Spolehliví stěhováci

0
před 2 roky Mája

Ahoj, budeme se s přítelem stěhovat a tak chci poradit nějaké spolehlivé stěhováky, naposledy jsme se stěhovali svépomocí a takové zmatky už nechci znovu zažít, proto chceme profíky :D Jsme z Prahy, takže hledáme firmu z okolí, našli jsme dobré reference na https://www.stehovani-tavocer.cz/, ale vždycky je lepší se poptat než skočit po první nabídce. Máte s nimi někdo zkušenost?

0
před 5 měsíci Hanka

To s tím stěhováním svépomocí úplně chápu. Taky jsem něco takového zažila a bylo to peklo. Nechat to na stěhovácích je určitě lepší. Když jsem se stěhovala naposledy, tak jsem zkusila tyto stěhováky http://www.prepravuj.cz/ na které jsem narazila tak, že jsem si do googlu zadala "stěhování Praha" a musím říct, že si myslím, že jsem chybu neudělala. Se vším mi ochotně pomohli a dokonce se mi postarali i o vyklízení starého bytu, což mi spoustu práce ušetřilo.

0
před 2 měsíci Vlaďka

No, nevím. My se naposledy také stěhovali svépomocí a taková tragédie to teda nebyla. Je ale pravda, že jsem před stěhováním vše pořádně zorganzovala, tak možná proto. Dost nám pomohlo i to, že jsme k dispozici měli dodávku, kterou si manžel před časem koupil do své firmy od https://www.tircentrum.cz/ Díky tomu jsme si nemuseli žádnou pronajímat.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 10


Přidat příspěvek