Umělá výživa

0
před 3 roky Draha

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně umělé výživy, protože budu muset začít dokrmovat, ale vůbec nevím, jakou značku mám zvolit. Může mi tady nějaká mamča poradit ? 

0
před 3 roky Radka

TO je hodně individuální, každé dítě je jiné, takže některé dítě snáší nutrilon, ale jinému je po něm hrozně zle. S um zkušenost nemám, protože jsem pln kojila, ale kdybych měla volit tu nejlepší náhradu za mateřské mléko, tak bych dokromovala sunarem.

0
před 3 roky Mirka

Tak to já bych nedala dopustit na ty jejich příkrmy v podobě kapsiček je to fakt naprosto boží věc, která šetří vytíženým maminkám čas www.sunar.cz/prikrmy-do-rucicky/

0
před 3 roky Anna

Souhlasím s Radkou. Sunar bych řekla, že je na tom nejlíp a mají to mléko opravdu kvalitní.

0
před 3 roky Ilona

Podle čeho soudíte ? 

0
před 3 roky Anna

Tak rozhodně podle toho, že se jim podařilo maximálně přiblížit k mateřskému mléku už jen díky tomu, že jejich mléka obsahují mléčný tuk, což se o jiných značkách říct nedá.

0
před 3 roky Domča

Od kolika měsíců se můžou dávat ? 

0
před 3 roky Mirka

Jak které, nejdřívě od 6. měsíců :)

0
před 3 roky Domča

A jak je dítě snáší ? Nebolí je potom bříško ? Přece jenom už je to něco jiného než mlíčko.

0
před 3 roky Mirka

Něco jiného to je, ale složením tam není nic, co by být nemělo takže děti to zpracovávají dobře :)

0
před 2 roky Alka

Holky, já teda nemůžu jinak, než souhlasit s holkama. Jako takhle, my jsme taky na Sunaru a to teda po té, co jsem přišla o mlíko. Zkusili jsme napřed Nutrilon. To nám doporučila naše doktorka. Ale malej mi ho blinkal :( No, tak jsme šla a koupila jsem Sunar, ten má v sobě mléčný tuk. Malej ho krásně snáší a chutná mu. Takže jako pokud UM, tak Sunar.

0
před 2 roky Kikuska

Ahoj, no ani mi nemluv. My jste UM, které nám nejvíc sedí, objevili až na třetí pokus. Nejvíc nám sedí Sunar. Je to určitě díky jeho sližení, protože mléka od Sunaru obsahují mléčný tuk, což je hodně důležitá složka https://www.sunar.cz/kojenecka-mleka/. Před tím jsme měli Hipp i nutrilon a tato mléka nám teda neseděla.

0
před 2 roky Majda

A dávala jsi jaké přesně? Jsem se koukala, že mají UM i pro děti se specifickými výživovými potřebami - https://www.sunar.cz/specialni-kojenecka-mleka/

0
před 2 roky Soňa

Jo, vidíš, teď se na to dívám, oni mají speciální řadu mlék pro děti s kolikami. Děkuji moc za info, zítra pokoupím.

0
před 2 roky Danka

Také jsme měli problém s UM. Až nám poradila kamarádka, že nejlepší je sunar.

0
před 2 roky Andy

Jj, mají. Ti říkám, my jsme vyzkoušeli snad 4 značky mlék a žádné nám prostě nevyhovovalo. Až ten Sunar nám prostě sedl. On je pořád to nejlepší, co můžeš pro mimi koupit.

0
před 2 roky Lubka

Mají… Však právě proto jsem se rozhodla pro Sunar. My jsme hodně bojovali s kolikami. Zkoušeli jsme měnit mléka, ale nakonec jsme si vybrali Sunar a udělali jsme dobře. Oni mají mléko přímo pro miminka, co ty koliky mají - https://www.sunar.cz/produkt/sunar-expert-ar-comfort/

0
před 2 roky Martina

Je nej, kvůli mléčnému tuku. Já jsem také na sunaru vyrostla. Tady je pro ostatní maminky co obsahuje které, moc hezky vysvětlené.

0
před 2 roky Danka

No mě to necvaklo a zkoušeli jsme. Ale hlavně, že jsme našli a sedí nám dodnes. Jen mě vždy vytáčelo, když jsme hledali, když mi někdo řekl, že kojit může každá maminka.

0
před 2 roky Martina

To mi také vadilo, ale co nejdůležitější je miminko a kvalitní strava pro něj.

0
před 2 roky Nikol

Je naprostá hloupost, že každá maminka může kojit. Mě se třeba tvořilo mléko, ale jen 40ml celou dobu. Mohla jsem dělat co jsem chtěla a nic.

0
před 2 roky Denisa

Přesně, akorát to maminky tento názor stresuje. Já jsem musela také po měsíci přejit na UM. Koupila jsem tohle https://www.sunar.cz/kojenecka-mleka-complex/ a jeli jsme všechny stupně. A baštili jsme i příkrmy od sunaru

0
před 2 roky Nikol

Mě to mrzelo, že nekojím, je to takový jiný vztah matky a dítěte. Ale jako se nezblázním. Sunar dává dítěti co mateřské mléko

0
před 2 roky Gabriela

Ale není to stejné jako kojení.

0
před 2 roky Nikol

Pravda, ale ze všech mlék je nejvíce podobný tomu mateřskému a bříška jsou vděčné.

0
před 2 roky Zuzana

Sestra měla mléko, kojila a měla ho docela dost, ale synovec je otesánek a stejně mu nestačila později. Přešla na sunar a nepocítila nějakou změnu v zažívání.

0
před 2 roky Nikol

A to je přesně to o čem mluvíme. Co si budeme i tyto kapsičky jsou nebe a dudy s těmi z koncentrátu. https://www.sunar.cz/prikrmy-do-rucicky/

0
před 2 roky Gabriela

Z čeho jsou tyto? Také snad z ovoce

0
před 2 roky Nikol

Ano, ale je rozdíl ze 100% ovoce a koncentrátu.

0
před 2 roky Taňa

Jako já sama jsem na Sunaru vyrůstala ještě v době. Kdy byl na předpis. Dneska už prodejný volně, což je skvělý. I když my bychom ho brali i tak. Doktorka prostě řekla, že ten je pořád nejlepší, tak ho kupujeme a vyhovuje nám.

0
před 2 roky Ella

Jo? Vy jste zkusili ten Sunar AR? A co sedl? Po jaké době přestalo bolení bříška?

0
před 2 roky Běla

Ahojky, mám jenom dotaz. Je tu někdo, kdo kupuje pak i třeba od Sunaru ty jejich bio čaje Sunárek https://www.sunar.cz/napoje-pro-deti/? Jak chutnají dětem?

0
před 2 roky Ronja

Moc chutnají dětem. Jako my nekupujeme nic jinýho. Na cesty, výlety, jen tak do ručky jsou ideální. Složním jsou taky dobrý a jsou dobrý i chuťově.

0
před 2 měsíci LussyB

Sunar má celkově super výrobky, jejich mléko nám ušetřilo spoustu probrecených dnů.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 3


Přidat příspěvek