Současná situace ve světě - také vás znepokojuje?

0
před 2 roky Pavla

Každý den, když se dívám na zprávy, tak je mi úzko :( Není snad dne, kdy bych neslyšela o nějakém teroristickém útoku, vraždách, loupežích atd. Mám strach o sebe i svou rodinu. Také to máte tak?

0
před 2 roky Filip

Taky se mi to vůbec nelíbí, co se děje. Za chvíli aby se člověk bál ženu nebo děti pustit samotné ven :/

0
před 2 roky Lenka

Ani nemluvte. My jsme kdysi s dětmi jezdili k moři, do Vídně, do Prahy. A dneska bych je samotné nikam dál nepustila. Ani do té Prahy, protože za chvilku ten teror může přijít i tam. Nedávno jsem se rozvedla, takže jsem na děti sama, mám je sice už velké (16, 18), ale dvě holky, takže se člověk o to víc bojí. Oběma jsem koupila pepřáky, aby měly aspoň něco, protože bydlíme ve čtvrti, kde je hodně nepřizpůsobivých, kam jsme se po rozvodu a vypořádání majetku musely z fin. důvodů přestěhovat :( Takže člověk nemusí jezdit nikam daleko, tady se přepadává každou chvíli. Bohužel je to smutné, ale je to realita dnešní doby.

0
před 2 roky Tomáš

Mate pravdu. Dneska to je spatne vsude. S tim peprakem to je dobra volba, holky musi mit aspon neco cim se muzou branit.

0
před 2 roky Pavla

Vidíte, to mě nenapadlo, koupit pepřák. To je dobrý nápad, chodím právě z práce někdy i pozdě a za tmy, tak bych byla určitě klidnější mít něco takového. A kde se to prosím kupuje?

0
před 2 roky Tomáš

V každém armyshopu určitě seženete.

0
před 2 roky Pavla

Armyshop tady ve městě nemáme :(

0
před 2 roky Lenka

Já jsem kupovala tady přes ten e-shop.

0
0
před 2 roky Jirka

Jestli můžu poradit, tak si kupte spíše paralyzér.

0
před 2 roky Pavla

A v čem je lepší?

0
před 2 roky Jirka

http://www.branse.cz/paralyzer-zap-blast-knuckles-950-000-v-omracujici-boxer Tak třeba tady ten... stačí, když si ho třeba cestou z práce nasadíte na ruku a pokud by na vás někdo zaútočil, tak se ho tím jen dotknete a hned ho omráčíte. S pepřáky je to trochu složitější.

0
před 2 roky Tomáš

Jirka má pravdu, ten boxer bude efektivnější. Sice je trošku dražší než ten pepřák ale zase může vám to zachránit i život takže to není špatná investice. Ale když už tak ten pepřák je minimálně základ který by měla mít každá žena.

0
před 2 roky Jana

Souhlas! Peprak nosim stale v kabelce! Bez toho ani ranu! :D Zatim jsem ho nemusela pouzit, ale zichr je zichr :D

0
před 2 roky Pavla

Hmmm, tak jste mě nahlodali. Jdu si ten boxer objednat. Přeci jen se budu cítit jistější.

0
před 2 roky Dan

Paralyzér můžu jen doporučit. Pracuju v ochrance a nemít ho, tak nevím.

0
před 2 roky Anežka

Poslední dobou si doma s mužem říkáme přesně to samé. Co si myslíte o plynových pistolích... jako na postrašení?? Nechci nikoho zabít, ale klidně bych to na někoho vytáhla a zastrašila ho tím... je to blbost?? na pepřáky moc nevěřím.

0
před 2 roky Jirka

A jakou přesně myslíš pistoli?

0
0
před 2 roky Honza

No spíš bych ti doporučoval ten paralyzér... S tou pistolí nevím nevím.

0
před 2 roky Jirka

Tak tahle co jsi poslala podle mě může mít dobrý efekt, klidně bych do toho šel.

0
před 2 roky Jakub

Přesně podobné pocity strachu mám teďka já, nedávno jsem se oženil a chtěli jsme se ženou založit rodinu. Ale přivést děti do dnešní doby... no fakt nevím :( Člověk aby se bál, že jednoho dne nepřijdou ze školy, že mi ženu cestou z práce někdo znásilní atd. atd.

0
před 2 roky Honza

Chlape, vzmuž se! Doba byla těžká i předtím. Nic není růžové a je škoda, abys promarnil svůj život a žil ve strachu. Pro ženu kup pepřák nebo paralyzér, sobě taky něco a bojuj s tím!

0
před 2 roky Jakub

Já vím, že bych měl svou rodinu bránit, ale nevěřím si v tomto. Jsem spíš intelektuál a ne nějaký rváč. Nikdy jsem na žádné bitky nebyl...

0
před 2 roky Honza

To ti nikdo neříká, abys na ty parchanty šel holýma rukama. Každej není Schwarzeneger, to je jasný. Ale mrkni třeba na ten eshop, co tu doporučovali, najdeš tam věcičky co ti dodaj sebevědomí a ochrání tě.

0
před 8 měsíci Kamil

Znepokojuje mě každý den. Teď je těch poplachů snad ještě víc než před 2 lety. Možná, že bude za chvilku příhodné vybavit se nějakými "zbraněmi".. stát se může cokoliv. Pepřovými spreji, paralyzéry, teleskopickými obušky. Já u sebe třeba nosím nůž - jen kdyby náhodou. Cítím se tak mnohem bezpečněji, doufám ale, že nikdy nebude potřeba ho použít. Nejsem zrovna rváč, ani nijak agresivní člověk. Konkrétně jsem si koupil karambit Doppler - https://www.karambitshop.cz/c/karambit-cs-go/karambit-doppler - začínám se s ním učit i triky. :D

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 9


Přidat příspěvek