Titanová pánev

0
před 6 lety Dita

Prosím nemáte někdo zkušenost s touto pánví, jak se v ní vaří. Lze to i bez tuku? má nepřilnavý povrch? Jste s ní spokojeni? Chtěla bych zakoupit pánev, teflonka a keramická mě zklamali povrch po roce přestal fungovat.

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 6 lety Jana H.

Já mám celou sadu titanového nádobí už asi 10 let... jsem spokojená, dá se dělat bez tuku, nepřipaluje se tam vůbec nic, je to nezničitelná záležitost...

0
před 6 lety Dita

Super díky za info. Kamarád mi na ní dal tip místo měděné, tak jsem chtěla získat info jak se na ní vaří, vyjde levněji, ale dívala jsem se že je i výrobci mísí s teflonem. Jana jakou máte prosím značku nebo výrobce?

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Titanove nadobi musi byt uzasne, unikatni a vecne. Titan ma bod taveni 1668 st.C.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Danah: nepřechval ho:D ale máš asi pravdu, z možnosti výběru pánví je asi opravdu jednou z mála nejlepších možností ten titan, cena asi odpovídá kvalitě - prakticky se nedají sehnat titanové pánve za jednu, dvě stovečky, to už by musel být někdo hodně naivní:)

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Dito, tak jsem dneska udělala svoje první palačinky na nové pánvi, je to určitě fajnová záležitost, vlastně bych to popsala asi tak - spokojenost stejná, jako při prvních vaření na keramické, doufám jenom, že s titanovou ta spokojenost vydrží podstatně delší dobu:)

0
před 6 lety Dita

Lucko moc díky za info, my jsme zatím ve fázi rozmyšlení. Dnes jsem se bavila s jedním známým o tom a říkal mi, že čistě titanová pánev by musela být tak drahá, že by ji za to nikdo nekoupil, proto jsou míchaný ještě s něčím. Ještě zjistit s čím.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Dito, to věřím, že dneska tam šmrncnou už cokoli:( Ale pro mě je bohužel nereálné pídit se po nějaké bez toho či onoho, navíc, když v dnešní době vám řeknou něco jinéh, než potom ve skutečnosti je. Já jí nakonec koupila, ale beru to trochu tak, že stejně jako v té keramické někde asi něco bude (co být nemá:))
Ale zas na druhou stranu rozhodně lepší než koupit úplný propadák někde v Kauflandu nebo u vietnamčíků:D

0
Obrázek uživatele ◄skarabeus►
před 6 lety ◄skarabeus►

čistě Ti pánev by nebyla ani dobrá, když má o řád nižší tepelnou vodivost oprtoti konvenčním materiálům. Dobrý může být Ti povrch a Cu jádro...

0
před 6 lety Dita

Lucka: a jakou sis koupila, to máš přes eshop (když tak dej prosím odkaz),
skarabeus: já vůbec tomuhle nerozumím, čili když by mi někdo řekl, že titanová pánev je nevhodná, protože je na ní nezdravé vařit - uvěřím mu, když mi někdo o tom řekne vlastně cokoliv tak to nemám podle čeho posoudit co je lež a co je pravda, proto díky za další informaci.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 10


Přidat příspěvek