Stěhování Praha

0
před 4 roky Petra

Chtěla bych se zeptat, jaké jsou ještě možnosti stěhování, krom půjčení si dodávky.

0
před 4 roky Marek

A firmu si na to nechcete objednat, to by bylo asi nejjednodušší.

0
před 4 roky Petra

No to ano, ale já právě budu jezdit jen s malými věcmi, které potřebuji rozvést po známých víte....

0
před 4 roky Marek

A do auta se to nevleze, velkého?

0
před 4 roky Petra

To právě že nemám, nikdo z mých známých tak velké auto nemá :D je to potíž...

0
před 4 roky Marek

A co takhle si vypůjčit vozík?

0
před 4 roky Petra

No nevím u nás v Jesenici nic takového nemáme.

0
před 4 roky Roman

A tak vozíky se dají vypůjčit. Máte kousek Prahu.

0
před 4 roky Petra

A máte tam nějakou osvědčenou půjčovnu?

0
před 4 roky Roman

Znám tam Tonicar, se podívejte na jejich webovky ;)

0
před 4 roky Petra

A na ten vozík je třeba nějaký speciální řidičák?

0
před 4 roky Roman

Nene, není potřeba. Stačí klasické B.

0
před 4 roky Petra

Hmm, tak já se tam zkusím poptat, mají celkem fajn ceny. Děkuji za tip, Romane.

0
před 4 roky Aleš

S TONICAR mám dobrou zkušenost, kupoval jsem u nich letos přívěsný vozík a paráda :)

0
před 4 roky Radka

Osobně můžu doporučit stěhováky Profigroup - https://www.profigroup.cz, odvézt piano Stenwaye jako rodinnou relikvii dalo docela zabrat, manžel se sice trošku klepal, ale pak viděl, že kluci vědí, oč jde, a nemusel je proto zbytečně poučovat, za odměnu jim pak ukázal jak to piano zní. :)

0
před 4 roky Jitka

Stěhovala jsem se zatím jen dvakrát, Jednou od rodičů a pak se svojí rodinou do domečku. Poprvé jsem to zvládli svépomocí, přeci jen toho nebylo tolik když jsem se stěhovala sama, než když došlo na stěhování celého bytu a 2 dětí. Proto jsem si na stěhování do domečku najali stěhováky ze stěhování Čtvrtečka - http://ctvrtecka.cz/stehovani/ a byli jsme maximálně spokojení. Vůbec si nedokážu představit, že by jsme to měli dát sami. Přijeli v předem dohodnutý čas. Vše probíhalo docela rychle a organizovaně. Převoz byl také bez problému. Jsme ráda, že jsme se rozhodli pro stěhováky a tuhle firmu můžu jen doporučit

0
před 3 roky Dominika

Ahoj, mrkněte na stěhovací firmu DYMAS.cz. Stěhovací služba na správném místě, opravdu. Jedná se o rodinnou firmu, tak už je tu jisté slušné chování a profesní přístup.

0
před 3 roky Marek

Ahoj, doporučuji se obrátit na stěhovací firmu http://www.stehovanilevnepraha.cz. Moderní, dynamická společnost založená již od roku 2011. Poskytla mi kvalitní a spolehlivé služby v oblasti stěhování, vyklízení i montáže nábytku. Skoro jsem zapomněl, že stěhuji :-). Pokud potřebuješ vystěhovat třeba piano, trezor nebo jiné těžké břemeno, tak to také nebude žádný problém. Dokonce si můžeš objednat bezplatnou prohlídku technika.

0
před 3 roky Hronešovi

Zkuste se obrátit na firmu http://www.stehovani-tavocer.cz/. Osobně jsme s ní byli spokojeni. Kvalita služeb je na vysoké úrovni.

0
0
před 3 roky Žanetka

Mohu doporučit firmu dymas.cz se kterou jsme se vystěhovali raz dva bez problému.

0
před 3 roky Žaneta

Markéto ten institut je bezva, dělala jsem si tu kurz a bylo to úžasný

0
před 3 roky Martin

Stěhování u nás proběhlo bez stěhovací firmy. jen jsme si zapůjčili vhodný vůz ke stěhování. Parádní dodávku, do které se vešlo vše, co jsme potřebovali.

0
před 3 roky Markéta

Ahoj, který konkrétně kurz jste tu dělala?? A jak to probíhalo?

0
před 3 roky Žaneta

No dělala jsem si Master Beauty, probíhalo to všechno přímo skvěle. Lektorky fakt dokážou hodně předat a naučit. Probíhala jak teorie tak praxe

0
před 3 roky Markéta

A přihlašovala jste se na kurz přes stránky?

0
před 3 roky Žaneta

Dobrý den,ano přihlašovala jsem se přes formulář na stránkách http://www.makeupinstitute.cz/prihlaska/

0
před 3 roky malhostovice1

Ahoj chtěli by jsme se manželem přestěhovat do Prahy a hledáme nějaké luxusnější bydlení. Neznáte nějakou dobrou realitku,která se tím zabývá?

0
před 3 roky lamonida

Hodne pekne bydleni nabizi prazska realitka www.faraon.cz

0
před 3 roky malhostovice1

A máš s nimi nějakou zkušenost,chceme opravdu ověřenou realitku

0
před 3 roky lamonida

Kupovali jsme pres ne byt pro dceru minuly rok a musim rict,ze maji ferove jednani.Vse za nas vyridili.Dcera je s bytem moc spokojena.

0
před 3 roky malhostovice1

Dobře,zkusím je zkontaktovat a zadám  jim požadavek a uvidíme

0
před 3 roky Lada

Jitko, souhlasím s vámi :-) Doufám, že jsem se stěhovala naposledy, ale kdyby nedej bože taková stěhovací akce proběhla ještě jednou, tak už jedině s chlapy od http://ctvrtecka.cz/stehovani/ (y) Nemuseli jsme hnout ani prstem a pak po vyprázdnění krabic na stěhování, které jsme od nich měly půjčené, si pro ně zase přijeli :-)

0
před 3 roky Kris-Týna

U nás to byla doslova akce kulový blesk, protože v den, kdy jsme se (v rámci Prahy) stěhovali do nového bytu se z něj stěhoval předchozí majitel. Vyšlo to nešťastnou náhodou na jeden víkend, nedalo se to udělat jinak. Využili jsme stěhovací firmu Tavočer a jsem za to moc moc ráda. Demontují nábytek, půjčují krabice, strečku i bublinkové fólie, nábytek hezky znovu smontují a rozmístí po bytě. Byla jsem moc spokojená a doporučuju. Ani nevím, jak se to všechno stalo, žádný stres kolem. http://www.stehovani-tavocer.cz/

0
před 3 roky Mirenala

Ahoj, ještě bych trochu doplnil ty obalové materiály. Nejlepší na stěhování lehčích věcí jsou podle mě kartonové krabice, pokud tedy chcete obaly využívat pouze jednorázově. Jsou levné a velmi variabilní svými rozměry, po akci je můžete bez výčitek svědomí vyhodit..

0
před 3 roky Honza

Když jsme se stěhovali do nového bytu z Prahy do Mladé Boleslavi, tak nás stěhoval kámoš přítele, tak jsme na stěhování ještě dost ušetřili.

0
před 2 roky Jarmilka

Ahojky. Ráda bych se podělila o svoji zkušenost se stěhováním. Když jsme se stěhovali my, tak jsme se rozhodli nevyužít stěhováky, ale všechno přestěhovat na vlastní pěst s pomocí pár známých. Co se organizace týče, tak musím říct, že není nad to si všechny krabice patřičně označit... Klidně i barevně. Při vybalování to opravdu oceníte. Horší to už je ale se stěhováním opravdu těžkých věcí. V takové situaci může například přijít vhod vázací řetěz.Nám například velmi pomohl se stěhováním těžké skříně.

0
před 2 roky Jarek

Můžete mi prosím někdo doporučit kvalitní realitní kancelář?

0
před 2 roky Tom

Mě se osvědčilo jednání s realitní kanceláří https://www.edoxreality.cz potřeboval jsem rychle prodat dům a kupec se díky nim našel za 14 dní.

0
před 2 roky Jarek

Stačí jim zavolat? nebo musím na pobočku? jak to funguje?

0
před 2 roky Tom

Stačí jim zavolat, pak přijede makléř a nemovitost si nafotí a zainzeruje.

0
před 2 roky donlabuznik

My jsme se teď nedávno přestěhovali do družstevního bytu a jediným problémem bylo trošku financování, naštěstí jsme však narazili na https://www.burinka.cz/druzstevni-bydleni/ , a tak se vše celkem rychle a bez problému vyřešilo.

0
před 7 měsíci Roman

Jedno stěhování mám také zrovna za sebou. Bylo to docela náročné, protože jsem bohužel zrovna neměl peníze na to, abych si na to najal nějakou firmu. Všechno jsem si musel dělat sám. Jestli můžu mít tip pro všechny, které v blízké době stěhování také čeká, tak se snažte mít všechny věci co nejlépe zorganizované. Věřte mi, ušetří vám to spoustu práce při vybalování. Úplně nejlepší je mít všechny krabice s věcmi řádně popsané. Já si právě na toto například půjčil z práce takovéto elektronické razítko https://www.razitkacolop.cz/colopemark/catalog/category/view/s/vice-o-e-mark/id/139/ Díky tomu byly mé popisky na krabicích alespoň čitelné. :-)

0
před 5 měsíci donlabuznik

Zrovna jsem získla od https://www.burinka.cz/hypouver/ hypotéku na můj první byt, takže mě v brzké době také čeká stěhování. Nějaký tip na levné stěhováky z Prahy?

0
před 4 měsíci Lenka

Snad nevadí, když se taky podělím o svou zkušenost se stěhováním. Stěhovala jsem se před třemi měsíci a původně jsem měla v plánu si všechno dělat sama. Nakonec jsem si ale řekla, že lepší (a rychlejší) bude asi když mi se stěhováním někdo pomůže. Přes tento firemní katalog http://www.trhpoptavek.cz/ jsem si tedy našla jednu stěhovací firmu a musím říct, že jsem dobře udělala. Šlo jim to hezky od ruky a během jednoho odpoledne jsem všechny věci měla v novém bytě. :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 12


Přidat příspěvek