Vaporizéry zkušenosti

0
Obrázek uživatele kimado
před 2 měsíci kimado

Ahojte lidičky! Doufám, že nebudu otravný s mým dotazem. Sháním nějakou kvalitní hračku na inhalaci. Ted mě docela zajímají vaporizéry, ale nemám tucha jaký frčí. Hledal jsem něco ne moc pracnýho a to I na sestavení. Ty velký mě moc netankujou. Kdyby někdo vědel o nečem menším a to klidně do ruky tak by to bylo super. Některé jsem objevil, ale raději chci vědět zkušenosti ostatním to se pak líp vybírá. Díky předem.

0
0
před 5 týdny Tomáš

Nejsem nějaký znalec, ale jde i to jakou chcete sílu baterie. Na co přesně ten vaporizer chcete a má to spoustu dalších věcí. Já jsem na kapesním vaporizéru od vapour 2. Jak píšete, něco menšího tenhle je prostě do té kapsy :D Tady jich mají víc, ale já ujíždím na series 7, na webovkách se o něm dá dost přečíst. Být vami bych si dal hlavně bacha na výkon té baterie u těch to často končí a v tomhle případě platí, že když bude trochu dražší dočkáte se kvalitního vysledku. Zainvestoval jsem a mám to co jsem očekával.

0
před 5 týdny Hrubiáš

Můžu se zeptat co konkretně chcete inhalovat? I podle toho se dá docela zaměřit na ten výrobek :)

0
Obrázek uživatele kimado
před 3 týdny kimado

Marinek - Dík za odkaz, ale chtěl bych spíš vaporizer než cigaretu :)

0
Obrázek uživatele kimado
před 3 týdny kimado

Tomáš - Ahoj Tomáši, dík za návrh. Sjel sem si ty webovky vapour 2 jak si psal a ty vaporizéry tam vypadají slušně. Jestli jsem to pochopil správně tak ty máš ten poslední cca za 4 tisíce? Ten černej mě dost chytnul.Je mi jasný, že když budu chtít něco co mi vydrží tak, že se trošku plácnu přes kapsu ale s tím do toho jdu. Můžu se tě zeptat jestli sis k tomu něco objednával? Nebo si to objednal jen tak jak to tam nabízejí? A ono se tam dá dát jak tabák tak liguid jo?

0
Obrázek uživatele kimado
před 3 týdny kimado

Hrubiáš – Hele klasiku tabák, baví mě ty ochucený a chtěl bych si zkusit I nějaké jiné bylinky tam nasypat když to bude za něco stat.

0
před 3 týdny Tomáš

Přesně šel jsem do toho jejich nejnadupanějšího, ale myslím si, že ze začátku stačí i ten obyčejnější, to je na člověku jak chce investovat. Já jsem si objednal tu klasickou sadu vaporizér pro, ale postupem času jsem si koupil ještě štětec na čistění, cartridge a hlavně si dokupuji liquidy. Rád si je míchám nebo si dávám čistý tabák jak se mi chce. Jestli chceš můžu ti hodit fotku at máš představu.

0
před 2 týdny Martin

Podle mě je do vaporizéru bez tak nejlepší tráva když už, člověk z toho má nějakej zážitek pak :D

0
před 2 týdny Tomáš

Martine a kdo to nezkoušel :D Já jsem si tenhle novej vaporizér od vapouru nechtěl hned zadělat nějakým matrošem takže ho mám fakt jen na liquidy a občas tabák a má to i tak sílu. Několikrát mě ten obyčejnej tabák rozkašlal, podle mě už ty vaporizéry na hulení trávy jsou pak fakt moc. Jednou jsem si to tam nasypal a i na mě to byla síla. Ty si to dáváš běžně takhle? Kolik si tam toho tak dáváš?

0
před 6 dny Tadeáš

Hlavně si hlídejte baterku pánové u těhle strojů se to kazí jako první věc. At to má dobrej obsah a sílu.

0
před 22 hodinami Tomáš

V tom musím s Tadešem souhlasit. Měl jsem tuhle vapour 2 asi rok, před tím vaporizérem a jak jsou ty cigarety celkově maličké tak ty baterie mají logicky menší vzhled i obsah a je možné, že se rychleji porouchají než u nějakých větších cigaret. Ale k mému překvapení byla reklamace velmi rychlá a bez problémů mi tu baterku vyměnily za novou a nic jsem jim tam neplatil. Takže ty baterie je sice dobré si hlídat ale většina odchází na baterky jako u jiné elektroniky.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 9


Přidat příspěvek