šperky

0
před 2 roky Adam

Ahoj ženy, jaké šperky rádi nosíte? Sháním dobrý dárek pro mou ženu k výročí. Ráda nosí takové zlaté šperky, nebo barevné.. Tak hledám inspiraci na obchod nebo značku., poradíte, prosím?

0
před 2 roky Nella

A cenová kategorie?? Mám doporučení a to do obchodu FREYWILLE . Jsou to originální smaltované šperky. Krása,ale cenově trošku výš.

0
před 2 roky Adam

No jsem ochotnej dát i více, než běžně. A ten obchod je kde? Nebo mají třeba eshop?

0
před 2 roky Nella

To nevím, já vždy jezdím do Freeportu. To víš, kde je, ne? Dyštak se podívej na http://www.freeport.cz/

0
před 2 roky Adam

Jo ve Freeportu, tak to znám, to vím, kde je. Díky moc. Možná se tam tedy zajedu podívat.

0
před 2 roky Kamil

Ahoj. A co třeba nějaké stříbrné řetízky pro ženy? Nejsou nijak extra drahé a vypadají moc hezky. Já zrovna nedávno také jeden koupil své drahé polovičce a byla z něj naprosto nadšená. :)

0
před 2 roky Pavel

Vzhledem k tomu, že moji ženu nejvíce potěší například prémiový alkohol, který pravidelně objednávám z http://www.1er.cz/ , tak nemusím dárky v podobě šperků vůbec řešit :-D Dárek v podobě lahvinky něčeho opravdu dobrého je pro mne o hodně jednodušší na výběr.

0
před 7 měsíci Ivanka

Tyjo, tak to já co se šperků týče asi nejvíc preferuju šperky z chirurgické oceli. Mám doma i pár zlatých a stříbrných, ale ty si většinou nechávám na nějaké speciální příležitosti. Chirurgická ocel má velkou výhodu v tom, že šperky z ní nejsou nijak drahé. Mně se třeba spoustu z těch, co mám doma povedlo najít tady: https://www.marre.cz/sperky-z-chirurgicke-oceli-s200CZ

0
před 5 měsíci Sabina

Ahoj, mrkni se na https://www.midorini.cz/damske-naramky/ . Mají zajímavé dámské náramky, které jsou vyrobené z kamínků. Náramek si můžeš vybrat buďto podle barvy, nebo podle kamínku, ze kterého je vyrobený. Každý v sobě ukrývá jinou sílu. Určitě bys náramkem manželku potěšil, jelikož je to originální dárek.

0
před 4 měsíci žaneta

Tak to já taky nosím spíše šperky z chirurgické oceli. Většinu z nich jsem si objednávala z https://www.sperkyleclay.cz/67-ocelove-sperky-z-chirurgicke-oceli a jsem s nimi naprosto spokojená. I po letech nšení všechny vypadají jako nové, takže jde poznat, že se jedná o kvalitní zpracování. Dříve se mi totiž stávala, že mi šperky zčernaly, což už teď naštěstí nehrozí.

0
před 2 měsíci Jana Procházková

Do čeho ukládáte šperky? Dívala jsem se tady na šperkovnice https://www.nejkufry.cz/sperkovnice/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 10


Přidat příspěvek