Tuniky

0
před 5 měsíci Míša

Kde bych prosím sehnala tuniky a halenky ve velikostech XXL ? Co jsem se dívala po obchodech, tak je docela velký problém sehnat větší velikosti.

0
před 5 měsíci Jana

Zkuste se podívat tady na ty stránky www.drahstyl.cz ještě jsem si teda odsud nic neobjednávala, ale tunik tu mají fakt hodně.

0
před 4 měsíci Míša

Aha, no kousky mají pěkné .. ale nevím s tím objednáním :/

0
před 4 měsíci Hana

Taky sem dlouho hledala, kde koupím něco pěknýho na sebe ve větších velikostech a nebude to stát majlant. Narazila sem na super e-shop z dovozu a mají tam moc pěkný věci.

0
před 4 měsíci Peťa

Taky hledám něco takovýho. A kde prosím nakupuješ? Taky bych to okoukla.

0
před 4 měsíci Hana

Koukni na moofi.cz seženeš i moc pekný kousky ve větších velikostech. A hlavně zboží přišlo vždycky skoro hned a v moc pěkným stavu. Čistý a voňavý.

0
před 4 měsíci ALena

Jani, já s drahstylem zkušenost mám a rozměry, co mají napsané u velikosti odpovídají, takže se stačí jen změřit nebo pokud si nejste jistá a bydlíte v Praze něbo někde blíž, tak je možné si to oblečení vyzkoušet, protože v Praze mají ateliér, ale je potřeba se domluvit s paní Hlaváčovou.

0
před 3 měsíci Míša

Děkuji moc, věci už mám doma, nakonec jsem na vás dala a odhodlala jsem se kontaktovat paní Hlaváčovou a ta mi poradila :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 4


Přidat příspěvek