Vaporizér místo klasické cigarety

0
před 5 měsíci Petr

Dobrý den, zajímalo by mne jestli někdo z Vás přešel na vapování, namísto klasického kouření? Dá se to potom bez klasických cigaret vydržet?

0
před 5 měsíci David

Když si od začátku pořídíte kvalitní vaporizér, tak se Vám to může podařit, já jsem si koupila stroj cca za 2 tisíce korun, a kupuji si kvalitní náplně s obsahem nikotinu, takže jsem s klasickou cigaretou mohl seknout.

0
před 4 měsíci Petr

Dva tisíce korun není tak hrozné, jaký jste si přesně kupoval? a náplně bez nikotinu jste nezkoušel? to jste pak měl třeba potřebu sáhnout po klasické cigaretě?

0
před 4 měsíci David

Kupoval jsem si přesně tento vaporizér https://www.vapemania.cz/cs/vaporesso-luxe-s-sada-s-skrr-s-clearomizerem-iris, od toho co ho používám, tak jsem klasickou cigaretu neměl, zkoušel jsem náplně bez nikotinu, ale to není tak úplně ono, nicméně každému může vyhovovat něco jiného.

0
před 4 měsíci Alice

Je v tom hodně velký rozdíl ? Taky bych chtěla zkusit přestat kouřit nebo aspoň přejít tady na tu elektronku.

0
před 4 měsíci David

Dívej a máš to vyzkoušené ? Já jsem měl možnost to zkusit od kamaráda a chutnalo mi to, takže jsem si to nekupoval naslepo každopádně pokud nemáš možnost tak veliký rozdíl v tom není nebo teda samozřejmě je hlavně v chuti a je to opravdu super nehledě na to, že je to i pro zdraví mnohem lepší.

0
před 4 měsíci Alice

Nemám to vyzkoušené ale už sem si ji objednala takže zítra očekávám balíček :) čtu na té samé pozitivní recenze takže už nemám obavy, že by mi to nechutnalo :) objednala jsem si tady ten model tak snad s tím budu umět zacházet https://www.vapemania.cz/cs/aspire-x30-sada-rover-s-nautilus-x-a-nx30-modem-stribrna

0
před 4 měsíci Tereza

já z Vapemanie se snažím nakoupit tak, aby mě celková cena přesáhla 400, jelikož nechci platit za dopravu

0
před 4 měsíci Tereza

já si oblíbila nejvíce přichuť melounová, ta je fakt pecková, lepší jsem dosud neměla

0
před 4 měsíci Karel

Jsou i nějaké "míň" sladké ty příchutě ? Tady na ty melounový a ovocný teda moc nejsem ..

0
před 4 měsíci Tereza

Tak to těžko říct, ale když se podíváš na ten jejich eshop tak tam určitě něco najdeš.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 7


Přidat příspěvek