tabletky TANTUM

0
před 6 lety Kuba

Včera mě začalo bolet v krku, tak jsem si dal jednu tabletku Tantum lemon, kterou jsme měli doma a dnes ráno také jednu a teď mě napadlo si přečíst složení a zjistil jsem, že obsahují mimojiné Aspartam a tu chinolínovou žluť(E104)!! Na(ne)štěstí už máme v balení je jen jednu tabletku.

http://www.lekarna.cz/tantum-lemon-20x3mg-pastilky-rozp-v-ustech/

Tu verzi co máme doma už neprodávají, místo toho je Tantum verde lemon ale složením je to to samé:

http://www.lekarna.cz/tantum-verde-lemon-20x3mg-pastilky-rozp-v-ustech/

Jednou jsem si po dlouhé době nepřečetl složení a hned tohle :-(

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Kubo, úplně chápu-přesně tohle se mi stalo se Strepsils: byla jsem v dobrém úmyslu přesvědčována, jak jsou účinné a úžasné, a protože bydlím na vsi, nejde jen přejít přes cestu do obchodu, je to složitější: tak jsem to si balení Strepsils vzala od hodných lidí, a pak teprve četla ty chemické sloučeniny uvnitř. Čekala jsem lumpárnu, protože ty pastilky jsou ostře žluté (jinak by asi nepomohly?)a nápis na nich "Med a citrón". Med a citrón má složení 2,4-dichlorbenzylalkohol a amylderivát krezolu. Tak jsem to uložila hluboko do šuplíku a začala kloktat mořskou sůl. :-)

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

A dneska jsem to spálila v kamnech: nejúčinnější likvidace. :-))

0
před 6 lety Tereza

Kdysi jsem taky užívala samé léky co byli v reklamě… Ale objevila jsem díky ségře u které jsem je viděla poprvé pastilky Herbal Med, jsou přírodní takže se nemusím čeho bát a navíc mají hodně účinných látek, takže jsem byla opravdu spokojená. Mají výhodné balení a vyzkoušela jsem už snad všechny jejich druhy- na imunitu, na kašel… Takže na reklamy už nedávám a od té doby si z cumlacích pastilek nic jiného ani nekupuji.

0
před 6 lety Martina

Na Tvé doporučení jsem si pastilky koupila a vyzkoušela, souhlasím s Tebou, opravdu mi pomohly a děkuji za radu :)

0
před 6 lety Hana

Holky, byla jsem v lékárně a z těch cen si udělalo úplně špatně!!Vzpomněla si na vás a herbal med taky zkusila. Děkuji. Cítím se lépe a hlavně po přečtení složení už je nedám :) nevěděla jsem, že se vůbec vyrábí něco tak bylinkového.

0
před 6 lety Bledá Tvář

Kloktejte radši slaný roztok.

0
před 5 lety Žaneta

Mě více pomáhají pastilky od švýcarské firmy Herbalmed. jsem s nimi spokojená jak já, tak i přítel a ještě k tomu skvěle chutnají. Jde vidět, že přírodní věci opravdu stojí zato ;-)

0
Obrázek uživatele sharunka03
před 5 lety sharunka03

My jsme měli doma taky tantum verde a vyhodili jsme to, že to obsahuje tyto éčka, viz. popsané nahoře. V včera jsem šla s přítelem do lékárny, že potřebuje něco na do krku, tak se ptal na ten tantum, tak jsem mu rovnou šeptala, ať to nekupuje, vždyť jsme to vyhazovali, máto ty éčka viz. nahoře, pak se ptal na jiné asi na další tři, pak tam měli čistě bylinné se šalvějí a ty nakonec nekoupil,řekl mi, že tmu moc nevěří, že by mu to pomohlo. Nakonec si koupil neo angin :-(, no tak hlavně že se ptal, co, co vše obsahuje a nakonec si koupí takovou věc. Sem myslela, že z něho asi omdlím :-)

0
Obrázek uživatele Danah
před 5 lety Danah

Mám velmi dobrou zkušenost s bonbóny "Fisherman´s Friend". Je to taková první pomoc na cestách, když začne lechtat v krku, a není po ruce ani horký čaj ap.  

0
před 3 roky renny

Jak v případě bakteriální tak v případě virové infekce je třeba potlačit zánět tzn. podpořit ústup bolesti v krku,  zlepšit polykání,
zmenšit otok.

0
před 3 roky nohha

Dobrý den, kdopak z Vás nejraději užívá tento přípravek http://www.bolimevkrku.cz/cz/pastilky-tantum-verde-mint-a-tantum-verde-lemon/?

0
před 5 měsíci Petra

Já si  na bolení v krku stříkám přírodní sprej a vždy mi dobře zabere. I dětem ho dávám,když mají bolest v krku.

0
před 5 měsíci Simona

U nás jedině tento sprej https://www.humercz.cz/akutni-bolest-hrdla/ začala jsem ho používám v období,kdy jsem byla těhotná

0
Obrázek uživatele anca898
před 2 měsíci anca898

Tabletky a kloktadla Tantum jsou jediné co mi zabírá na afty takže já na ně nedám dopustit. Taky teda ten aspartam není ve všech výrobcích od Tantumu a navíc pokud je tak je tam v takovém množství že není nebezpečný.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 1


Přidat příspěvek