Současná situace ve světě - také vás znepokojuje?

0
před 10 měsíci Pavla

Každý den, když se dívám na zprávy, tak je mi úzko :( Není snad dne, kdy bych neslyšela o nějakém teroristickém útoku, vraždách, loupežích atd. Mám strach o sebe i svou rodinu. Také to máte tak?

0
před 10 měsíci Filip

Taky se mi to vůbec nelíbí, co se děje. Za chvíli aby se člověk bál ženu nebo děti pustit samotné ven :/

0
před 10 měsíci Lenka

Ani nemluvte. My jsme kdysi s dětmi jezdili k moři, do Vídně, do Prahy. A dneska bych je samotné nikam dál nepustila. Ani do té Prahy, protože za chvilku ten teror může přijít i tam. Nedávno jsem se rozvedla, takže jsem na děti sama, mám je sice už velké (16, 18), ale dvě holky, takže se člověk o to víc bojí. Oběma jsem koupila pepřáky, aby měly aspoň něco, protože bydlíme ve čtvrti, kde je hodně nepřizpůsobivých, kam jsme se po rozvodu a vypořádání majetku musely z fin. důvodů přestěhovat :( Takže člověk nemusí jezdit nikam daleko, tady se přepadává každou chvíli. Bohužel je to smutné, ale je to realita dnešní doby.

0
před 10 měsíci Tomáš

Mate pravdu. Dneska to je spatne vsude. S tim peprakem to je dobra volba, holky musi mit aspon neco cim se muzou branit.

0
před 10 měsíci Pavla

Vidíte, to mě nenapadlo, koupit pepřák. To je dobrý nápad, chodím právě z práce někdy i pozdě a za tmy, tak bych byla určitě klidnější mít něco takového. A kde se to prosím kupuje?

0
před 10 měsíci Tomáš

V každém armyshopu určitě seženete.

0
před 10 měsíci Pavla

Armyshop tady ve městě nemáme :(

0
před 10 měsíci Lenka

Já jsem kupovala tady přes ten e-shop.

0
0
před 10 měsíci Jirka

Jestli můžu poradit, tak si kupte spíše paralyzér.

0
před 10 měsíci Pavla

A v čem je lepší?

0
před 10 měsíci Jirka

http://www.branse.cz/paralyzer-zap-blast-knuckles-950-000-v-omracujici-boxer Tak třeba tady ten... stačí, když si ho třeba cestou z práce nasadíte na ruku a pokud by na vás někdo zaútočil, tak se ho tím jen dotknete a hned ho omráčíte. S pepřáky je to trochu složitější.

0
před 10 měsíci Tomáš

Jirka má pravdu, ten boxer bude efektivnější. Sice je trošku dražší než ten pepřák ale zase může vám to zachránit i život takže to není špatná investice. Ale když už tak ten pepřák je minimálně základ který by měla mít každá žena.

0
před 10 měsíci Jana

Souhlas! Peprak nosim stale v kabelce! Bez toho ani ranu! :D Zatim jsem ho nemusela pouzit, ale zichr je zichr :D

0
před 10 měsíci Pavla

Hmmm, tak jste mě nahlodali. Jdu si ten boxer objednat. Přeci jen se budu cítit jistější.

0
před 10 měsíci Dan

Paralyzér můžu jen doporučit. Pracuju v ochrance a nemít ho, tak nevím.

0
před 10 měsíci Anežka

Poslední dobou si doma s mužem říkáme přesně to samé. Co si myslíte o plynových pistolích... jako na postrašení?? Nechci nikoho zabít, ale klidně bych to na někoho vytáhla a zastrašila ho tím... je to blbost?? na pepřáky moc nevěřím.

0
před 10 měsíci Jirka

A jakou přesně myslíš pistoli?

0
0
před 10 měsíci Honza

No spíš bych ti doporučoval ten paralyzér... S tou pistolí nevím nevím.

0
před 10 měsíci Jirka

Tak tahle co jsi poslala podle mě může mít dobrý efekt, klidně bych do toho šel.

0
před 10 měsíci Jakub

Přesně podobné pocity strachu mám teďka já, nedávno jsem se oženil a chtěli jsme se ženou založit rodinu. Ale přivést děti do dnešní doby... no fakt nevím :( Člověk aby se bál, že jednoho dne nepřijdou ze školy, že mi ženu cestou z práce někdo znásilní atd. atd.

0
před 10 měsíci Honza

Chlape, vzmuž se! Doba byla těžká i předtím. Nic není růžové a je škoda, abys promarnil svůj život a žil ve strachu. Pro ženu kup pepřák nebo paralyzér, sobě taky něco a bojuj s tím!

0
před 10 měsíci Jakub

Já vím, že bych měl svou rodinu bránit, ale nevěřím si v tomto. Jsem spíš intelektuál a ne nějaký rváč. Nikdy jsem na žádné bitky nebyl...

0
před 10 měsíci Honza

To ti nikdo neříká, abys na ty parchanty šel holýma rukama. Každej není Schwarzeneger, to je jasný. Ale mrkni třeba na ten eshop, co tu doporučovali, najdeš tam věcičky co ti dodaj sebevědomí a ochrání tě.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 2


Přidat příspěvek