Sunar

0
před 9 měsíci Monika

Holky prosím o radu, jaké uměle mléko, když kojení nestačí?

0
před 9 měsíci Radka

My jsme toho zkoušeli hodně, malému nejvíce chutná Sunar. Dobře se tráví,hezky se rozpouští, příprava je snadná,má moc dobré složení. Kupuji tento: www.sunar.cz/produkt/sunar-premium-2/

0
před 9 měsíci Wendy

Já když sem odstavovala malou , tak sem přešla na Sunar,byl jí rok. A naštěstí mala nedelala problemy a mlíčko jí chutná. Tak sem ráda.

0
před 9 měsíci katerina

Já dávám od sedmého měsíce Sunar Complex,jako jediný obsahuje mléčný tuk,tak se nejvíc podobá mateřskému mléku.Také je hodně dobře dostupný a jsou na něj často pěkné akce

0
před 5 měsíci Janča

Ono i sunar premium ho obsahuje :) nebo teda všechna jejich mléka pro upřesnění :) taky jsem zvolila jako první kojenecké mlíčko tohle, právě kvůli složení a taky kvůli tomu jak je dlouho na trhu. Myslím si, že je to taková jistota.

0
před 5 měsíci Tominka

Hele a co to vyřešit nějakýma kapsičkama? Ty jsou praktický, skladný a dětem chutnají. Když vezmeš ovocný a nějaké hotové jídlo, tak to bude pohodlný i pro tebe. My kupujeme ty od Sunárku, ty jsou nejlepší.

0
před 5 měsíci Vikka

Jinak teda my vůbec ten Sunar kupujeme. Je to nejlepší péče pro matku i dítě!

0
před 5 měsíci Lila

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak řešíte svačinky pro děti ? Momentálně mámeo období, kdy mi dcera nechce moc papat a já už fakt nevím co pořád vymýšlet nebo chystat, ať jí nachystám cokoliv, tak je to ztráta času, protože si do toho ani neďobně takže to musím dojídat nebo to letí do koše :(

0
před 2 měsíci Sandra

A jaké tam je složení jestli se můžu zeptat ? Je někde k nahlédnutí na internetu ať to nemusí studovat v obchodním domě ? 

0
před 5 týdny Lila

Super, děkuji moc. Na ty jejich kaše jsem se už dívala a překvapilo mě, že mají i nějaké od 4.měsíce. Líbí se mi ta na dobrou noc, takže možná vyzkoušíme asi prvně tu.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 8


Přidat příspěvek