Slunečnice pro ptáčky,nejlevněji?

0
před 6 lety Renda

Dá se koupit slunečnice pro ptactvo na zimu
pro ptáčky za pár kaček?

0
před 6 lety Marta

Ve zverimexech a obchodech se cena myslím pohybuje okolo 15-20 Kč za 1kg, což si myslím, že není žádná hrůza. Já třeba kupuji velký pytel, ale dostávám ho od jedněch lidí za cca 250 Kč díky tomu, že brácha k nim jezdí jako veterinář a tak můžu říct, že to mám opravdu zadarmo. :) A ptáčci tak mají co baštit do časného podzimu až do jara. Lítá jich k nám obrovská spousta, někdy do krmítka sypeme i 3-4x denně. :-)

0
před 6 lety Dita

Jéé to je paráda, to se ptáčci maj. Loni jsem dávala ptáčkům do mističky, ale buď jim to nevyhovovalo nebo měli dostatek bobulí na keřích nevím, ale taťka jim letos stluče pro nás krmítko, tak doufám že si už přilítnou zobnout. Já kupuju u nás v jedné zelenině, mají tam pytel slunečnice a druhý pytel prosa, můžete si vzít jaké množství chcete, cena se myslím pohybovala taky nějak do 20 za kg.

0
před 6 lety Marta

Ptáčci se musí nejřív naučit v vám lítat. A až se to mezi nimi rozkřikne, tak už se budou vracet ve stále větším množství. :) Je super, když je pak můžete v zimě sledovat, jak štěbetají. :) My pro ně museli vyrobit extra vysoké krmítko, protože máme kočky a ty se ze začátku chodily do krmítka buď schovávat a nebo tam chodily lovit a tím nám ptáčky odháněly. Teď u krmítka musíme mít přistavené schůdky :-)

0
před 6 lety Olga

My kupujeme pytel tady - http://www.agrianizkovice.cz/ospolecnosti.html Naberou to rovnou v hale. Taky jsem kupovala na inzerat na netu pytel postou

0
před 3 roky Karel Paleček

jsem invalidní starší pám na vozíku a okno pohled na pactvo mě zabere hodně volného času. Rád bych koupil lacino krmení jako slumečnice pro venkovní ptactvo.
Prosím o tip, kde objednat 20 kg slunečnice jako krmení pro ptactvo za dobrou cenu.
Děkuji všem dobrým lidem za tip.
Karael Paleček, tlf.. 725 629 789.

0
0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 12


Přidat příspěvek