Toner do tiskárny

0
před 4 roky Lukáš

Prosím kde kupujete tonery? slyšel jsem že je v nich velký rozdíl, hlavně v ceně

0
před 4 roky Martin

Největší rozdíl je, jestli kupuješ originální tonery nebo ne :-)

0
před 3 roky Ondra

Pokud hledáš levné tonery, tak se určitě podívej na tyto švédské tonery www.swisstoner.cz

0
před 3 roky Lukáš

Tak díky za rady, už jsem naobjednával do každé tiskárny co máme ve firmě

0
před 3 roky Hynek

Já kupuji na https://www.comps.cz/ Rozdíl tam je v ceně velký. Nejsou to prostě ty značkové 100% oveřené tonery... i když rozdíl je opravdu minimální.

0
před 3 roky Martin

Nazdárek všem lidičkám. Již asi třetím rokem nakupuji tonery stále na jednom místě a to na https://www.kvalitni-tonery.cz. Přijatelné ceny. Ušetříte tu za toner až o polovinu než někde jinde a to nekecám. Mají v nabídce i inkoustové náplně.

0
před 3 roky zuza

Ráda bych se také zapojila do diskuze jestli originální, alternativní nebo renovovaný toner. Řadu let jsem pracovala ve firmě která tonery renovuje. Originální i alternativní také prodává a proto jsme v rámci testů kvality mohli porovnávat a na reklamovanosti se také spousta věcí ukázala. Takže moje zkušenosti a můj názor (možná někdo bude mít jiný): 1) Originální náplně (tonery, inkousty) Velikou předností je kvalita, okamžitá dostupnost po zavedení tiskáren na trh. Nevýhodou je nejvyšší cena. = pokud někdo potřebuje jen tu nejlepší kvalitu nebo nehledí na cenu tak jasná volba 2) Alternativní (kompatibilní) náplně (tonery, inkousty) Asi jedinou předností je cena, kvalita je nejhorší, dostupnost ovlivňují dovozci z číny. Dále je tu aspekt porušování patentů, nemožnost ekologické renovace atd. = pro ty kteří šetří každou korunu a nezáleží jim tolik na ekologii, porušování pravidel, kvalitě 3) Kvalitní renovace (tonery, inkousty) U kvalitně provedené renovace se využije originální tělo (ekologie), použijí se nové díly (kvalita) ale cena je cca. na 50% originálu. Nevýhodou může být prodleva mezi zavedením nových tiskáren na trh a dostupnosti kvalitních renovací (čeká se na vývoj materiálu - čipy, prášky, atd.). = kvalitní produkty za rozumnou cenu, v několika případech podporující české výrobce Abych to shrnula tak každý má na výběr jaké náplně použije, důležité je umět rozlišit protože spousta prodejců prodává čínské alternativy jako nové originální nebo jako renovované. V současnosti je v české republice firem zabývající se renovací náplní na profesionální úrovni max. do 10. U některých mohou firmy využít možnosti "daňového náhradního plnění". Z mojí zkušenosti mohu doporučit výrobky firem Toner Recycling Service, KMP nebo Armor.

0
před 3 roky Radek Marek

Ja si objednavam pro sebe i do firmy odsud - https://www.ekotoner.sk je to sice slovenska firma, ale dodavaji i do CR, maji dobre ceny a hlavne nejkvalitnejsi tonery, jake jsme kdy za 5 let kupoval. Takze doporucuji.

0
před 3 roky Luboš

Nějaký nadšenec do 3D tisku a 3D pera? :P
https://www.youtube.com/channel/UCSIIijPWG3D8GQ55tfldwHQ/videos
Koukám narůzná videa a je to pecka co všechno se z toho dá udělat :) viděl jsem i videa jak 3D tiskárnou vytiskly hrad pro děti v životní velikosti :-O :)
Odkaz na 3D pera která jsou nejlepším dárkem pro malé :), ale i dospělé :)
http://www.jprint3d.cz/e-shop/3d-pera

0
před 3 roky Luboš

Ještě jsem našel facebookové stránky, kde jsem také fanoušek :P
https://www.facebook.com/jprint3d.cz/

0
před 3 roky Tereza

Berem do firmy kompatibily z https://www.ekotoner.sk/ Je to levnější a na kvalitě to nepoznáte.

0
0
před 2 roky Tom

Dobrý den, manželka doktorka má v ordinaci tiskárnu, kde se jí zasekl někde uvnitř recept, nemůžeme ho nikde najít, a jelikož tiskárna nebyla levná, tak se bojím jí to nějak více rozdělávat, můžete mi někdo doporučit kvalitní servis?

0
před 2 roky Marek

Já jsem si nechal opravovat tiskárnu u www.pocitacovapohotovost.cz, myslel jsem si, že je po ní, protože se nám tam takézasekl papír, a ještě navíc se uvnitř potrhal, ale nakonec vše dobře dopadlo, a tiskárna zase funguje.

0
před 2 roky Tom

Díval jsem se, že mají pobočku v Praze, to je pro nás docela daleké, ale díky….

0
před 2 roky Marek

Jestli jste se díval, tak jste si také mohl všimnout, že mají svoz po celé republice zdarma, takže když se domluvíte, tak to od vás přepravní společnost nabere, a vy s tím nemusíte nikde jezdit.

0
před 5 měsíci Majkl

No, já rozhodně doporučuji kupovat renovované tonery. Nejen, že jsou levnější, ale taky mnohem ekologičtější. Doporučuji mrknout třeba tady na tenhle článek http://www.prodejtoner.cz/renovace A s tím se váže doporučení posílat tonery na výkup :) Když dlouho sbíráte, ideálně vybíráte i od známých, dá se na jednom balíku vydělat i tisícovka ;)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 8


Přidat příspěvek