Vánoce pro děti

0
před 8 měsíci Andy

Maminky, jaké vánoční dárky letos vybíráte svým dětem? Co budete kupovat? :)

0
před 8 měsíci Holubova56

Pro Péťu máme puzzle, stavebnici a taky auto na dálkové ovládání a naše Anička dostane sadu dětského nádobí, pokladnu a taky pořádnou panenku. Pokud ještě na něco narazím, tak možná ještě něco přikoupím :) Co pro ty vaše máte vy? :) Mimochodem, zrovna jsem objevila skvělý eshop s vánočními světýlky, tak pokud byste sháněla, mrkněte na https://www.t-zbozi.cz/vanocni-osvetleni :)

0
0
před 8 měsíci Petra

Objednávali sme pro dceru kuchyňku na netu. Moc si ji přeje, tak už sme hledali něco kvalitního, co vydrží i pro druhý dítko.

0
před 8 měsíci Klára

Rychlý tip na krásné dárky pro deti k Vánocum - http://www.rajhracky.cz/vanocni-hity-c1_10282 . jenom me mrzí, ze jsem e-shop objevila az tak docela na poslední chvíli. Mají tam opravdu pekný výber snad vsech hracek.

0
Obrázek uživatele Tira
před 8 měsíci Tira

Prosím, prosím, řekněte mi tady někdo, že se vám líbí tato panenka:http://ukocouradoma.cz/kreativni-panenka-kocicka/ Já jako dospělák jsem se do ní úplně zbláznila.:-))) Nadělím ji snad sama sobě.

0
před 8 měsíci lamonida

ahoj myslíte,že je to dobrý dárek pro 11 letou vnučku https://www.piskohrani.cz/tvorive-sady/lesni-sada-s-vypichovatkem/

0
před 8 měsíci devaj

Má dcera na tvoření z písku  ujíždí,koupila jsem jí to minulý rok  a letos už to mám taky koupené. Moc jí to zabaví.

0
před 8 měsíci Kika

Ty jo a není z toho binec? Jako z toho písku? Já teď sháním něco, co by malýho bavilo, ale nebyl z toho binec...jo a taky bych ráda, aby mu ta hračka něco dala :)

0
před 7 měsíci Mirka

3D pero od Jprint3d.cz mají teď Vánoční akce. Já už dve objednala.

0
před 7 měsíci Jiřina

Já už mám dospělejší dceru a má velký problém s parkováním couváním :D Takže dostane parkovací kameru do auta, ušetří to spoustu ťukanců

0
před 7 měsíci Denisa

Z rajehracek jsme kupovali pred Vanoci alektricke auticko. uspech melo veliky, porád bylo v provozu :-)

0
před 7 měsíci devaj

Tak záleží kolik synovi je,binec z toho možná malinko je,ale nás to moc baví,vždy se u toho z s dcerou pobavíme :-)

0
před 6 měsíci Tereza

Tak co jste zlatíčkám nakonec nadělili? U nás to zachránil poukaz do obchodu s potřbama na koně https://www.horseandme.eu/, jinak jsme s pracně vybranou kosmetikou u naší pube-slečny vyhořeli :D

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 10


Přidat příspěvek