ŠPIONÁŽNÍ MIKRO KAMERY

0
před 2 roky Petr

Dobrý den, máte někdo zkušenosti se špionážní kamerou? jaká je nejvhodnější do bytu?

0
před 2 roky Marek

Já má v bytě tuto kameru, je s detekcí pohybu http://www.1obchod.com/products/mini-hd-video-dvr-s-detekci-pohybu/

0
před 5 měsíci Marian

Záleží, kam ji chceš Petře umístit. Pak taky jestli chceš, aby pořídila záznam i se zvukem nebo byla s čidlem a začala nahrávat, když někdo vejde apod.

0
před 4 měsíci Mára

Machří na toto zařízení je rozhodně spyexpert ! www.spyexpert.cz

0
před 4 měsíci Petr

A oni nemají kamennou prodejnu ?

0
před 4 měsíci Mára

Vyloženě kamennou prodejnu ne, ale v Brně v Řečkovicích mají výdejnu a nebo pokud potřebuješ poradit, tak zavolej na tu jejich infolinku. Kolega z práce s nimi taky něco řešil a byl mile překvapen, vstřícně se s ním jednalo, protože né všude se tohle praktikuje.

0
před 3 měsíci Petr

Super .. díky za tip .. už mám vybráno a nakonec jsem musel i využít nápovědu "po telefonu" a přišla mi fakt vhod ;)

0
před 3 měsíci Simon

Jak píše Marek .. na toto zařízení jsou fakt machři a dají se u nich pořídit fakt nadupané věcičky a vychytávky. V loňském roce jsem si od nich pořídil potápěčské brýle s kamerou a je to nářez. Nečekal jsem, že budu schopnej s tím udělat tak kvalitní video v parádním rozlišení s ohledem na prostředí. Pro inspiraci tady nechám odkaz, které jsem si přesně pořídil https://www.spyexpert.cz/skryte-minikamery/71-potapecske-bryle-s-kamerou-snorchl-zdarma.html

0
před 2 měsíci Eva

Taky se připojím do diskuze co se týče spyexpertu, protože jsem byla nad míru spokojená, když mě přes telefon dotyčný naváděl a radil, aby mi pomohl s výběrem. Byla jsem opravdu mile překvapena a určitě doporučuji dále, co se týče jednání.

0
před 2 měsíci Dana

Tak to jsem vůbec nevěděla, že je možné výběr nějak konzultovat po telefonu. Mně čeká výběr bezpečnostních kamer na prodejnu, ale až začátkem srpna, ale vybrala jsem si právě předběžně spyexpert, tak jsem ráda, že o této možnosti vím.

0
před 4 týdny Dana

S touto značkou mám dobré zkušenosti a s jejich jednáním to stejné, protože jsem se bohužel netrefil ve výběru a naprosto bez problémů mi kameru vyměnili.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 4


Přidat příspěvek