Špatné vlasy

0
před 2 roky Dajika

Pěkný den, prosím o radu. Mám docela dost problémy s pletí a i vlasy mám nic moc kvalitní. Jaké vitamíny na tyto problémy berete vy?

0
před 2 roky Flora

No, na trhu je hodně vitamínů, které slibují účinky, právě v tom, že jsou vhodné na zlepšení kvality vlasů, nehtů i pleti. Já jsem jich zkusila hodně a u žádných jem se nedočkala účinku takových, jakých jsem očekávala. To jsem se dočkala, až při užívání mořského kolagenu https://www.collalloc.com/cs. Doporučuju.

0
před 2 roky Andy

Ahojky,mám hodně nekvlalitní vlasy. Prostě mi nechtěj narůst. Hledala jsem, co s tím a přemýšlela jsem nad prodložením. Přemýšlela jsem konkrétně nad vlasy k prodloužení.cz. Vaše zkušenosti?

0
před 12 měsíci Líza

Ty jako ano, myslím, že to není nic proti ničemo, ovšem otázka je, zda by třeba nebylo vhodné investovat do nějakého přípravku, který by ti kvalitu vlasů jednak zlepšil a tím zlepšil možnost jejich růstu, hm? Nad tímto jsi neuvažovala? Hele, ten collalloc je na to skvělý. Ale jako dělej si co chceš, to je jasný :) Já jen říkám svůj názor :)

0
před 12 měsíci Simona

Jak dlouho je potřeba ho brát ? Dívala jsem se, že jsou na něj hodně dobré recenze takže jsem si ho už taky objednala. Hodně mě zaujalo jak o tom psala Slováková na instagramu a ta jen tak do něčeho nejde takže ho chci taky zkusit, protože ona sama má krásné vlasy.

0
před 12 měsíci Erika

Čau holky,nerostou mi vlasy do požadované délky.  Má některá zkušenosti s prodloužením vlasů? Pokud ano, tak prosím o info, klidně i o metodách budu ráda tipy.

0
před 12 měsíci Petra

Ahoj používáte přírodní vlasovou kosmetiku, byla lepší než klasická z drogerie? Mám poslední dobou vlasy splihlé a nepoddajné, nikdy jsme takový problém neměla, tak jsem si říkala, že bych vyzkoušela něco přírodního. Má to cenu?

0
před 12 měsíci Ida

Já o svoje vlasy pečuji přírodní kosmetikou  Natura siberica a jsme spokojená, třeba po balzámu se mi velmi dobře rozčesávají vlasy a to jsmed měla skoro u všech problém.

0
před 12 měsíci Tera

Holky mám dost nekvalitní vlasy třepí se a já toužím po krásných silných vlasech. Zkoušela jsem různé řípravky ale nic mě nepomohlo, tak mě napadlo ýe bych si pořídila clipy, Víte o něčem ,kde by mě třeba poradili s tím? Děkuji za info

0
před 11 měsíci Sabina

Ido tu neznám koupím ji v drogerii?

0
před 11 měsíci Hanka

Holky, co se týče vitamínů, tak doporučuji vitamín D v kapkách. Vigantol je nej nej ze všech. Posiluje, jak vlasy či nehty, tak i imunitu. To stojí za zkoušku, ne? ;)

0
před 11 měsíci Ida

Sabino nakupuji je na stránkách 2nature, když uděláš větší nákup, tak máš dopravu zdarma :-)

0
před 11 měsíci Sabina

Ido děkuji, koukala jsem se a mají plno zajímavých věcí :-)))

0
před 11 měsíci Erika

To Dčko je skvělý, ale pozor, pořád je to jen jeden vitamín! Já bych doporučila pro komplexní péči kolagen. Nejlepší, co jsem zatím našla a zkusila, je mořský kolagen Collalloc https://www.collalloc.com/cs. Má neskutečný záběr účinků.

0
před 6 měsíci Alenka

Holky, chtěla bych radu mám špatné vlasy a tím pádem si nemůžu nechat narůst dlouhé vlasy. Máte nějakou radu či zkušenost... Napadlo mě si nechat prodloužit vlasy je to dobrý plán?

0
před 3 měsíci dana

V létě moje vlasy opravdu od sluníčka dostávají dost zabrat, a tak jsem se na jaře předzásobila a přes http://www.beamia.cz/ jsem si objednala velý balíček vlasové péče. Díky tomu jsem tak přes léto měla klid a vlasy mám opravdu ve skvělém stavu, takže na vlasy rozhodně doporučuji zkusit to :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 9


Přidat příspěvek