Skandinávský styl

0
před 2 roky Lila

Lidičky.. poslední dobou se mi hrozně začal líbit skandinávský styl bydlení, tak se chci zeptat, zda někdo své bydlení směřujete tímhle směrem a kde nakupujete, popřípadě ke sbíráte inspiraci?! :-)

0
před 2 roky Klára

Inspiraci získávám na facebookových stránkch ve skupině skandinávského stylu bydlení a nakupuji všude možně a nejčastěji na www.designoutlet.cz ..

0
před 2 roky Krusty

Ano, jak bylo řečeno výše, fb skupiny jsou dobrým základem inspirace, pak můžou posloužit specializované magazíny, které se na toto téma zaměřují, např. - http://domov21.cz/category/skandinavsky-styl/

0
před 9 měsíci Jana

Některé doplňky za dobrou cenu na www.vingo.cz

0
před 6 měsíci Zdeňka78

Zdravím, aby to bylo opravdu útulné, tak jak už to se skandinávským stylem bývá, je podle mě důležité vybrat i správné osvětlení.. myslím takové ty teplejší, ale zároveň přirozené odstíny. Hezky o tom píšou tady - http://www.lighting.philips.cz/vzdelavani/blog-budoucnost-svetla/svetlo-v-domacnosti/skandinavsky-design-ve-4-krocich-vneste-teplo-do-sveho-domova - kdyby vás to zaujalo :)

0
před 2 měsíci Karla

Ahoj. Já myslím, že úplně nejlepší by bylo se o tomto poradit s nějakým bytovým designérem. Já mám například velmi pozitivní zkušenost s paní Hláskovou z http://www.hlaskova-design.cz/ Před časem nám dělala design celého bytu a myslím, že odvedla naprosto skvělou práci. :-)

0
před 6 dny Aneta

Jojo, souhlasím s Karlou. Skandinávský styl je super, ale není to jen o nákupu nábytku z Ikei. Také bych se asi raději poradila s nějakým bytovým architektem. Mně se velmi osvědčili ti z http://www.pwinterier.cz/ dopočučuji mrknout. :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 1


Přidat příspěvek