Svatba

0
před 11 měsíci Endy

Ahojky holky :) Ráda bych se vás zeptala... Jak a podle čeho jste plánovaly místo pro svatbu? Napadaly Vás třeba i nějaká netradiční místa? A pro jaké jste se nakonec rozhodly?

0
před 11 měsíci Anka

Ahoj Endy :) Jsem moc ráda za tuto diskuzi. Já zrovna svatbu plánuju. Vždycky jsem si myslela, jak budu mít svatbu velikou někde tady u nás, nejlíp v lese. Ale teď přišel přítel s tím, že by chtěl svatbu třeba někde u moře. Jenže... Já vůbec nevím, jak něco takového naplánovat :-O

0
před 11 měsíci Mandy

Ahoooj :) A Anko, kde by jsi tu svatbu chtěla mít? Někde v Evropě nebo plánuješ nějakou dálavu? Kdybych mohla, tak já mám třea svatbu v Itálii. Krásné je třeba Lago di Garga se svatbou na hradě nad jezerem. Víš co, je to blízko a dojede tam klidně celá rodina autem https://www.yachtwedding.cz/svatba-svatebni-cesta/italie/

0
před 10 měsíci Anka

Jj, nad Itálií jsem uvažovala právě proto, že je blízko a že se tam s rodinou dostaneme úplně v pohodě. Ale jako nebránila bych se třeba ani Řecku. Koukala jsem na ten https://www.yachtwedding.cz a oni dělají svatby jak v Italii, tak i v Řecku. Tak se doma ještě domluvíme a něco vybereme :)

0
před 10 měsíci Mandy

Jako co si budeme, ta vzdálenost byla i pro nás plus a možná bych řekla, že i rozhodující kritérium. Jinak je určitě oslovte. My jsme s nimi byli moc spokojeni. Všechno prostě zařídili, my se o nic nestarali. V Italii nás čekala jejich česká kolegyně, takže jsme měli vše jednoduší, pač za nás všechno zařídili a vyřídila.

0
před 9 měsíci Naďa

No, pak dej vědět. Jinak se dívám, že uvažuješ nad yachtwedding.cz. Za mě ti teda můžu radit, abys neváhala a určitě oslovila je. Jsou to profíci. My s nima měli svatbu v Itálii v Římě ve Vignola Mattei. Nejkrásnější zážitek v mým životě. Jako svatba je emocionální zážitek, ale to prostředí to umocnilo. Nikdy na to nezapomeneme. I chlap je z toho neustále na měkko.

0
před 9 měsíci Luisa

To je nějaká kaple?

0
před 8 měsíci Hana

Holky, kde jste si půjčovaly v Praze svatební šaty? Máme svatbu docela na rychlo, tak nechci lítat po všech salonech.

0
před 8 měsíci Pája

Koukni se na www.nuance.cz mají opravdu nádherný šaty a se vším ti poradí, a pokud nejsi úplně rozhodnutá, jaké šaty chceš, tak ti i poradí.

0
před 8 měsíci Hana

Děkuji, v pondělí tam zavolám, snad najdem nějaký vhodný termín na zkoušku.

0
před 8 měsíci Alice

Holky, já jsem moc ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila. Doma s přítelem zrovna svatbu plánujeme. Vždycky jsem si myslela, jak budu mít svatbu velikou někde tady u nás, nejlíp v přírodě, někde u lesa, u rybníka. Ale i můj chlap teď začal s tím, že bychom jen my a pár svatebčanů odletěli k moři a tam se vzali. Koukala jsem na https://www.yachtwedding.cz a nabízejí celou řadu destinací. Která je podle vás nejlepší?

0
před 8 měsíci Lola

My jsme svatbu v zahraničí měli. Vybrali jsme si Řecko a jako teda říkám, že tohle byl nezapomenutelný zážitek. Nejkrásnější den, týden, prostě krása. ALE, pokud taky plánuješ, pak doporučuju, abys oslovila profesionály, kteří ví, co dělat a kteří svatby udělat umí. Já z vlastní zkušenosti doporučím https://www.yachtwedding.cz/

0
před 7 měsíci Miluše

holky, bude se mně vdávát sestra a vůbec neumím tancovat. Umíte mně některá poradit kde v Praze mě naučí tancovat?

0
před 7 měsíci žaneta

Ahoj, my se s přítelem budeme brát příští léto, a tak začínáme svatbu pomaličku ale jistě připravovat. Míst máme vytipovaných hned několik, takže se to rozhodne hlavně podle toho, které místo bude cenově nejpřijatelnější. Jinak se musím pochlubit, že první věc, kterou jsme vyřešili jsou snubní prsteny. Objednali jsme si je z https://www.sperkyleclay.cz/63-snubni-prsteny , takže zanedlouho dorazí. Jsem na ně zvědavá.

0
před 7 měsíci Karla

Je, to jsem moc ráda, že je tady takováto diskuze. Já zrovna svatbu plánuju. Teď je podzim - vždycky jsem chtěla podzimní svatbu. Ale nebylo by od věci ji mít na krásném netradičním místě. Zahraničí je senzační nápad. Koukala jsem na možnosti a zaujala mě tato agentura https://www.yachtwedding.cz. Zkušenosti?

0
před 4 měsíci Katie

Karlo, tato agentura je super! Kamoska se vdávala v Benátkách a oslovila je ohledně organizace. A super, vše zajistili a byla to překrásná svatba.

0
před 3 měsíci Šárka

Svatba v Benátkách? No, to nemyslíš vážně... Já bych takovou svatbu chtěla, ale bojím se organizace. Ale koukala jsem na https://www.yachtwedding.cz/svatba-svatebni-cesta/italie/ a tady takovou svatbu organizují. Tak se s nimi spojím a uvidíme, kam to povede :)

0
před 3 měsíci Elina

Můžu se zeptat jak jste to u svatby řešili se svatebním fotografem? My na něj třeba tak trochu zapomněli, tak to nakonec dopadlo tak, že jsme si svatební fotky nechali udělat v tomto fotokoutku: https://fotokoutek.fun/poznej-nas/ Dopadly lépe, než jsem čekala. :-)

0
před 2 měsíci Žaneta

Ahojky hledám nějaký prostor, zároveň i s ubytováním někde na Vysočině. Bude to menší svatba, dáte mi typ? děkuji

0
před 2 měsíci Klára

Zkuste tady https://www.resort-snezne.cz/, mají nádherné ubytování a určitě by jste se tam domluvili, jsou velmi vstřícní a dá se s nimi rozumně domluvit :-)

0
před 2 měsíci Žaneta

Klárko moc děkuji jsme s paní domluvení, je to tam opravdu moc hezké a navíc paní byla velmi ochotná. Tak se tam pojedeme podívat a uvidíme jak se domluvíme :-)))

0
před 2 měsíci Klára

Není zač, uvidíte, že se Vám tam bude líbit :-D

0
před 5 týdny Judita

Holky, nemáte někdo zkušenosti se svatbou u moře? Jen prostě snoubenci, svědci a nejbližší rodina? Docely by mě zajímala svatba konrétně v Řecku https://www.yachtwedding.cz/svatba-svatebni-cesta/recko/. Děkuju moc :)

0
před 5 týdny Radka

Uvažuji nad nějakým erotickým oblečkem na svatební cestu co myslíte?https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni

0
před 5 dny Anče

Judita: Se svatbou u moře sice zkušenosti nemám, ale jinak můžu Řecko určitě doporučit. Minulý rok jsme tam byli a naprostá paráda. Manžel si tam například hodně užil i potápění. Než jsme totiž jeli na dovolenou, tak si u https://www.seawolf.cz/ dělal potapěčský kurz.

0
před 5 dny Judita

No, to je sice hezké, ale já bych potřebovala info je svatbě... kvůli organizaci, víš... :) Ale už jsem si našla, že to dělají https://www.yachtwedding.cz/. Tak budu ráda za info :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 11


Přidat příspěvek