těhotenské oblečení

0
před 2 roky Tehulka

Dobrý den, jsem v 5. měsící a nemohu nikde sehnat nějaké pěkné oblečení pro těhulky, máte nějaký tip?

0
před 2 roky lída

Ahoj, chápu tvoji otázku, někdy mi příjde, že si prodejci myslí, že těhulky prostě nechtějí chodit hezky oblékané. Přitom já se chci líbit, ikdyž mám bříško. Naštěstí jsem po dlouhém hledání narazila na https://www.happymum.cz/ , kde prodávají opravdu krásné oblečení pro těhotné, tak to zkus třeba tam.

0
před 13 měsíci Anička0258

Ahoj, já jsem si žádné těhotenské oblečení nekupovala. Přišlo mi to zbytečný, když je to jen na chvíli. Radši jsem si koupila volnější košili https://www.onlinesekac.cz/second-hand-damske-kosile/c-11 a vzala si legíny a bylo. Nosila jsem hlavně oblečení, které mi bylo pohodlné a to jsem nosila i po porodu.

0
před 12 měsíci Blanka

Dobrý den, prosím neptala jste se některá v těhotenství u doktorky, zda je vhodné brát klasické multivitamíny? neškodí to dítěti?

0
před 12 měsíci Petra

No záleží co jsou multivitamíny, já když jsem řekla doktorce jaké užívám, tak mi řekla, že zbytečně zatěžuji tělo, a že to pro miminko rozhodně vhodné není, doporučila mi vitamíny vhodné pro těhotné.

0
před 12 měsíci Blanka

Poradíte mi tedy, co doktorka doporučovala pro těhotné prosím?

0
před 12 měsíci Petra

Ano poradím, doporučila mi https://www.lekarna.cz/ogestan-matka-a-dite-cps-30/, obsahuje přesně ty vitamíny, které tělo v těhotenství potřebuje.

0
před 10 měsíci Tereza

Prosím prosím, byl někdo z Vás na porodu císařským řezem? Můžete mi říct, jak dobře se to hojí? a jestli se dá po porodu hned kojit? nebo se to nesmí skrz analgetika?

0
před 9 měsíci Lenka

Byla jsem, a bylo to úplně v pohodě, před porodem jsem si tedy objednala pumpičku, která mi přes katetr pumpovala analgetikum přímo do rány, takže mne nic nebolelo, a ještě jsem mohla v klidu kojit.

0
před 9 měsíci Tereza

Kde jste si prosím objednala tu pumpičku před porodem?

0
před 5 měsíci Verča

Holky mohla bych se prosím zeptat, jakou máte chůvičku k mimi? dívala jsem se, že jich je orpavdu hodně na výběr, a úplně nevím jak ji vybrat, kolik za to ta dát?

0
před 5 měsíci Lucie

Vybírala jsem docela dlouho také, ale pak jsem se zeptala kamarádky, která má už dvě děti, a ta mi doporučila, abych si určitě koupila chůvičku i s kamerou, tak jsem tak udělala, a teď jsem ji hodně vděčná.

0
před 5 měsíci Verča

Mohla bych se prosím zeptat, jakou přesně chůvičku Vám doporučila? a kolik jste za tu chůvičku dala?

0
před 4 měsíci Lucie

Ano jistě, koupila jsem ji přes eshop za 3150 korun, objednávala jsem přímo tuto chůvičku https://www.1obchod.com/products/digitalni-baby-monitor-2-4-nocni-videni/ , výhodou v tomto obchodě je, že když objednáte do 14:00, tak máte zásilku další den doma.

0
před 3 měsíci Tereza

Já si kupovala například košilku tady https://nerio.cz/. Docela slušné ceny a hlavně moc pěkné věci. A už se těším, až si tam objednám hezké spodní prádlo, až splasknu :-D

0
před 3 měsíci žaneta

Ahoj, těhotenské oblečení je celkem drahá záležitost, a tak jsem si jej přes https://www.biginzerce.cz/ kupovala z druhé ruky. Vyšlo mě to na pár korun a přitom všechno to oblečení bylo v super stavu, takže doporučuji toto řešení.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 9


Přidat příspěvek