Svatba na Mauriciu

0
před 11 měsíci Janka

Pěkný den :) Mám dotaz spíše na holky :) Chtěla bych se zeptat, zda tu není někdo, kdo měl svatb na Mauriciu? Já po ní opravdu hodně toužím, ale přemýšlím, jak to zajistit. Díky moc za Vaše postřehy.

0
před 11 měsíci Eika

Ahojky, rozhodně to neplánuj sama. Neužila by sis to. Oslov odborníky. My jsme se na Mauriciu taky brali, ale oslovili jsme https://www.yachtwedding.cz/. Mauricius je krásný a svateb v této destinaci dělají každý rok nejvíc ze všech. Oni jsou specialisté a mají to celé opravdu skvěle propracované. Přivítal nás náš osobní český delegát už na letišti a věnoval se nám po celý pobyt, samozřejmě včetně svatebního dne. Měli jsme to na pláži kde jsme byli sami, jen my. Krásný zážitek. Doporučuju.

0
před 11 měsíci Milena

Ahojky, prosím tě, na kolik to tak vyjde takto plánovat svatbu? :)

0
před 10 měsíci Lola

Dívej, ono hodně záleží na tom, jaký místo si vybereš. Některý resorty nabízení svatbu zdarma. Takže fakt záleží. Jinak Mauricius je skvělý v tom, že oni tam svatby milují. Mají neskutečný slevy pro novomanžele. Ale jako netrap se a oslov ten yachtwedding.cz. To jsou profíci na svatbu na Mauriciu. Sami jsme je oslovili. Vše krásně zařídili :)

0
před 10 měsíci Kajka

Mileno, ono bude nejlepší, když si o destinaci a svatbách přečtech nějaké info, abys měla představu. Koukni, tady je vše krásně popsané https://www.yachtwedding.cz/svatba-svatebni-cesta/mauricius/. Jsou to odborníci na svatby venku a fakt v tom umí chodit. Hlídají nejnovější trendy, mají kontakty. Prostě top agentura!

0
před 9 měsíci Karolína

Koukej, pokud se obrátíš na ten yachtwedding.cz, tak můžeš být v klidu. Oni jsou profíci, svatby na Mauriciu zvládají perfektně. Navedou tě, poradí, doporučí. S nima se není čeho bát. Akorát si budeš užívat nádherný zážitek tvého nejrásnějšího dne.

0
před 9 měsíci Lucka

Je to tak. My jsme taky měli svatbu na Mauriciu přes yachtwedding.cz a jsou to opravdu profíci. Jako Mauricius je sám o sobě hodně nakloněn svatbám. Pro novomanžele mají neskutečný množství výhod a akcí. No a agentura je právě všechny sleduje a zná a na vše vás upozorní.

0
před 8 měsíci Diana

Ahoj holky. Taky se s vámi podělím. My jsme třeba měli svatbu pohádkovou a na pohádkovém místě. Brali jsme se v Řecku. Za přítomnosti rodiny a nejbližších přátel. Byla to nádhera a pokud mohu radit, tak tenhle zažitek jedině doporučuju. A pokud některá z vás nad takovou svatbou uvažuje, pak doporučuju oslovit odborníky a profíky z https://www.yachtwedding.cz.

0
před 8 měsíci Verča

Kde přesně jste se v Řecku brali a prosím, na kolik vás to přišlo?

0
před 8 měsíci Valo255

aka nahodicka, ze ste vsetky mali svadbu na mauriciu cez jednu a tu istu spolocnost . hm hm hm

0
před 7 měsíci Kája

Hmm, já bych se teda nikde v zahraničí asi vdávat nechtěla. My měli svatbu tady u nás na vesnici a ta dopadla přesně podle mých představ. Hned bych si to klidně celé prožila znovu. Dokonce jsme si na svatbu půjčili i takový kabriolet od https://www.idealcar.cz/ se kterým jsme po obřadu s manželem jeli na takovou novomanželskou projížďku jako to dělají v amerických filmech. Ještě z toho mám myslím někde fotky. :-)

0
před 7 měsíci Barbara

Prosím tě a jak to probíhá? Jako myslím organizačně? Zařizovala jsi něco nebo to celý zvládl ten yachtwedding?

0
0
před 6 měsíci Inka

Já si to myslím taky právě :( Taky bych se ráda brala na pláži, ale sama bych si to rozhodně nikdy nezorganizovala. Ty jsi měla support od www.yachtwedding.cz/. Kde jsi měla svatbu a na kolik to přišlo?

0
před 6 měsíci Pavlína

Ty ono je to hodně individuální. Záleží na tom, kde ji chceš mít, pro kolik svatebčanů. Navíc i jednotlivé destinace nabízejí alternativy. Já jsem svatbu plánovala s www.yachtwedding.cz. Mrkni na web, mají tam vše krásně popsaný.

0
před 6 měsíci Petra

Mauricius zní hezky, ale myslím si, že pěkná svatba by se dala udělat například i na Sri Lance. Tam je taky neskutečně nádherně. Já se tam byla podívat letos o prázdninách a byla jsem z toho naprosto nadšená. Jen tak mimochodem, pokud by se tam někdo z vás chystal, třeba jen na dovolenou, tak by vám mohl přijít vhod tento průvodce: https://www.cklub.cz/pruvodce/pruvodce-sri-lanka/kolombo

0
před 5 měsíci Helena

A ty jsi svatbu plánovala s yachtwedding.cz? Kolik stála svatba? A kde jsi ji měla?

0
před 5 měsíci Alena

Ahojky, my se brali v Řecku :) Kdy a kde chceš svatbu mít? Ještě teď přes zimu nebo to necháš na léto? Jinak  sami jsme si svatbu neorganizovali, to bych tak perfektně a profesionálně sama nikdy nezvládla. Měli jsme profíky a ty ti taky doporučuju - https://www.yachtwedding.cz

0
před 4 měsíci Sandy

Aleno, kolik ta svatba v Řecku stála? A pro kolik jste ji měli?

0
před 4 měsíci Jiřka

Ahojky :) K té svatbě u moře doporučuju mrknout na tuto nabídku https://www.yachtwedding.cz/svatebni-balicky/. Yachtwedding má nějaké svatební balíčky :)

0
před 3 měsíci Pavla

Moc díky za info a za inspiraci. Já o svatbě u moře uvažuju, ale měla jsem strach z organizace. Teď to vypadá, že to pljde hladce. Asi ten yachtwedding.cz oslovím a uvidíme, co z toho bude :)

0
před 2 měsíci Janka

Jj, to určitě, udělala bych to tak :) Napiš jim třeba mail a oni ti k tom řeknou co a jak :)

0
před 2 měsíci Enny

My se brali v Řecku a taky nám s tím právě pomáhala yachtwedding a super. Vše bylo perfektně zajištěný, pro nás neskutečně pohodlný. Fakt jenom doporučím.

0
před 7 dny Viktorka

Holky, co všechno ten yachtwedding.cz zařídí? Zajistí i dokumenty tady v ČR nebo aspoň instruuje co a jak?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 1


Přidat příspěvek