Společnost Kruk

0
před 3 roky Jarmila

Zdravím, nenašel by se tu někdo, kdo má zkušenosti s Krukem ? Včera mi volali, ale nestihla jsem to vzít, tak jsem si vyhledávala to číslo a je to společnost, co řeší dluhy, jenže já si u Kruku nic nepůjčovala.

0
před 3 roky Miroslava

Určitě volejte zpátky. S krukem nic mít nemusíte, ale převzali od někoho vaši pohledávku a teď ji řeší oni.

0
před 3 roky Jarmila

Aha … a od jakých společností tak dluhy přebírají ? Nejsem si teď vůbec vědoma toho, že bych někde něco nedoplatila, hlavně mi teda ani nepřiše žádný dopis nic.

0
před 3 roky Miroslava

V mém případě převzali dluh od providentu jinak nevím od koho ještě přebírají pohledávky, ale když si tam zavoláte, tak vám to určitě řeknou. Co se týče dopisu, tak neměnila jste třeba bydliště ? Mně totiž dopis došel.

0
před 2 roky Miluše

taky se přiznám, že u mne to bylo z tehle společnosti. Ale naštěstí jsme se domluvili. Hodně se mi ulevilo

0
před 2 roky Patrik

určite to vemte. Je to společnost které odkupuje pohledávky a následne je vymáhá, Dá se s nimi bez problému domluvit na splátkovém kalendáři

0
před 2 roky Marian

taky se přidávám k těm, kteří mají splátkový kalendář v tehle společnosti a dokonce mi ho smai nabídli. Za mě proklientský přístup na vysoké úrovni

0
před 2 roky Albert

zkus mrknout sem http://cz.kruk.eu/pro-klienty/casto-kladene-otazky/ a doufám že to aspon malinko pomuže

0
před 2 roky Vanda

takže když se spozdím se splátkou, tak se ruší splatkový kalendář a vymahají celý dluh? Nebo jak to je? At neudělám něco špatne

0
před 2 roky Bianca

ono z logiky věcí vyplývá, že je potřebné dát vždycky vědět kde jaký problém nastal a podle se domluvit.

0
před 2 roky Tatiana

taky je zajímavé, proč se s nimi domluvit dá a s původním věřitelem to nešlo vůbec. Třeba je to druhá šance jak se z toho dostat

0
před 2 roky Berta

jak sis poradila? Jak to s tebou dopadlo?

0
před 2 roky Vanda Panda

vyšli mně vstříc a domluvli jsme se na splátkách, jsem ráda, na úhradu celého dluhu.

0
před 2 roky Stanislava Kaal

nevíte někdo, kde se s nimi dá sejít osobně a probrat? Nebo jenom telefonicky?

0
před 2 roky Vavřinka

nevím, ale v liste, který jsi od nich určitě dostala máš adresu a veškeré kontakty. Myslím si, že telefonicky je to mnohem rychlejší, než osobně. Zkus to a uvidíš

0
před 2 roky Liova

lidi, kteří nemají na úhradu celého dluhu jsou rádi, že jim vyjdou vstříc a domluví si s nimi splátkový kalendář

0
před 2 roky Olivka

Mě se teda docela líbí ta politika toho Kruku. Koukala jsem se na jejich stránky, mají i nějaké volné pracovní pozice. Docela ráda bych to u nich zkusila, protože jak říkám, líbí se mi jejich společnost, to jak to celé vedou. Zajímalo by mě, zda nebyl někdo třeba na pohovoru v tom Kruku. Abych věděla, co a jak. Na co se zaměřit, připravit, zkrátka abych byla úspěšná kandidátka.

0
před 2 roky Lidka

Ahoj, koukala jsem na net a oni mají ten náborový proces popsán na jejich webu https://cz.kruk.eu/kariera/naborovy-proces. Tak co myslíš? Mrkni na to, určitě se tam dozvíš info, které je pro tebe důležité.

0
před 2 roky Olivka

Ahoj, moc díky za info. Tohle se mi hodí. Nic ni, napíšu tam, pošlu CV a uvidím. Snad mě pozvou na pohovor :) Docela se těším, moc se mi to líbí. Docela by mě mrzelo, kdybych neuspěla :(

0
před 2 roky Lidka

Jj, přesně tak to udělej. Já ti budu moc moc držet palce! Pak dej vědět, jak to dopadlo :)

0
před 12 měsíci Arna

Jasně :) Tak já jsem tam poslala CV na tvou radu a čekám, co se bude dít. Za jak dlouho tak reagují?

0
před 12 měsíci Lidka

Nooo, to nevím... ale jako rychle, co vím, co jsem se tak avila s lidma :)

0
před 11 měsíci Arome

Ahoj, nevím co máš přesně za vzdělání, ale zkus se podívat na tuhle nabídku http://www.lmcg2.com/pd/1360781844?exportID=181330804&rps=254&source=3- Zkus tam napsat, třeba tě to osloví :)

0
před 11 měsíci Ofka

No, já jsem si to tak myslela práve. Koukám zrovna na tu nabídku koordinátora http://www.lmcg2.com/pd/1360781844?exportID=181330804&rps=254&source=3 a ta popsaná pracovní náplň je přesně to, co bych dělala ráda. No, pošlu tam CV a uvidím, snad se mi ozvou :)

0
před 10 měsíci Klára

To by mě zrovna zajímalo. Já jsem se dívala na jejich web a zrovna hledají tuto pozici http://www.lmcg2.com/pd/1360781844?exportID=181330804&rps=254&source=3. Nevíš jaká je tam práce?

0
před 9 měsíci Rikka

Já v Kruku pracuju. Dělám teda na jiné pozici. Ale jako řeknu ti, že jsem tam neskutečně spokojená. Je to práce příjemná, v mladém kolektivu. Já bych teda rozhodně neměnila, to jako ani omylem. 5 týndů dovolené, kde to dneska máš.

0
před 9 měsíci Gabula

No, právě. Jako to není standard. Standard je to snad jen ve veřejné správě, ne? Jinak ani snad ne. No, tak to teda koukám, to se ten Kruk pěkně stará o své zaměstnance.

0
před 8 měsíci Vikka

Dobrý den všem, já bych se prosím chtěla zeptat, čemu se vlastně Kruk věnuje? Dneska jsem se bavila s kamarádkou a té dneska volali… No, neměla čas, tak budou volat později. No, ale docela by nás zajímalo, co to je za společnost. Díky moc za info.

0
před 8 měsíci Luisa

Nn, určitě ne. Určitě se jim ale ozvěte. https://cz.kruk.eu/klienti převzal vaše nesplácené pohledávky od jiných věřitelů a teď budete splácet kruku. Ale oni jsou fajn v tom, že se vám snaží vyjít vstříc a na všem se s vámi domluvit. Tak je určitě kontaktujte...

0
před 7 měsíci Sandra

A jak k tomu převzetí dojde? Oni je vykupují? Nebo mají smlouvy s věřitely?

0
před 6 měsíci Vikka

Víte, já bych se prosím chtěla zeptat, čím se ta společnost https://cz.kruk.eu/klienti vlastně zabývá? Co je její náplní práce? Díky moc.

0
před 6 měsíci Anka

S Krukem mám osobní zkušenost. Je to společnost, která převzala můj dluh, který jsem měla u jiné firmy. Ta už mi teda vyhrožovala exekucí, ale nakonec jsem se naštěstí dostala právě ke Kruku. A to bylo to nejlepší, co se mi mohlo stát. Díky nim jsme nalezli cestu, jak splácet. No a dneska mám vše zaplaceno. Kruk hledá způsoby, jak najít co nejlepší řešení pro obě strany.

0
před 5 měsíci Kitty

A jaká společnost to převzala? Nebyl to náhodou https://cz.kruk.eu/klienti?

0
před 4 měsíci Eddie

Ahojky, hledala jsem info a zeptám se i tu... Dneska jsem měla na mobili zmeškaný hovor. Když jsem si ho vyhledala, tak je to společnost Kruk. Na netu jsem našla tak nějak, čím se zabývají. Mám se bát?

0
před 4 měsíci Pavla

Ahojky, je to společnost, která převzala tvé dluhy. Určit jim hned zavolej, dá se s nimi mluvit a hlavně domluvit. Info o té společnosti tady https://cz.kruk.eu/klienti/o-nas

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 4


Přidat příspěvek