Soukromé jesle Praha 4

0
před 2 roky Petra

Nevíte jestli jsou nějaké spolehlivé soukromé jesličky pro moje miminko v Praze 4?

0
před 2 roky Lucie

Velice můžu doporučit http://www.pruhonickalabut.cz/, mám tak děťátko a jsem velice spokojená, mají v každé místnosti kameru, takže se můžete on-line napojit a podívat se jak se vašemu bobiškovi daří :-)

0
před 2 roky Dita

To je velice dobrá školka, nejlepší je, že oproti státní školce je tam menší počet dětí na jednu učitelku :-) a hlavně vybavenost a čistota ve školce, prostě paráda

0
před 2 roky Petra

Tak děkuji moc, už jsem tam volala a v pondělí to jdu omrknout s manželem :-)

0
před 8 měsíci Veronika

Já mohu s klidným svědomím doporučit jesličky http://www.pruhonickalabut.cz/jesle-praha-pruhonice/. Krásné prostředí, profesionální pedagogové!

0
před 7 měsíci Petka

Veroniko, od kolika let tam berou a je možná jen částečná docházka?

0
před 6 měsíci Veronika

Petko, ano ástěčná docházka možná je :) Ale na všechny další dotazy se spíš obrať přímo na vedení školky :)

0
před 5 měsíci Petka

Veroniko, moc ti děkuji za vysvětlení. Já jsem si to tak nějak myslela, ale raději jsem si to ověřila... Potřeuji pokrýt jen pár dní v týdnu a to ještě ne každý týden, tak hledám možnosti a v té Průhodnické labuti se mi moc líbí :)

0
před 4 měsíci Veronika

No, tak si tam domluv schůzku :) Tady ti posílám info o kontaktu - http://www.pruhonickalabut.cz/kontakt-pruhonicka-skolka/ Je tam moc hodná paní ředitelka, tak se s ní domluv a zajdi se tam mrknout :)

0
před 3 měsíci Petka

Vidíš, to bych mohla... Zavolám tam a uvidíme, dám pak hned vědět, jak jsem dopadla...

0
před 2 měsíci Veronika

Tak Petko, jak jsi dopadla? Jsem si jistá, že ti v Průhonické labuti vyšli vstříc, ale jen se tak ze zvědavosti ptám, jak jsi pochodila :)

0
před 4 týdny Petra

Veroniko, jasně, že ano. Je to přesně tak, jak se tady píše. V Průhonické labuti jsou skvělí! Opravdu! Objednala jsem se k paní ředitelce na konzultaci, termín nechala na mých časových možnostech, přizpůsobila se. Na všem jsme se domluvily, je možná částečná docházka, angličtina e volitelná. Mají krásně vymyšlený volnočasový program, no prostě super!

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 3


Přidat příspěvek