasné, takových tisícků budeme mít a jen díky lištičce na PC:DDD No pojďme do toho a buďme těmi prvními:D
(Omlouvám se za tu ironii, ale fakt mi nejde na rozum, proč lidi nechápou, že tady tímhle fakt nikoho neoslní...)

0
před 6 lety Henn

Ahoj,
zkuste se podívat tady - vyplníte krátký dotazník a zdarma Vám poradí, jak najít správnou cestu k hubnutí - http://topuspora.cz/vyzivove_poradenstvi.html?id=13683

0
před 6 lety Šárka

Pokud chcete zhubnout doporučuji si jít lehnout na měsíc do nemocnice, z té jejich stravy zaručené zhubnete a bude vás to stát jen 100,- denně.

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Sarko, výborný nápad. Má to malou chybičku- velké riziko onemocnění.:-))

před 5 lety Lenka
Tento příspěvek byl nahlášen 1x jako nevhodný

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklama

0
Obrázek uživatele Stana
před 5 lety Stana

Tak to máte dole 16kg,ale většinou svalovou hmotu, ne tuky. A cévy stále ucpané....Hubnutí je taky o zdraví, ne jen o váze nebo pocitu.

0
před 5 lety Lenka

Stana: a mohu se zeptat, jak to víte? Myslela jsem, že tohle se dá zjistit měřením a ne z příspěvku v diskuzi. Vím, že je hubnutí o zdraví a proto si myslím, že když jsem začala jíst zdravější stravu a pravidelněji, tak na tom není nic špatného. A mohu se zaručit, že Harmonys dělá zdravá jídla. Navíc jsem zasadně omezila tuy ve svém jídle a to také tím, že já dřívě vařila na tucích a teď jídlo připravované na tucích nemám.

0
Obrázek uživatele Stana
před 5 lety Stana

Zjistit se to dá měřením ale i výpočty. Určitě se cítíte dobře. Ale 16kg za půl roku je hodně, pokud říkáte že to šlo skoro bez pohybu.Hubla jste velice rychle a nezdravě a zbytečně jste si zatěžovala organismus. Člověk i trochu tuku potřebuje k životu, vařit úplně bez něj není taky vyloženě zdravé."A mohu se zaručit, že Harmonys dělá zdravá jídla. " tohle by mohl říct asi jen někdo kdo rozbor jídla dělal, nezapoměňte, že tato jídla nikdy nejsou čerstvá, ikdyž vypadají dobře.Vše má své pro a proti, je lepší naučit se vařit sám zdravě, než platit draho za něco co ani není čerstvé.

před 4 roky Ennie

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 2 roky Deniska

"Vážně stačí vyhodit tisíce a zhubnu?" No úplně tak jednoduché to není. Podle mě to chce více faktorů dohromady. Pokud si jen koupíte nějaké hubnoucí prostředky, jako je třeba h2out, ale přitom budete pořád jíst nezřízeně a nebudete se vůbec hýbat, tak se podle mě nic výrazného nezmění. Pokud to ale všechno provážete a spojíte, tak se můžete brzo těšit na nějaké výsledky. ono to jsou propojené studnice.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 2


Přidat příspěvek