Vaše zkušenosti

0
před 10 lety webmaster

Do této diskuse nám prosím napište vlastní zkušenosti s Éčky a nebo jinými přídatnými látkami v potravinách. Náš odborník se k danému tématu vyjádří a zahrne jej do plánovaných pravidelných článků na tomto webu.

0
před 10 lety Veronika Chodúrová

Frapko-Neperlivý nápoj v prášku-příchuť jahoda, výrobce ARTIFEX Instant s.r.o., Toužim,www.frape.cz Výrobek určený dětem obsahuje barvivo E124! - přísadu nevhodnou pro děti,možný zdroj alergie. Co dodat..nechápu jak se potraviny se škodlivými éčky mohou vůbec dostat ke spotřebiteli. Máte odpověď? Děkuji. Veronika Chodúrová

0
před 10 lety webmaster

Bohužel to je běžná realita, setkávám se s tím denně a nestačím se divit kolik výrobků určené pro dětské spotřebitele obsahuje přinejmenším sporná "éčka". Samozřejmě důvod je jasný, děti bezbarvý nápoj nenaláká tolik jako třeba jasně modrá nebo žlutá limonáda. Takových příkladů je mnoho a je to smutné.

0
před 10 lety

Dobrý den, Mám špatnou zkušenost se sušenými meruňkami, většinou balení obsahuje oxid siričitý(E 220).(výrobce Sentas a.s. ale i jiní ho přidávají ). Způsobuje problémy se zažíváním,průjmy. Dočetla jsem se, že tento E 220 způsobuje poškození střeva. Molnárová

0
před 10 lety Webmaster

Hezký den paní Molnárová. Bohužel E220, tedy oxid siřičitý se do sušených meruněk přidává velmi často. Děje se tak proto, že díky němu zůstávají sušené meruňky stále oranžové. Bez jeho použití by byly "ošklivé" hnědé až černé. S takovými se můžete setkat v obchodech zdravé výživy, poznáte je hlavně podle výše uvedené tmavé barvy a označením na obalu - "nesířené". Je to zajímavé, jak se v 90. letech bojovalo za odsíření elektráren a vzduchu, který dýcháme, ale dnes si oxid siřičitý přidáváme do jídla... Rozhodně se jedná o "éčko" před kterým je dobré mít se na pozoru.

0
před 10 lety Renča

Dobrý den, máte pravdu, že nesířené meruňky ze zdravé výživy vypadají nepěkně a moc nelákají, ale nedalo mi to a vyzkoušela jsem je a od té doby kupuji jen nesířené meruňky a ananas a další, ta chuť se prostě nedá srovnat, jsou moc dobré. Renča

0
před 10 lety Dita

jůůů, tak to taky zkusím ochutnat, tuhle jsem je viděla v obchodě a zkoumala jsem co to je, než mi obal napověděl více :)

0
před 10 lety Martina

Nevím proč mají výrobci tendenci přibarvovat potraviny, pak jsme akorát rozmazlený vzhledem a jíme samý jedy, statistika výskytu rakoviny mluví za vše, nechápu proč to nezakážou, když je to zdraví škodlivý

0
před 10 lety Dana K.

tak já kupuju meruňky ve kvalitě bio, jsou nesířené a cena není až tak hrozná. to samé hrozinky.:-)

0
před 9 lety slehla

to by mě taky zajímalo proč ty barviva nezakážou, když je na svete tolik rakoviny ale asi proto, že by jim klesly tržby a o to tady jde a ne o zdarví lidí ale jen o peníze.

0
před 9 lety

Barviva a škodlivá éčka budou do té doby,dokud je lidé budou kupovat,takže věčně:-))Kolik z vás kupuje instantní potraviny,kterých je na trhu stále víc,než kupuje(potažmo pěstuje,chová a zpracovává vlastí)čerstvé potraviny?Uvádí se,že pro zdravé lidi nejsou éčka tak škodlivá,ale jen proto,že výzkumy dělá potravinářský průmysl,takže ano,jde jen o peníze.A na závěr ještě jeden poznatek,jak si jednou na chemii zvyknete,budete ji upřednostňovat.

0
před 9 lety Strychnin

Potravinářský průmysl nemá možnosti ani prostředky se zabývat výzkumem - to je čistě chemická záležitost, potravinářský průmysl je zadavatelem. Řekne třeba: chci, aby tato potravina byla modrá a chutnala trochu jako sýr a voněla po banánu - chemici tyto látky vyvíjejí, provádějí se testy toxicity, mutagenity, karcinogenity. Potravinářský průmysl má za úkol je zkombinovat do prodejné formy - všiměte si, jak dobře se prodává modrá zmrzlina. O peníze šlo vždycky, ale potrav. prům. toho využívá, je zodpovědný jen za čistotu látky, ne za její chemické vlastnosti. Na testy bezpečnosti jsou tady hygienické stanice a výzkumné ústavy, není jednoduché vyvinout barvičku a dat ji na trh - to je naivní představa. Otázka je, co nám ty barvičky přinášejí, pakliže jen barvu je otázka proč lidi jedí barvy... Jediný rozumný přístup k éčkům je jejich dělení na látky v přírodě přítomné, a na látky čistě syntetické.

0
Obrázek uživatele Monika
před 7 lety Monika

Naše děti dostaly od babičky bonbóny Skittles. Přečetli jsme složení a nevěřili vlastním očím, co za " svinstva " obsahují!
Než jsem je stačila nafotit a přidat mezi potraviny, je manžel hodil do krbu a konstatoval, že alespoň krásně hoří. Opravdu nedoporučuji.

0
před 7 lety Jitka

Nápoj v prášku Tang.Lidé kolem mě ho dávají dětem a přitom obsahuje umělá sladidla a barviva. Fuj. Kupovala jsem korunní s příchutí, protože jako jedna z mála neobsahovala konzervanty a sladidla. Pak jsem jednou zase vzala pomerančové a doma jsem se nestačila divit. Oni do toho začali cpát sladidla. Na láhvi ale žádné upozornění není, že se jedná o light výrobek.

0
před 2 roky Jitka

Zdravím, já bych potřebovala trochu jinou radu a zkušenost.... Potřebuju si půjčit, ale vůbec nevím, na koho se mám obrátit, tak doufám, že mi tady pomůžete a poradíte. =)

před 2 roky Mája

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 2 roky Linda

Koupili jsme si nové postele do ložnice a já jsem za ně velmi ráda. Jsou z masivu a mají pěkný design. Dokonce objednávka šla přes e-shop a doprava byla zajištěna velmi hladce až do domu. Mohu proto doporučit Design Outlet. Dají se tam vybrat i bytové doplňky!

0
před 2 roky Kamil

Dobrý den,
máte někdo zkušenost s personální agenturou Personal fabric? Tady o tom dost lidí teď mluví, tak by mě to zajímalo... Díky

0
před 2 roky Robilek

jj JÁ třeba. fpohodě. já si nemůžu stěžovat. Za sebe všem doporučuji. co konkrétně bys chtěl vědět?

0
před 2 roky Kamil

Tak zajímalo by mě, kolik se té agentuře platí, jaké jsou podmínky pro přijetí a za jak dlouho mě asi zaměstnají?

0
před 2 roky Jana

Personal fabric co vím, tak neplatíte vůbec nic. Maximálně platí ona vám. Podmínky přijetí jsou jednoduché - pokud chcete pracovat a je vám prakticky jedno kde a za kolik, tak si najdete práci. A zaměstnají vás podle štěstí. Můžou třeba už do pár dnů. Někdy ale nejsou nabídky, takže to trvá trochu déle, logicky. Jinak je to ale s nima ryhclovka, takže prakticky se ani nemusíte bát si to volno užít, protože bude rychle pryč.

0
před 2 roky Dana

Mám dotaz na zkušenosti s doplňkem stravy Feminella Hereditum. Na stránce www.feminella-hereditum.cz píší, že pomáhá při problémech s kojením.

0
před 2 roky Péťa

Jano, to mě s tím personal fabric dost zaujalo. A dokážou vám najít práci třeba i někde v administrativě, nebo je to jen čistě na manuální činnosti?

0
před 2 roky Jana

No co vím, tak v personal fabric nacházejí práci jen v nějakých továrnách a fabrikách. Já třeba mám práci v hyundai a jsem spokojená, takže v pohodě. Je to jen trošku fyzicky náročnější práce, takže je potřeba aby se na to člověk trošku obrnil. JInak ale v pohodě. Však se zajděte zeptat, zda najdou práci v administrativě. Třeba se fakt pletu. Jinak ale to je strašně boží agentura, která vám všechno propaltí a všechno zařídí, takže se prakticky nemusíte o nic starat. =)

0
před 2 roky Péťa

Aha. tak to nevadí, pokud u nich najdu práci rychle. A kde tedy mají personal fabric pobočky, kam bych se mohla jít přihlásit?

0
před 2 roky Jana

No co mají napsané na stránkách, tak asi hlavní pobočku mají v Ostravě-Přívoze. Žádnou jinou adresu na stránkách napsanou nemají... Asi žádnou jinou nemají. Já jsem s nima ale hodně komunikovala taky po telefonu, takže jim klidně zavolejte na jedno z těch uvedených čísel, které najdete na http://www.personalfabric.cz/kontakt/ Tam vám určitě někdo poradí a řekne více.

0
před 2 roky Péťa

Škoda, to mám celkem z ruky, ale nevadí. Pokud jsou skutečně tak dobří a fajnoví, jak všichni píšou, tak to oželím i cestu do přívozu a zajedu se tam na ně podívat. :-D Jsem zvědavá Hlavně doufám, že za mnou hned nezavřou dveře, ale že se mi fakt budou snažit pomoct.

0
před 2 roky Jana

jj fakt jsou hodně fajnoví. Vždycky u nich skvěle pokecám a skvěle se pobavíme. Jsou u nich naprosto hodní a přátelští lidi, kteří se ti fakt budou snažit pomoct s najitím práce. Nebude to jen nějaká přetvářka a ne jen póza. Fakt je personal fabric za mě jednou z nejlepších personálních agentur, a to už jsem se setkala s několika agenturami. Vždycky jsem si ale připadala jako ten největší odpad a pleps. Vždycky mi všichni dávali značně najevo, že si nikdy žídnou pořádnou práci nenajdu. A ejhle - narazila jsem na personal fabric, kde se ke mě všichni chovají velmi uctivě, krásně, mile a přátelsky a kde to najednou jde. =)

0
před 2 roky Péťa

tak to zní báječně. Už se těším, až za nima dneska půjdu. Fakt to působí strašně fajnově. Jen doufám, že se nezklamu. Ale strašně ráda vám věřím a doufám, že to dopadne skutečně tak růžově, jak tady píšete. Nechci totiž být nezaměstnaná. Je to hrozné. Mám z toho úplně depky a ani doma nálada není nic moc... Takže pokud mi personal fabric pomůže, tak mi vlastně pomůže celkově s rodinnou situací, což je pro mě v tuto chvíli asi nejdůležitější.

0
před 2 roky David

Dobrý den, máte tady někdo zkušenost s personal fabric z toho druhého pohledu? Jak jsou podle vás féroví? Plní vše, co slíbí? A máte s nimi dobrou zkušenost?

0
před 2 roky Jana

No jako skoro všichni tady máme zkušenost s personal fabric jako zaměstnanci. Všechno vždycky splnili na 100 %, jak slíbili. Vždycky všechno proplatili, dali třeba stravenky, zaplatili ubytko, cestu apod. Prostě nikdy žádný problém. Navíc vždycky celkem rychle najdou práci. pokud nemáte nějaké extra požadavky, tak to bude raz dva. =) Prostě rychlovečka.

0
před 2 roky Petr P.

No já taky patřím mezi zaměstnance personal fabric. Jak píše Jana. Úplně v klídečku. Před tím jsem byl u expres people a to nebylo nic pro mě. Marné zacházení, samé poplatky a vůbec žádná práce. U personal fabric je to ale úplně o něčem jiném. To je úplně jiná pohádka. =) Však k nim běžte, optejte se a uvidíte. Pokud vám to nebude sedět, tak vždycky můžete odejít. =)

0
před 2 roky Pepina

No Petře nechci urazit, ale já jsem si myslela, že to tak je u každé agentury (= Marné zacházení, samé poplatky a vůbec žádná práce) Ne?! Jako je fajn, že jste narazil na takovou fajnou agenturu, kde to nefunguje, ale trochu se mi tomu nechce věřit. Zní to moc dokonale na to, v jakém světě žijeme.

0
před 2 roky Irena

Má někdo zkušennoati s opravdu kvalitní jazykovkou na agličtinu v Praze?

0
před 2 roky Lucka

Kvalitní JŠ je Elvis na Karlíně. http://www.elvis.cz/ Mají letory, který opravdu naučí. A na třídu bývá nízký počet studentů. Při výuce není použita čeština.

0
před 2 roky Hana

Ahojky, máte někdo zkušenosti s léky na podporu erekce? Prý existují doplňky stravy, které to vyřeší.

0
před 2 roky Irena

A jak je to s platbou u pomaturitka? A kolik bývá zhruba žáků ve třídě?

0
před 2 roky Lucka

Počet žáků ve třídě je kolem 14 a platba se dá právě rozdělit.

0
před 2 roky Eliška

Najde se maminka z brna s jakoukoliv zkušeností s touto soukromou školkou?? http://www.dracek-skolka.cz/

0
před 2 roky Anička

K Personal fabric... dneska jsem projížděla jejich facebook. Jako docela na mě působí sympaticki ale jak je to u nich potom na pohovoru? Chci tam dneska volat a potřebuju poradit jak na ně zapusobit. Práci potřebuju jako sůl :) Na co se vás ptali a chtěly po vás něco?

0
před 2 roky Dasa

Prosla sem pohovory v ruznych agenturach i v personal fabric. Je to vicemene stejne, jakou mate praxi, zkusenosti, co umite, co byste chtela delat, jestli jste ochotna se prestehovat treba za praci, kdyz vam zajisti ubytovani, potom jestli treba muzete pracovat na smeny a tak :).

0
před 2 roky Andrea

Má holka chodí do dráčku v Brně dvakrát - třikrát týdně, já jsem se školkou moc spokojená

0
před 2 roky Eliška

Můžete mi říci např. jaké akce školka pořádá s dětmi?

0
před 2 roky Andrea

Tak různá divadelní představení, výlety... http://www.dracek-skolka.cz/kalendar-akci/

0
před 2 roky Eliška

Děkuji, musím říct že se mi ta školka líbí číndál víc :)

0
před 2 roky Honza

Doporučuji všem co se chystají ke spolupráci s nějakou realitní kanceláří, aby se obrátili na RK Coloseum.Za mě po nynější zkzšenosti nejlepší realitní kancelář

0
před 2 roky Siková

Mám s mš Dráček Brno taky zkušenost, a co mě na školce na první pohled zaujalo je cena protože v porovnání s jinejma soukromýma tato má krásnou cenu

0
před 2 roky Zuzka

Pomalu se začínám poohlížet po nějakém tom dárku k Vánocům pro našeho Filípka... Má někdo zkušenost s tímto obchodem http://www.efko.cz/ ?

0
před 2 roky Martina

Zdravím Zuzko:-)   Z efka máme doma hru pro předškoláky http://www.efko.cz/hry-pro-predskolaky  tento měsíc jsem to objednávala k Vánocům,jinak už máme odtud i nějaké ty Igráčky, nakupuji tu hodně dárky pro děcka, líbí se mi že je to česká výroba těch hraček všech co tam mají

0
před 2 roky Aneta

Maminky vy které máte zkušenost se soukromou dráček, nevíte jestli ještě tedkom v průběhu roku berou děti? Dosti mě ta školka zaujala

0
před 2 roky Romanka

Ahoj, má někdo jakoukoliv zkušenost s tímto plastikem? http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

0
před 2 roky Fialka

Ahojky, jestli maj v Dráčku místo tak vám dítě určitě vezmou :)

0
před 2 roky PavlínaJan.

Fialka: Dá se stáhnout někde přihláška do té školky z internetu?

0
před 2 roky Fialka

Myslím že na stránkách to někde ke stažení je http://www.dracek-skolka.cz/

0
před 2 roky Kamča

Doporučíte mi obchod s větším výběrem parfémů? Nechci přímo parfumerii, děkuji

0
před 2 roky Radka

Ahoj za sebe doporučuji www.ageo.cz tam je výběr parfémů a spousta dárkových kazet s kosmetikou

0
před 2 roky Darča

Ve které dny a od kdy do kdy soukromá dráček je otevřena?

0
před 2 roky Kamča

Děkuji za odkaz, dnes jsem si v ageo objednala dva parfémy tak doufám že mi do Vánoc ještě stihnou přijííít

0
před 2 roky Lucka

Jsem překvapena z účinku přípravku, který je jen doplňkem stravy, ale přitom pomáhá na erekci spolehlivě. Jedná se o Erectan, který kupujeme přímo přes stránku www.erectan.cz. Stimuluje téměř každý den, tak se těším na Vánoce....

0
před 2 roky Fialka

Dráček je dlouho, až do 18ti hodin:)

0
před 2 roky Vlaďka

Já jsem si zatím ještě nikdy neobjednávala parfém na internetu, vždycky si to potřebuju očuchat a hlavně to cítit na sobě. Ale jinak sem v ageo taky už několikrát objednávala, mám odtud plno kosmetiky doma a vždycky dodání bylo do dvou dnů u mě, a kosmetika taky bezva

0
před 2 roky Darča

A opravdu je možnost dát do školky dítě i víkend?

0
před 2 roky Houtková

Máte zkušenost i s dekorativní kosmetikou z ageo?

0
před 2 roky Fialka

Tam je to Darčo myslím už na domluvě stím víkendem, ale ta možnost tam určitě je, mají to i na stránkách školky

0
před 2 roky Vlaďka

Ano, stíny, řasenky, rtěnky,...atd.. si tu objednávám docela často :)

0
před 2 roky Míša

Dobrý den maminky, já jsem jednou hlídání v dráčku musela na víkend domluvit, i když nerada protože přecijen o víkendu jsem raději s dcerou ale když je práce jinak to nejde, tak jsem moc ráda že tahle školka existuje a má takové možnosti, navíc za dobrou cenu. Takže víkend možné domluvit opravdu je.

0
před 2 roky Hana

Máte zkušenosti s rodinnou dovolenou přes sport-kids.cz?

0
před 2 roky René

Pokud máte někdo problémy s erekcí, mám výbornou zkušenost s Erectanem. Jsou to chytře vydané peníze, se slibným účinkem.

0
před 2 roky Kačka

Co kdo používáte za čistící prostředky? S čím máte dobrou zkušenost a kde kupujete?

0
před 2 roky Lenka

pro Hanu- Se sport-kids zkušenost mám a výbornou

0
před 2 roky Hrušková

Jaké jsou vaše zkušenosti s kadeřnictvími nebo salony v Praze? Můžete něco doporučit?

0
před 2 roky Tereza

Ahoj,já dávám přednost hypoalergenním čistícím prostředkům a primárně je objednávám z internetu,nejčastěji na ageo protože tam mívají hodně dobrý ceny. Ale mají tam i jiné čistící prostředky,výběr je docela velký

0
před 2 roky Hana

Líbí se mi že tam je u těch zájezdů nějaký program pro děcka to je supr

0
před 2 roky Kačka

Na ageo jsem myslím viděla v televizi reklamu ale ještě jsem se na to nedívala. Nicméně určitě mrknu, děkuji

0
před 2 roky Olinka

Nakupuji na ageo už skoro rok a tuto drogerii doporučuji,spolehlivá internetová drogerie. Vždy rychle dodají, výběr je obrovský a komunikace na straně obchodu je výborná.

0
před 2 roky Lenka

To se mi tam líbí taky, dětičky se zabaví a rodiče si krásně odpočinou, pokud jde o mě tak ideální :)

0
před 2 roky Hana

Mám výborné zkušenosti se stránkou Design Outlet, kde sháním inspiraci pro dárky rodině i přátelům. Mají tam krásné bytové doplňky.

0
před 2 roky Vláda

Má někdo zkušenost s pronájmem přes tuto řeal.kancelář http://www.coloseumreality.cz/ ?

0
před 2 roky Moni.m

Ahojky. Paní/slečno Hrušková, za mě kdybych měla doporučit salon se kterým jsem byla v Praze kdy nejvíce spokojená tak to bude stoprocentně tento www.agatahair.cz

0
před 2 roky Kamila

Jaké jsou vaše zkušenosti s augmentací prsou? Chtěla bych jít sem http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/ ale ze zákroku mám trochu strach,tak bych si chtěla vyslechnout nějaké zkušenosti těch co už takovýto zákrok absolvovaly

0
před 2 roky Ivana

Holky co to je to sportkids?

0
před 2 roky Hrušková

Musím uznat že salon vypadá moooc dobře, stránky zaujaly děkuji za odkaz 

0
před 2 roky Jiřka

Olinko,  máte na ageo i registraci? 

0
před 2 roky Renda

(Vláda):  Dobrý den, já tuto realitku můžu doporučit, za mě skvělá zkušenost

0
před 2 roky Klára

Kamilo: U tohoto plastika jsem si nechávala zmenšit prsa a plastik je výborný a hlavně s praxí. Nehledě na to že se nejdříve objednáte na konzultaci a tam vše vysvětlí, mě na konzultaci dost uklidnil, taky jsem byla z operace nervozní, kdo by nebyl :) Ale po konzultaci s panem Justanem to alespoň u mě z velké části opadlo, a operace dopadla moc dobře, s výsledkem jsem víc než spokojená

0
před 2 roky Ingrid

Znáte Makeupinstitute? Dělal si tu někdo kurz?

0
před 2 roky Jitka

Ahojky co používáte za parfémy? Jaké značky, vůně... který parfém nebo toaletku máte nejraději? Já momentálně objednala Beyonce https://www.ageo.cz/produkt/wild-orchid-edp-1

0
před 2 roky Gába

Renda): Byla jste spokojená i s přístupem realitního makléře/makléřky z rk Coloseumnemovitosti?

0
před 2 roky Katka

Já se k plastikovi Justanu chystám již na zákrok, konzultaci mám za sebou a i po té můžu říct že na mne pan doktor velice zapůsobil

0
před 2 roky Ilona

Ahojky, našla jsem na internetu s kamarádkou mnam.cz, přihlásila jsem se jako host a můžu říct že to byl neuvřitelný zážitek!! Nejen že jsem se dobře najedla ale poznala jsem i spoustu zajímavých lidí, všem doporučuji je to vážně super zážitek

0
před 2 roky Jeůa

Jitko já si vždycky musím parfém očichat než ho koupím, ale za tu drogerii obrovský dík, ty ceny jsou pecka a ten výběr kosmetiky a všeho taky!!! :)

0
před 2 roky Olča

Ahojky Ilono, co to přesně je o co se v tom mnam jedná??????

0
před 2 roky Renda

Já u coloseum nemůžu asi říct nic s čím bych nebyla spokojená, takže u mě to bylo na jedničku i s realitním makléřem, já sem spokojená s jeho přístupem44 určitě byla

0
před 2 roky Heda

Po nedávné zkušenosti velmi doporučuji tohoto plastika http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/102/media/

0
před 2 roky Judita

Jaké jsou vaše zkušenosti s objednáváním přes ageo.cz?

0
před 2 roky Gába

Se kterou pobočkou konkrétně tu zkušenosti máte?

0
před 2 roky Mirka

Hedo jdu k němu příští měsíc, tak si o něm stále hledám nějaké info abych měla jistotu že jdu k tomu nejlepšímu. Vcelku to uklidní když na pana Justana nacházím takové kladné ohlasy, děkuji

0
před 2 roky Lenka

Judito já mám s ageo výbornou zkušenost. Objednávám tu ráda, za sebe určitě doporučuji

0
před 2 roky Sheila

Mirko úplně vás chápu,také jsem si před zákrokem který jsem chtěla podstoupit zjišťovala spoustu informací abych byla klidnější a měla přehled. U plastika Justana jsem byla taky jednou a on vám na konzultaci všechno vysvětlí,je opravdu výborný

0
před 2 roky Tereza

Ahoj. Jaké jsou vaše zkušenosti s touto školk http://www.dracek-skolka.cz/ Dáváte sem vaše ratolesti o letních prázdninách?

0
před 2 roky Věrka

ahojky, kluka sem měla v této školce jednou. Co vím tak se mu tam moc líbilo

0
před 2 roky Zuzka

Příležitostně školky Dráček využívám,je to bezvadná školka. S děckama pořádají pořád nějaké aktivity a věnujou se jim tady

0
před 13 měsíci Tereza

Byla jsem se holky ve školce podívat osobně a musím říct že na mě udělala dojem, krásné prostředí i personál tam. Udělalo to tam na mě dojem

0
před 12 měsíci Elis

Od kolika let do Dráčku berou děti?

0
před 12 měsíci Jiřka

Máte zkušenost s tímto eshopem? https://www.zeleneudoli.cz/

0
před 12 měsíci Tereza

Ahojky, do mš dráček berou už od jednoho a půl roku až do 6ti let :-)

0
před 11 měsíci Marie

Ahojky, za sebe mám s eshopem zeleneudoli jen tu nejlepší zkušenost

0
před 11 měsíci Jiřka

Co jste tu kupovala? Dívala sem se že mají výdejnu ta funguje jak nevíte? Tam si  můžu pouze vyzvednout objednané zboží?

0
před 11 měsíci Elis

A z těch co tu máte děti v dráčku tak se jim tam líbí?

0
před 11 měsíci Míša

Elis: Mé děti chodí do soukromé dráček v Brně jen teď přes prázdniny příležitostně jak potřebuji ale líbí se jim v této školce fakt moc :)

0
před 11 měsíci Marie

Ano na výdejně si nelze kupovat to co mají v eshopu ale zase je dobrý že si tam můžete zajít i pro radu

0
před 11 měsíci Elis

Takže ta školka jde platit za každou jednotlivou hodinu?

0
před 10 měsíci Míša

ano školné je 30 korun na hodinu což je podle mě krásná cena

0
před 10 měsíci Elis

Mno to je moc pěkná cena, děkuji

0
před 10 měsíci Sandra

Kupovala jsem si na zelenémúdolí.cz masožravou rostlinu, velmi spokojená jsem

0
před 10 měsíci Fiona

Dcerka bude chodit do dráčku od září, zatím zkušenost nemám ale co jsem se tam byla podívat tak na mne prostředí i personál také udělali dojem

0
před 10 měsíci Andrea

Mám naprosto úžasnou zkušenost s touto drogerií http://www.ageo.cz/

0
před 9 měsíci Nesrovnalová

S jakou plastikou máte kdo zkušenost a kdo vám ji dělal? S Mudr.Ivanem Justanem zkušenost máte?

0
před 9 měsíci Taťána

Osobně mám zkušenost s Justanem z Brna a to perfektní, pokud tedy máte na mysli zrovna tohoto

0
před 9 měsíci Nesrovnalová

Dobrý den ano měla jsem na mysli přesně tohoto. Již jsem k němu objednaná na konzultaci

0
před 8 měsíci Ottová

S mudr.Justanem mám rovněž vynikající zkušenost

0
před 8 měsíci Kristýna

Máte zkušenost s plastickou operací horních víček?

0
před 8 měsíci Ottová

Dobrý den, shodou okolností jsem na plastice horních víček byla a můžu doporučit už zde zmíěného pana Justana. Má velkou praxi a ženský co znám a chodí k němu jsou vždycky spokojený

0
před 8 měsíci Kristýna

Děkuji za odpověď a jak ten zákrok probíhá?

0
před 8 měsíci Irča

Dobrý den, prosím poraďte. Hledám nějaké dobré fitko a sportovní sálové lekce v Brně, Moje požadavky: - velký výběr lekcí, profi lektoři, dobře vybavené fitko i pro ženy! a taky aby tam bylo čisté a, pokud možno, příjemné prostředí. Nedoporučili byste mi něco? Předem děkuji

0
před 7 měsíci Karel

Tak zkuste v černých polích Z4Y...

0
před 7 měsíci Irča

To je co? černá pole by byla dobrá lokalita, bydlíme na Lesné. :)

0
před 7 měsíci Karel

jmenuje se to zone4you.cz, je to jakoby pod silnicí co vede směrem z lesné do města. Je u toho velké parkoviště, Tady je odkaz.. www.zone4you.cz

0
před 7 měsíci Catris

Ahoj do diskuze, chtěla bych se zeptat, zda jste někdy někdo byl na trichologickém vyšetření? Jaké to bylo? A našla jsem tady v Praze třeba www.clinicalhair.cz, tak jestli třeba i konkrétně s tímto nemá někdo zkušenost? Děkuji VÁm

0
před 7 měsíci Ottová

Velmi doporučuji přečíst, plus se objednat na konzultaci mě moc pomohla a hodně věcí objasnila

0
před 7 měsíci Jiřka

Doporučíte mě kde koupit kvalitní kufr? S tymto obchodem zkušenost máte? https://www.nejkufry.cz/

0
před 7 měsíci Linda

Teda to www.clinicalhair.cz mě hodně zaujalo. Co vše se tam řeší? Byl jste na tom někdo?

0
před 7 měsíci Jana

Jiřko nemám zkušenost s eshopem ale s prodejnou ano a tam jsem byla s nákupem velmi spokojena

0
před 7 měsíci Jiřka

Ahaa, a kde mají prodejnu jsem myslela že je to eshop?

0
před 7 měsíci vendy

v tom clinicalhair.cz mají to trichologické vyšetření že? Dlouho se tam už chystám

0
před 7 měsíci Nela

Taky by mě zajímalo, jaké to je. Víte někdo?

0
před 7 měsíci Jana

Mají eshop i prodejnu, ta je v Praze8 na zdibské :-)

0
před 6 měsíci Záhořanská

Velmi šikovný plastický chirurg, také doporučuji Justana z Brna

0
před 6 měsíci Jiřka

Ahaa tak tak to bych mohla i na prodejnu se juknout díky

0
před 6 měsíci Tastíková

Jaké jsou vaše zkušenosti se soukromými školkami v Brně a jaké konkrétně s touhle školkou? http://www.dracek-skolka.cz/

0
před 6 měsíci Jana

Paní Tastíková já můžu tuto školku doporučit

0
před 6 měsíci Tastíková

Jano a vy máte osobně zkušenost?

0
před 6 měsíci Jana

Ano mám se školkou zkušenost,jsem sní velmi spokojená. Můj syn sem docházel dlouhou dobu

0
před 6 měsíci Šlofová

Jaké jsou vaše zkušenosti s liposukcí???

0
před 6 měsíci Iveta

Sháním kufr a známá mi doporučila Nejkufry eshop. Máte odtud kufr ?? Případně které značky a jak jste spokojeni?

0
před 6 měsíci Neonka

Mě se moc líbí vřelý přístup vychovatelek v soukromé školce Dráček

0
před 6 měsíci Petra

Já mám s liposukcí přímo skvělou zkušenost. Můžu doporučit už tu zmíněného Justana,když se objednáte na konzultaci tak za tu se nic neplatí a on vše umí krásně vysvětlit

0
před 6 měsíci Líd a

Iveto z Nejkufry mám velký kufr Manhattan :)  Je kvalitní a hodně se mi tam toho vejde takže za mě super

0
před 6 měsíci Jana

To je pravda, můj Mareček se do školky vždycky hrozně těšil a to nejen na to co budou zase dělat a s čím si bude hrát, ale i na paní učitelky

0
před 5 měsíci Fildová

Co Pražské realitky máte zkušenost? Pořizoval někdo bydlení přes Faraon?

0
před 4 měsíci Halíková

Petro a na konzultaci se vám teda věnoval přímo ten plastik?

0
před 4 měsíci Dagmara

S touto školkou mám taky zkušenost https://www.facebook.com/pg/skolkadracek/about/?ref=page_internal  mě se moc líbilo když sem docházel svého času náš František, že se mu opravdu věnovali podle potřeby. Zajistili mu ve školce tenkrát i bezlepkovou stravu, s čímž jsem se bála že bude problém ale musím říci že mě překvapili a vyšli mi maximálně vstříc, za to jsem vděčná doteď

0
před 4 měsíci Petra

ano věnoval se mi přímo pan Justan na té konzultaci

0
před 4 měsíci Petra

ano věnoval se mi přímo pan Justan na té konzultaci

0
před 4 měsíci Anna

Pořídila jsem krásnou cestovní tašku tady https://www.nejkufry.cz/cestovni-taska-travelite-kick-off-xl-6816-10/ můžu doporučit

0
před 4 měsíci Beáta

Mám po nedávné plastice tady https://www.aesthevita.cz/  těm co uvažují o nějakém plastickém zákroku můžu za sebe doporučit

0
před 4 měsíci Lada

Beátko já bych šla na plastiku moc ráda, na kterém zákroku jste byla jestli to není tajné?

0
před 4 měsíci Beáta

Tajné to určitě není, nechávala jsem si tu zvětšit prsa a jsem za to moc a moc ráda

0
před 4 měsíci Lada

Tak to mám podobný problém.. a operoval vás ten plastik pan Dr. Pilka? A jak na vás působilo prostředí kliniky?

0
před 4 měsíci Beáta

Ano zákrok dělal přesně tento plastik. Klinika se mi líbila, cítila sem se tam příjemě. Řekla bych že i hodně díky veškerému personálu, chovali se ke mě všichni moc hezky, včetně pana Dr. Pilky

0
před 4 měsíci Renatka

Chci koupit dceři na výlety nějaký kvalitní batůžek, je jí 8 let.. máte tip kde je výběr a dá se pořídit kvalitně?

0
před 4 měsíci Zuzana

Máte zkušenost s legínama z Nejlegíny.cz?

0
před 3 měsíci Gita

Zuzano tady si objednávám hrozně ráda, cokoliv mi přišlo tak mi sedělo a dobře se mi to nosí

0
před 3 měsíci Bubníčková

Můžu doporučit Nejkufry, zkuste se mrknout. Tam mají dětské batůžky a co mám zkušenost tak i kvalitní.

0
před 3 měsíci Zuzana

A jsou kvalitní ty legíny odtud?

0
před 3 měsíci Renatka

Určitě se podívám, a záruka tam na ty batůžky je klasicky dva roky?

0
před 3 měsíci Bubníčková

Mají tam na všechno záruku dva roky

0
před 3 měsíci Poláková

Dneska jsem tu objednala tento cestovní kufr https://www.nejkufry.cz/cestovni-kufr-march-apollo-s-3800-52-48/ tak sem na něj moooc zvědavá už

0
před 3 měsíci Sylvie

Kde pořídit nějakou pěknou peněženku, máte zkušenost?

0
před 3 měsíci Kmitlová

Poláková: Co kufr, jeste spokojená??? Za jak dlouho přišel?...taky zrovna nějaký cestovní sháním

0
před 2 měsíci Zezula

Sylvie zkuste eshop fešnákočka tam mají krásné peněženky, jednu mám doma a nedám ji z ruky

0
před 2 měsíci Poláková

Dobrý den,zatím jsem spokojená velmi!:)  Přišel mi od objednání třetí den

0
před 2 měsíci Sylvie

Zezula: Děkuji moc a má ta fešná kočka někde výdejnu?

0
před 2 měsíci Gita

Mám objednaný tento kufr a už se na něj moc těším https://www.nejkufry.cz/cestovni-kufr-titan-prior-m-700505-11/

0
před 2 měsíci Zezula

Zkuste se podívat na stránky nebo si tam napsat já s výdejnou tady zkušenost nemám

0
před 2 měsíci Sylvie

Tak jsem žádnou výdejnu nenašla ale to nevadí, ono bude to objednání stejnak pohodlnějšíííí:)

0
před 5 týdny Kukačka

Kde si kupujete šaty, máte zkušenost s obchodem či eshopem kde bych sehnala kvalitku?

0
před 4 týdny Pavlína

Najdu na prodejně Nejkufry to samé co v eshopu?

0
před 4 týdny Bláža

Pavlíno na prodejně jsem byla jednou ze zvědavosti nedávno, a nekontrolovala jsem vše do puntíku ale výběr je na prodejně obrovský takže pokud vám vyhovuje osobní výběr tak bych to zkusila .. každopádně objednat si kufr a nechat si ho dovézt domů je pohodlnější :D

0
před 4 týdny Parulková

Jak řešíte holky prázdniny? Dáváte děti do soukromých školek? Chcou tam děcka chodit? Mě asi nic jiného nezbyde.. co tato školka máte sní zkušenost? Celkem mě zaujala https://www.dracek-skolka.cz/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 7


Přidat příspěvek