Vaporizéry zkušenosti

0
Obrázek uživatele kimado
před 10 měsíci kimado

Ahojte lidičky! Doufám, že nebudu otravný s mým dotazem. Sháním nějakou kvalitní hračku na inhalaci. Ted mě docela zajímají vaporizéry, ale nemám tucha jaký frčí. Hledal jsem něco ne moc pracnýho a to I na sestavení. Ty velký mě moc netankujou. Kdyby někdo vědel o nečem menším a to klidně do ruky tak by to bylo super. Některé jsem objevil, ale raději chci vědět zkušenosti ostatním to se pak líp vybírá. Díky předem.

0
0
před 10 měsíci Tomáš

Nejsem nějaký znalec, ale jde i to jakou chcete sílu baterie. Na co přesně ten vaporizer chcete a má to spoustu dalších věcí. Já jsem na kapesním vaporizéru od vapour 2. Jak píšete, něco menšího tenhle je prostě do té kapsy :D Tady jich mají víc, ale já ujíždím na series 7, na webovkách se o něm dá dost přečíst. Být vami bych si dal hlavně bacha na výkon té baterie u těch to často končí a v tomhle případě platí, že když bude trochu dražší dočkáte se kvalitního vysledku. Zainvestoval jsem a mám to co jsem očekával.

0
před 10 měsíci Hrubiáš

Můžu se zeptat co konkretně chcete inhalovat? I podle toho se dá docela zaměřit na ten výrobek :)

0
Obrázek uživatele kimado
před 9 měsíci kimado

Marinek - Dík za odkaz, ale chtěl bych spíš vaporizer než cigaretu :)

0
Obrázek uživatele kimado
před 9 měsíci kimado

Tomáš - Ahoj Tomáši, dík za návrh. Sjel sem si ty webovky vapour 2 jak si psal a ty vaporizéry tam vypadají slušně. Jestli jsem to pochopil správně tak ty máš ten poslední cca za 4 tisíce? Ten černej mě dost chytnul.Je mi jasný, že když budu chtít něco co mi vydrží tak, že se trošku plácnu přes kapsu ale s tím do toho jdu. Můžu se tě zeptat jestli sis k tomu něco objednával? Nebo si to objednal jen tak jak to tam nabízejí? A ono se tam dá dát jak tabák tak liguid jo?

0
Obrázek uživatele kimado
před 9 měsíci kimado

Hrubiáš – Hele klasiku tabák, baví mě ty ochucený a chtěl bych si zkusit I nějaké jiné bylinky tam nasypat když to bude za něco stat.

0
před 9 měsíci Tomáš

Přesně šel jsem do toho jejich nejnadupanějšího, ale myslím si, že ze začátku stačí i ten obyčejnější, to je na člověku jak chce investovat. Já jsem si objednal tu klasickou sadu vaporizér pro, ale postupem času jsem si koupil ještě štětec na čistění, cartridge a hlavně si dokupuji liquidy. Rád si je míchám nebo si dávám čistý tabák jak se mi chce. Jestli chceš můžu ti hodit fotku at máš představu.

0
před 9 měsíci Martin

Podle mě je do vaporizéru bez tak nejlepší tráva když už, člověk z toho má nějakej zážitek pak :D

0
před 9 měsíci Tomáš

Martine a kdo to nezkoušel :D Já jsem si tenhle novej vaporizér od vapouru nechtěl hned zadělat nějakým matrošem takže ho mám fakt jen na liquidy a občas tabák a má to i tak sílu. Několikrát mě ten obyčejnej tabák rozkašlal, podle mě už ty vaporizéry na hulení trávy jsou pak fakt moc. Jednou jsem si to tam nasypal a i na mě to byla síla. Ty si to dáváš běžně takhle? Kolik si tam toho tak dáváš?

0
před 9 měsíci Tadeáš

Hlavně si hlídejte baterku pánové u těhle strojů se to kazí jako první věc. At to má dobrej obsah a sílu.

0
před 9 měsíci Tomáš

V tom musím s Tadešem souhlasit. Měl jsem tuhle vapour 2 asi rok, před tím vaporizérem a jak jsou ty cigarety celkově maličké tak ty baterie mají logicky menší vzhled i obsah a je možné, že se rychleji porouchají než u nějakých větších cigaret. Ale k mému překvapení byla reklamace velmi rychlá a bez problémů mi tu baterku vyměnily za novou a nic jsem jim tam neplatil. Takže ty baterie je sice dobré si hlídat ale většina odchází na baterky jako u jiné elektroniky.

0
Obrázek uživatele kimado
před 8 měsíci kimado

Chlapi díky za rady! To s tou baterkou jsem už slyšel, že se docela často porouchaj a je dobrý si koupit už něco lepšího než nějakou lacinou hračku. Tomáši myslíš si, že teda neudělám chybu když si k tomu ty věcičky ještě přikoupím na tom eshopu vapour 2 mi přijde že k tomu nabízejí všechno ale chci to mít už všechno pohromadě. A ještě jsem se chtěl zeptat na jaké síle jsi? Přemýšlím o těch nejsilnějších, tak se chci zeptat jestli má grády alespon.

0
před 8 měsíci Tomáš

Hele to je na tobě. Pořádně bych se tam podíval zase aby si zbytečně nevyhazoval peníze. Tu čističku je možná dobré si přikoupit ale já jsem třeba víc zainvestoval do liquidů a pak jsem si pokupoval tabák. Maj tam sady takže to nevyjde ani tak draho po 6 a 12 a ještě je tam ted akce, takže to vyjde fakt na pár kaček ta jedna lahvička. Já jsem na ty nejsilnější, ale mě to vyhovuje. Byl jsem silnej kuřák.

0
před 8 měsíci Patrik

Můžu se zeptat na kolik ten vaporizér se vším tak nějak vyjde? Jaká cena si myslíte že je přijatelná aby to už odpovídalo nějaké kvalitě?

0
před 8 měsíci Tomáš

Ahoj máš tam levnější i dražší od toho vapour2. Ten kapesní tě vyjde cca na 3 tisíce sám o sobě akorát si pak přiobjednáváš liquidy, tabák nebo nový štěteček na čištění a tak, ale jako na začátek něco kvalitního za tyhle peníze si myslím že je přijatelný.

0
před 6 měsíci Patrik

Opožděně dík za odpověď. Pak jsem se v tom zorientoval na internetu který je dobrý a tak a koupil jsem si tenhle o kterém píšete. Nejvíc mě zaujalo to samotné ohřívání a praktičnost. Takže už je doma.

0
před 3 měsíci PetrHell

jen by me zajimalo jaky je rozdíl mezi vaporizerem a elektronickou cigaretou? prijde mi to dost podobny jestli mi nekdo osvetli...

0
před 3 měsíci Tomáš

Nemám porovnání s jinými vaporizéry než mám já sám. Ale zkoušel jsem elektronickou i ten vaporizer od Vapour2 a mě osobně víc vyhovuje ten vaporizer. Je kompaktní má výhodu v tom že si do něj můžete dát tabák, bylinky a co vás vlastně tak nějak nepadne ta elektronická je především na liquidy. Kdyby jste se po něčem takovém sháněl klidně napište. Mají tam toho víc . Dám vám tip.

0
před 2 měsíci PetrHell

Já jsem koukal na dva co tam mají a víc se mi líbí ten vaporizer. Chtěl bych něco silnějšího a zajímavějšího. Ten TRINITY a Series7 ? který myslíte že je lepší, váhám mezi těmahle. Cena je docela odlišná tak si nejsem jistý.

0
před 2 měsíci Tomáš

Podle mě zrovna tyhle dva jsou oba dobrý ale když už tak ten Series7. Je lepší v tom že tam můžete dát I ten tabák.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 1


Přidat příspěvek