Vaše zkušenosti

0
před 10 lety webmaster

Do této diskuse nám prosím napište vlastní zkušenosti s Éčky a nebo jinými přídatnými látkami v potravinách. Náš odborník se k danému tématu vyjádří a zahrne jej do plánovaných pravidelných článků na tomto webu.

0
před 9 lety Veronika Chodúrová

Frapko-Neperlivý nápoj v prášku-příchuť jahoda, výrobce ARTIFEX Instant s.r.o., Toužim,www.frape.cz Výrobek určený dětem obsahuje barvivo E124! - přísadu nevhodnou pro děti,možný zdroj alergie. Co dodat..nechápu jak se potraviny se škodlivými éčky mohou vůbec dostat ke spotřebiteli. Máte odpověď? Děkuji. Veronika Chodúrová

0
před 9 lety webmaster

Bohužel to je běžná realita, setkávám se s tím denně a nestačím se divit kolik výrobků určené pro dětské spotřebitele obsahuje přinejmenším sporná "éčka". Samozřejmě důvod je jasný, děti bezbarvý nápoj nenaláká tolik jako třeba jasně modrá nebo žlutá limonáda. Takových příkladů je mnoho a je to smutné.

0
před 9 lety

Dobrý den, Mám špatnou zkušenost se sušenými meruňkami, většinou balení obsahuje oxid siričitý(E 220).(výrobce Sentas a.s. ale i jiní ho přidávají ). Způsobuje problémy se zažíváním,průjmy. Dočetla jsem se, že tento E 220 způsobuje poškození střeva. Molnárová

0
před 9 lety Webmaster

Hezký den paní Molnárová. Bohužel E220, tedy oxid siřičitý se do sušených meruněk přidává velmi často. Děje se tak proto, že díky němu zůstávají sušené meruňky stále oranžové. Bez jeho použití by byly "ošklivé" hnědé až černé. S takovými se můžete setkat v obchodech zdravé výživy, poznáte je hlavně podle výše uvedené tmavé barvy a označením na obalu - "nesířené". Je to zajímavé, jak se v 90. letech bojovalo za odsíření elektráren a vzduchu, který dýcháme, ale dnes si oxid siřičitý přidáváme do jídla... Rozhodně se jedná o "éčko" před kterým je dobré mít se na pozoru.

0
před 9 lety Renča

Dobrý den, máte pravdu, že nesířené meruňky ze zdravé výživy vypadají nepěkně a moc nelákají, ale nedalo mi to a vyzkoušela jsem je a od té doby kupuji jen nesířené meruňky a ananas a další, ta chuť se prostě nedá srovnat, jsou moc dobré. Renča

0
před 9 lety Dita

jůůů, tak to taky zkusím ochutnat, tuhle jsem je viděla v obchodě a zkoumala jsem co to je, než mi obal napověděl více :)

0
před 9 lety Martina

Nevím proč mají výrobci tendenci přibarvovat potraviny, pak jsme akorát rozmazlený vzhledem a jíme samý jedy, statistika výskytu rakoviny mluví za vše, nechápu proč to nezakážou, když je to zdraví škodlivý

0
před 9 lety Dana K.

tak já kupuju meruňky ve kvalitě bio, jsou nesířené a cena není až tak hrozná. to samé hrozinky.:-)

0
před 8 lety slehla

to by mě taky zajímalo proč ty barviva nezakážou, když je na svete tolik rakoviny ale asi proto, že by jim klesly tržby a o to tady jde a ne o zdarví lidí ale jen o peníze.

0
před 8 lety

Barviva a škodlivá éčka budou do té doby,dokud je lidé budou kupovat,takže věčně:-))Kolik z vás kupuje instantní potraviny,kterých je na trhu stále víc,než kupuje(potažmo pěstuje,chová a zpracovává vlastí)čerstvé potraviny?Uvádí se,že pro zdravé lidi nejsou éčka tak škodlivá,ale jen proto,že výzkumy dělá potravinářský průmysl,takže ano,jde jen o peníze.A na závěr ještě jeden poznatek,jak si jednou na chemii zvyknete,budete ji upřednostňovat.

0
před 8 lety Strychnin

Potravinářský průmysl nemá možnosti ani prostředky se zabývat výzkumem - to je čistě chemická záležitost, potravinářský průmysl je zadavatelem. Řekne třeba: chci, aby tato potravina byla modrá a chutnala trochu jako sýr a voněla po banánu - chemici tyto látky vyvíjejí, provádějí se testy toxicity, mutagenity, karcinogenity. Potravinářský průmysl má za úkol je zkombinovat do prodejné formy - všiměte si, jak dobře se prodává modrá zmrzlina. O peníze šlo vždycky, ale potrav. prům. toho využívá, je zodpovědný jen za čistotu látky, ne za její chemické vlastnosti. Na testy bezpečnosti jsou tady hygienické stanice a výzkumné ústavy, není jednoduché vyvinout barvičku a dat ji na trh - to je naivní představa. Otázka je, co nám ty barvičky přinášejí, pakliže jen barvu je otázka proč lidi jedí barvy... Jediný rozumný přístup k éčkům je jejich dělení na látky v přírodě přítomné, a na látky čistě syntetické.

0
Obrázek uživatele Monika
před 6 lety Monika

Naše děti dostaly od babičky bonbóny Skittles. Přečetli jsme složení a nevěřili vlastním očím, co za " svinstva " obsahují!
Než jsem je stačila nafotit a přidat mezi potraviny, je manžel hodil do krbu a konstatoval, že alespoň krásně hoří. Opravdu nedoporučuji.

0
před 6 lety Jitka

Nápoj v prášku Tang.Lidé kolem mě ho dávají dětem a přitom obsahuje umělá sladidla a barviva. Fuj. Kupovala jsem korunní s příchutí, protože jako jedna z mála neobsahovala konzervanty a sladidla. Pak jsem jednou zase vzala pomerančové a doma jsem se nestačila divit. Oni do toho začali cpát sladidla. Na láhvi ale žádné upozornění není, že se jedná o light výrobek.

0
před 2 roky Jitka

Zdravím, já bych potřebovala trochu jinou radu a zkušenost.... Potřebuju si půjčit, ale vůbec nevím, na koho se mám obrátit, tak doufám, že mi tady pomůžete a poradíte. =)

před 2 roky Mája

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 2 roky Linda

Koupili jsme si nové postele do ložnice a já jsem za ně velmi ráda. Jsou z masivu a mají pěkný design. Dokonce objednávka šla přes e-shop a doprava byla zajištěna velmi hladce až do domu. Mohu proto doporučit Design Outlet. Dají se tam vybrat i bytové doplňky!

0
před 12 měsíci Kamil

Dobrý den,
máte někdo zkušenost s personální agenturou Personal fabric? Tady o tom dost lidí teď mluví, tak by mě to zajímalo... Díky

0
před 12 měsíci Robilek

jj JÁ třeba. fpohodě. já si nemůžu stěžovat. Za sebe všem doporučuji. co konkrétně bys chtěl vědět?

0
před 12 měsíci Kamil

Tak zajímalo by mě, kolik se té agentuře platí, jaké jsou podmínky pro přijetí a za jak dlouho mě asi zaměstnají?

0
před 11 měsíci Jana

Personal fabric co vím, tak neplatíte vůbec nic. Maximálně platí ona vám. Podmínky přijetí jsou jednoduché - pokud chcete pracovat a je vám prakticky jedno kde a za kolik, tak si najdete práci. A zaměstnají vás podle štěstí. Můžou třeba už do pár dnů. Někdy ale nejsou nabídky, takže to trvá trochu déle, logicky. Jinak je to ale s nima ryhclovka, takže prakticky se ani nemusíte bát si to volno užít, protože bude rychle pryč.

0
před 11 měsíci Dana

Mám dotaz na zkušenosti s doplňkem stravy Feminella Hereditum. Na stránce www.feminella-hereditum.cz píší, že pomáhá při problémech s kojením.

0
před 11 měsíci Péťa

Jano, to mě s tím personal fabric dost zaujalo. A dokážou vám najít práci třeba i někde v administrativě, nebo je to jen čistě na manuální činnosti?

0
před 11 měsíci Jana

No co vím, tak v personal fabric nacházejí práci jen v nějakých továrnách a fabrikách. Já třeba mám práci v hyundai a jsem spokojená, takže v pohodě. Je to jen trošku fyzicky náročnější práce, takže je potřeba aby se na to člověk trošku obrnil. JInak ale v pohodě. Však se zajděte zeptat, zda najdou práci v administrativě. Třeba se fakt pletu. Jinak ale to je strašně boží agentura, která vám všechno propaltí a všechno zařídí, takže se prakticky nemusíte o nic starat. =)

0
před 11 měsíci Péťa

Aha. tak to nevadí, pokud u nich najdu práci rychle. A kde tedy mají personal fabric pobočky, kam bych se mohla jít přihlásit?

0
před 11 měsíci Jana

No co mají napsané na stránkách, tak asi hlavní pobočku mají v Ostravě-Přívoze. Žádnou jinou adresu na stránkách napsanou nemají... Asi žádnou jinou nemají. Já jsem s nima ale hodně komunikovala taky po telefonu, takže jim klidně zavolejte na jedno z těch uvedených čísel, které najdete na http://www.personalfabric.cz/kontakt/ Tam vám určitě někdo poradí a řekne více.

0
před 11 měsíci Péťa

Škoda, to mám celkem z ruky, ale nevadí. Pokud jsou skutečně tak dobří a fajnoví, jak všichni píšou, tak to oželím i cestu do přívozu a zajedu se tam na ně podívat. :-D Jsem zvědavá Hlavně doufám, že za mnou hned nezavřou dveře, ale že se mi fakt budou snažit pomoct.

0
před 11 měsíci Jana

jj fakt jsou hodně fajnoví. Vždycky u nich skvěle pokecám a skvěle se pobavíme. Jsou u nich naprosto hodní a přátelští lidi, kteří se ti fakt budou snažit pomoct s najitím práce. Nebude to jen nějaká přetvářka a ne jen póza. Fakt je personal fabric za mě jednou z nejlepších personálních agentur, a to už jsem se setkala s několika agenturami. Vždycky jsem si ale připadala jako ten největší odpad a pleps. Vždycky mi všichni dávali značně najevo, že si nikdy žídnou pořádnou práci nenajdu. A ejhle - narazila jsem na personal fabric, kde se ke mě všichni chovají velmi uctivě, krásně, mile a přátelsky a kde to najednou jde. =)

0
před 11 měsíci Péťa

tak to zní báječně. Už se těším, až za nima dneska půjdu. Fakt to působí strašně fajnově. Jen doufám, že se nezklamu. Ale strašně ráda vám věřím a doufám, že to dopadne skutečně tak růžově, jak tady píšete. Nechci totiž být nezaměstnaná. Je to hrozné. Mám z toho úplně depky a ani doma nálada není nic moc... Takže pokud mi personal fabric pomůže, tak mi vlastně pomůže celkově s rodinnou situací, což je pro mě v tuto chvíli asi nejdůležitější.

0
před 11 měsíci David

Dobrý den, máte tady někdo zkušenost s personal fabric z toho druhého pohledu? Jak jsou podle vás féroví? Plní vše, co slíbí? A máte s nimi dobrou zkušenost?

0
před 11 měsíci Jana

No jako skoro všichni tady máme zkušenost s personal fabric jako zaměstnanci. Všechno vždycky splnili na 100 %, jak slíbili. Vždycky všechno proplatili, dali třeba stravenky, zaplatili ubytko, cestu apod. Prostě nikdy žádný problém. Navíc vždycky celkem rychle najdou práci. pokud nemáte nějaké extra požadavky, tak to bude raz dva. =) Prostě rychlovečka.

0
před 11 měsíci Petr P.

No já taky patřím mezi zaměstnance personal fabric. Jak píše Jana. Úplně v klídečku. Před tím jsem byl u expres people a to nebylo nic pro mě. Marné zacházení, samé poplatky a vůbec žádná práce. U personal fabric je to ale úplně o něčem jiném. To je úplně jiná pohádka. =) Však k nim běžte, optejte se a uvidíte. Pokud vám to nebude sedět, tak vždycky můžete odejít. =)

0
před 11 měsíci Pepina

No Petře nechci urazit, ale já jsem si myslela, že to tak je u každé agentury (= Marné zacházení, samé poplatky a vůbec žádná práce) Ne?! Jako je fajn, že jste narazil na takovou fajnou agenturu, kde to nefunguje, ale trochu se mi tomu nechce věřit. Zní to moc dokonale na to, v jakém světě žijeme.

0
před 11 měsíci Irena

Má někdo zkušennoati s opravdu kvalitní jazykovkou na agličtinu v Praze?

0
před 10 měsíci Lucka

Kvalitní JŠ je Elvis na Karlíně. http://www.elvis.cz/ Mají letory, který opravdu naučí. A na třídu bývá nízký počet studentů. Při výuce není použita čeština.

0
před 10 měsíci Hana

Ahojky, máte někdo zkušenosti s léky na podporu erekce? Prý existují doplňky stravy, které to vyřeší.

0
před 10 měsíci Irena

A jak je to s platbou u pomaturitka? A kolik bývá zhruba žáků ve třídě?

0
před 10 měsíci Lucka

Počet žáků ve třídě je kolem 14 a platba se dá právě rozdělit.

0
před 9 měsíci Eliška

Najde se maminka z brna s jakoukoliv zkušeností s touto soukromou školkou?? http://www.dracek-skolka.cz/

0
před 9 měsíci Anička

K Personal fabric... dneska jsem projížděla jejich facebook. Jako docela na mě působí sympaticki ale jak je to u nich potom na pohovoru? Chci tam dneska volat a potřebuju poradit jak na ně zapusobit. Práci potřebuju jako sůl :) Na co se vás ptali a chtěly po vás něco?

0
před 9 měsíci Dasa

Prosla sem pohovory v ruznych agenturach i v personal fabric. Je to vicemene stejne, jakou mate praxi, zkusenosti, co umite, co byste chtela delat, jestli jste ochotna se prestehovat treba za praci, kdyz vam zajisti ubytovani, potom jestli treba muzete pracovat na smeny a tak :).

0
před 9 měsíci Andrea

Má holka chodí do dráčku v Brně dvakrát - třikrát týdně, já jsem se školkou moc spokojená

0
před 9 měsíci Eliška

Můžete mi říci např. jaké akce školka pořádá s dětmi?

0
před 9 měsíci Andrea

Tak různá divadelní představení, výlety... http://www.dracek-skolka.cz/kalendar-akci/

0
před 8 měsíci Eliška

Děkuji, musím říct že se mi ta školka líbí číndál víc :)

0
před 8 měsíci Honza

Doporučuji všem co se chystají ke spolupráci s nějakou realitní kanceláří, aby se obrátili na RK Coloseum.Za mě po nynější zkzšenosti nejlepší realitní kancelář

0
před 8 měsíci Siková

Mám s mš Dráček Brno taky zkušenost, a co mě na školce na první pohled zaujalo je cena protože v porovnání s jinejma soukromýma tato má krásnou cenu

0
před 8 měsíci Zuzka

Pomalu se začínám poohlížet po nějakém tom dárku k Vánocům pro našeho Filípka... Má někdo zkušenost s tímto obchodem http://www.efko.cz/ ?

0
před 8 měsíci Martina

Zdravím Zuzko:-)   Z efka máme doma hru pro předškoláky http://www.efko.cz/hry-pro-predskolaky  tento měsíc jsem to objednávala k Vánocům,jinak už máme odtud i nějaké ty Igráčky, nakupuji tu hodně dárky pro děcka, líbí se mi že je to česká výroba těch hraček všech co tam mají

0
před 8 měsíci Aneta

Maminky vy které máte zkušenost se soukromou dráček, nevíte jestli ještě tedkom v průběhu roku berou děti? Dosti mě ta školka zaujala

0
před 8 měsíci Romanka

Ahoj, má někdo jakoukoliv zkušenost s tímto plastikem? http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

0
před 8 měsíci Fialka

Ahojky, jestli maj v Dráčku místo tak vám dítě určitě vezmou :)

0
před 8 měsíci PavlínaJan.

Fialka: Dá se stáhnout někde přihláška do té školky z internetu?

0
před 8 měsíci Fialka

Myslím že na stránkách to někde ke stažení je http://www.dracek-skolka.cz/

0
před 8 měsíci Kamča

Doporučíte mi obchod s větším výběrem parfémů? Nechci přímo parfumerii, děkuji

0
před 8 měsíci Radka

Ahoj za sebe doporučuji www.ageo.cz tam je výběr parfémů a spousta dárkových kazet s kosmetikou

0
před 8 měsíci Darča

Ve které dny a od kdy do kdy soukromá dráček je otevřena?

0
před 8 měsíci Kamča

Děkuji za odkaz, dnes jsem si v ageo objednala dva parfémy tak doufám že mi do Vánoc ještě stihnou přijííít

0
před 8 měsíci Lucka

Jsem překvapena z účinku přípravku, který je jen doplňkem stravy, ale přitom pomáhá na erekci spolehlivě. Jedná se o Erectan, který kupujeme přímo přes stránku www.erectan.cz. Stimuluje téměř každý den, tak se těším na Vánoce....

0
před 8 měsíci Fialka

Dráček je dlouho, až do 18ti hodin:)

0
před 7 měsíci Vlaďka

Já jsem si zatím ještě nikdy neobjednávala parfém na internetu, vždycky si to potřebuju očuchat a hlavně to cítit na sobě. Ale jinak sem v ageo taky už několikrát objednávala, mám odtud plno kosmetiky doma a vždycky dodání bylo do dvou dnů u mě, a kosmetika taky bezva

0
před 7 měsíci Darča

A opravdu je možnost dát do školky dítě i víkend?

0
před 7 měsíci Houtková

Máte zkušenost i s dekorativní kosmetikou z ageo?

0
před 7 měsíci Fialka

Tam je to Darčo myslím už na domluvě stím víkendem, ale ta možnost tam určitě je, mají to i na stránkách školky

0
před 7 měsíci Vlaďka

Ano, stíny, řasenky, rtěnky,...atd.. si tu objednávám docela často :)

0
před 7 měsíci Míša

Dobrý den maminky, já jsem jednou hlídání v dráčku musela na víkend domluvit, i když nerada protože přecijen o víkendu jsem raději s dcerou ale když je práce jinak to nejde, tak jsem moc ráda že tahle školka existuje a má takové možnosti, navíc za dobrou cenu. Takže víkend možné domluvit opravdu je.

0
před 7 měsíci Hana

Máte zkušenosti s rodinnou dovolenou přes sport-kids.cz?

0
před 7 měsíci René

Pokud máte někdo problémy s erekcí, mám výbornou zkušenost s Erectanem. Jsou to chytře vydané peníze, se slibným účinkem.

0
před 7 měsíci Kačka

Co kdo používáte za čistící prostředky? S čím máte dobrou zkušenost a kde kupujete?

0
před 7 měsíci Lenka

pro Hanu- Se sport-kids zkušenost mám a výbornou

0
před 7 měsíci Hrušková

Jaké jsou vaše zkušenosti s kadeřnictvími nebo salony v Praze? Můžete něco doporučit?

0
před 7 měsíci Tereza

Ahoj,já dávám přednost hypoalergenním čistícím prostředkům a primárně je objednávám z internetu,nejčastěji na ageo protože tam mívají hodně dobrý ceny. Ale mají tam i jiné čistící prostředky,výběr je docela velký

0
před 7 měsíci Hana

Líbí se mi že tam je u těch zájezdů nějaký program pro děcka to je supr

0
před 7 měsíci Kačka

Na ageo jsem myslím viděla v televizi reklamu ale ještě jsem se na to nedívala. Nicméně určitě mrknu, děkuji

0
před 6 měsíci Olinka

Nakupuji na ageo už skoro rok a tuto drogerii doporučuji,spolehlivá internetová drogerie. Vždy rychle dodají, výběr je obrovský a komunikace na straně obchodu je výborná.

0
před 6 měsíci Lenka

To se mi tam líbí taky, dětičky se zabaví a rodiče si krásně odpočinou, pokud jde o mě tak ideální :)

0
před 6 měsíci Hana

Mám výborné zkušenosti se stránkou Design Outlet, kde sháním inspiraci pro dárky rodině i přátelům. Mají tam krásné bytové doplňky.

0
před 6 měsíci Vláda

Má někdo zkušenost s pronájmem přes tuto řeal.kancelář http://www.coloseumreality.cz/ ?

0
před 6 měsíci Moni.m

Ahojky. Paní/slečno Hrušková, za mě kdybych měla doporučit salon se kterým jsem byla v Praze kdy nejvíce spokojená tak to bude stoprocentně tento www.agatahair.cz

0
před 6 měsíci Kamila

Jaké jsou vaše zkušenosti s augmentací prsou? Chtěla bych jít sem http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/ ale ze zákroku mám trochu strach,tak bych si chtěla vyslechnout nějaké zkušenosti těch co už takovýto zákrok absolvovaly

0
před 6 měsíci Ivana

Holky co to je to sportkids?

0
před 6 měsíci Hrušková

Musím uznat že salon vypadá moooc dobře, stránky zaujaly děkuji za odkaz 

0
před 6 měsíci Jiřka

Olinko,  máte na ageo i registraci? 

0
před 6 měsíci Renda

(Vláda):  Dobrý den, já tuto realitku můžu doporučit, za mě skvělá zkušenost

0
před 6 měsíci Klára

Kamilo: U tohoto plastika jsem si nechávala zmenšit prsa a plastik je výborný a hlavně s praxí. Nehledě na to že se nejdříve objednáte na konzultaci a tam vše vysvětlí, mě na konzultaci dost uklidnil, taky jsem byla z operace nervozní, kdo by nebyl :) Ale po konzultaci s panem Justanem to alespoň u mě z velké části opadlo, a operace dopadla moc dobře, s výsledkem jsem víc než spokojená

0
před 5 měsíci Ingrid

Znáte Makeupinstitute? Dělal si tu někdo kurz?

0
před 5 měsíci Jitka

Ahojky co používáte za parfémy? Jaké značky, vůně... který parfém nebo toaletku máte nejraději? Já momentálně objednala Beyonce https://www.ageo.cz/produkt/wild-orchid-edp-1

0
před 5 měsíci Gába

Renda): Byla jste spokojená i s přístupem realitního makléře/makléřky z rk Coloseumnemovitosti?

0
před 5 měsíci Katka

Já se k plastikovi Justanu chystám již na zákrok, konzultaci mám za sebou a i po té můžu říct že na mne pan doktor velice zapůsobil

0
před 5 měsíci Ilona

Ahojky, našla jsem na internetu s kamarádkou mnam.cz, přihlásila jsem se jako host a můžu říct že to byl neuvřitelný zážitek!! Nejen že jsem se dobře najedla ale poznala jsem i spoustu zajímavých lidí, všem doporučuji je to vážně super zážitek

0
před 5 měsíci Jeůa

Jitko já si vždycky musím parfém očichat než ho koupím, ale za tu drogerii obrovský dík, ty ceny jsou pecka a ten výběr kosmetiky a všeho taky!!! :)

0
před 5 měsíci Olča

Ahojky Ilono, co to přesně je o co se v tom mnam jedná??????

0
před 5 měsíci Renda

Já u coloseum nemůžu asi říct nic s čím bych nebyla spokojená, takže u mě to bylo na jedničku i s realitním makléřem, já sem spokojená s jeho přístupem44 určitě byla

0
před 4 měsíci Heda

Po nedávné zkušenosti velmi doporučuji tohoto plastika http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/102/media/

0
před 4 měsíci Judita

Jaké jsou vaše zkušenosti s objednáváním přes ageo.cz?

0
před 4 měsíci Gába

Se kterou pobočkou konkrétně tu zkušenosti máte?

0
před 4 měsíci Mirka

Hedo jdu k němu příští měsíc, tak si o něm stále hledám nějaké info abych měla jistotu že jdu k tomu nejlepšímu. Vcelku to uklidní když na pana Justana nacházím takové kladné ohlasy, děkuji

0
před 4 měsíci Lenka

Judito já mám s ageo výbornou zkušenost. Objednávám tu ráda, za sebe určitě doporučuji

0
před 3 měsíci Sheila

Mirko úplně vás chápu,také jsem si před zákrokem který jsem chtěla podstoupit zjišťovala spoustu informací abych byla klidnější a měla přehled. U plastika Justana jsem byla taky jednou a on vám na konzultaci všechno vysvětlí,je opravdu výborný

0
před 3 měsíci Tereza

Ahoj. Jaké jsou vaše zkušenosti s touto školk http://www.dracek-skolka.cz/ Dáváte sem vaše ratolesti o letních prázdninách?

0
před 3 měsíci Věrka

ahojky, kluka sem měla v této školce jednou. Co vím tak se mu tam moc líbilo

0
před 3 měsíci Zuzka

Příležitostně školky Dráček využívám,je to bezvadná školka. S děckama pořádají pořád nějaké aktivity a věnujou se jim tady

0
před 2 měsíci Tereza

Byla jsem se holky ve školce podívat osobně a musím říct že na mě udělala dojem, krásné prostředí i personál tam. Udělalo to tam na mě dojem

0
před 4 týdny Elis

Od kolika let do Dráčku berou děti?

0
před 4 týdny Jiřka

Máte zkušenost s tímto eshopem? https://www.zeleneudoli.cz/

0
před 4 týdny Tereza

Ahojky, do mš dráček berou už od jednoho a půl roku až do 6ti let :-)

0
před 2 týdny Marie

Ahojky, za sebe mám s eshopem zeleneudoli jen tu nejlepší zkušenost

0
před 1 dnem Jiřka

Co jste tu kupovala? Dívala sem se že mají výdejnu ta funguje jak nevíte? Tam si  můžu pouze vyzvednout objednané zboží?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 8


Přidat příspěvek