světlo do kuchyně

0
před 3 roky renata

Nemáte nějaké typy kde na netu sehnat pěkná a moderní světla do bytu? Děkuji za názory

0
před 3 roky Terka

ahoj Renčo,my jsme kupovali na stránce luxprim.cz,kdyžtak mrkni a uvidiš ;)

0
před 2 roky Monča

Ahoj. My doma máme po celém bytě včetně kuchyně ten Hue systém od Philipsu a určitě můžu doporučit. Konkrétně v kuchyni jsme to vyřešili nalepovacími LED pásky a funguje to výborně. Nejlepší je, že se to celé dá na dálku ovládat přes telefon. Jen to teda není úplně nejlevnější. Tady je o tom super článek, kde je popsané jak to funguje: http://www.lighting.philips.cz/vzdelavani/blog-budoucnost-svetla/svetlo-v-domacnosti/vylepsete-si-domacnost-s-osvetlovacim-systemem-philips-hue

0
před 2 roky Anna

Teď jsou celkem i moderní bodovky. Mrkněte na nabídku GlobalLuxu, třeba Vás něco zaujme :)

0
před 2 roky Anička0258

Nám celou kuchyň zařizoval http://www.pwinterier.cz/ . Nemám čas a ani chuť se tím zabývat, proto jsem požádala o pomoc odborníka. Celou kuchyň dobře zařídili. Vše je dobře uspořádané. Co se týče světel, pod horními skříňkami mám led pásek, který celou kuchyňskou linku pěkně osvítí a já si při vaření nestíním.

0
před 10 měsíci Marcela

Taky bych volila asi ty bodovky, případně nějaký LED pásek nad kuchyňskou linku. My máme okolo celé kuchyně rozmístěné bodovky a vypadá to vážně skvěle. Jinak co se týče obchodu, tak my je kupovali tady: https://www.rendl.cz/ Mají tam dost velký výběr, takže si určitě najdeš takové, které se ti budou líbit.

0
před 5 měsíci donaaald

Zdravím, my jsme si do nového bytu objednávali kompletně všechna svítidla z https://www.bytova-svitidla.cz/ a jsme velmi spokojení. Předtím na nás byt působil celkem ponuře, ale s novými světli se krásně rozjasnil.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 8


Přidat příspěvek