Své bydlení

0
před 6 měsíci Dara

Zdravím, premyslime s muzem o postaveni domecku od firmy. Me se libi drevostavby, on je pro zdeny dům, jak ho mam presvedcit :-) nastesti alespon sjem se schodly nad firmou, orcan group.

0
před 6 měsíci Tereza

No cim ho prevedcit, chce to mit rychle postaveny? Chce mit nizke naklady na bydleni? Tak si nechce postait drevostavbu :-) a ta firma orcan group stavi oba typy domu? Myslim ze i v te firme by mu rekly co ma a nemá jake vyhody!

0
před 6 měsíci Dara

No to mas recht, zajdu s nim rovnou tam a tu drevostavbu mit proste budeme…:D :-)

0
před 6 měsíci donlabuznik

Zdravím, taky bych si rád nechal postavit menší dřevostavbu, pozemek už mám, zbytek bych pak chtěl financovat pomocí hypotéky od https://www.burinka.cz/hypouver/ Máte někdo s dřevostavbnou na klíč nějaké zkušenosti?

0
před 5 měsíci Klára

Tak zrovna my jsem si nechali od nich tento a bydlení v něm je super. Máme tento https://www.orcangroup.cz/produkt/136-bungalov-sara

0
před 3 měsíci Radka

Mně by se také líbilo, když bychom měli vlastní malý domeček. Manžel si ale nechce vzít hypotéku a bez ní na vlastní dům nikdy peníze nenašetříme. Sice máme pěkný pronájem bytu, který nám pomohl najít https://www.psn.cz/property/pronajem-bytu , ale vlastnímu domu se to nikdy nevyrovná.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 9


Přidat příspěvek