Sexuální vzrušení - erekce

0
před 9 měsíci Kuba

Dobrý den, v poslední době mám docela problém s erekcí, ptát se tady anonymně na internetu, nechtěl bych s tím jít hned k doktorovi? máte s tím prosím někdo zkušenosti? jak to řešit?

0
před 8 měsíci Daniel

Zkoušel jste nějaké prášky na erekci? pokud budou fungovat, tak to může být jen přechodné....

0
před 8 měsíci Kuba

To jsem úplně nezkoušel, protože co jsem se na to informoval, tak prý jich moc nefunguje, a když jsem se díval, tak to není vůbec levná záležitost....

0
před 8 měsíci Jan

Mě se osvědčily tyto tablety https://www.perlazdravi.cz/stitna-zlaza/vito-life-saw-palmetto/. Pomohly mi a jsou za dobrej peníz.

0
před 8 měsíci Daniel

Nemusíte kupovat nic drahého, dokonce ani předpis od lékaře nepotřebujete, já mám léty vyzkoušené tyto prášky http://www.supererekce.com/9-ardorin, já jsem spokojený, manželka také.

0
před 6 měsíci Lucie

Může za slabší chutě k sexu, unavenost, a ztrátu svalů pokles testosteronu? Manželovi je 39, a už to opravdu není to co to bývalo…. Navíc mu roste břicho, a je často unavený….

0
před 6 měsíci Klára Vařeková

V podstatě jste tu popsala přesné příznaky úbytku testosteronu u chlapa…. Já to s manželem také řešila, a vyřešila pomocí doplňku stravy, který obsahuje účinnou látku Testofen je to výtažek ze semene pískavice řeckého sena, který přispívá k vývoji svalové hmoty. A vrátí mu i chuť uvidíte... podívejte se na https://www.maxulen.cz/

0
před 6 měsíci Lucie

Jak dlouho by to musel brát?

0
před 6 měsíci Klára Vařeková

To je právě ta otázka, a správná. Nemá cenu, aby vyzkoušel jedno balení, chce to brát pravidelně, aby dosáhl správného účinku.

0
před 5 měsíci Mia

Jj, je. Já doporučím ty, co bere můj přítel a co fakt zabírají. Jsou to tyto https://www.amante.cz/amante-long-effect/amante-long-effect-150-tobolek/. Po pár týdnech se mu apetit vrátil a sex je snad ještě lepší, než před tím.

0
před 5 měsíci Dita

Mohla bych se prosím zeptat, zda jste někdo pořizoval jako dárek k Vánocům pro přítele erotický dárek? je to vhodné?

0
před 5 měsíci Monika

Proč by to nebylo vhodné? pokud budete u stromečku jen spolu, tak bych se toho nebála, pokud by tam byl někdo navíc, tak by to mohlo být třeba pro něj trapné, já pořizuji na každé Vánoc erotickou hračku, vždy se na to oba těšíme.

0
před 5 měsíci Dita

A chodíte si normálně něco kupovat do se shopu? nestydíte se tam jít?

0
před 5 měsíci Monika

Jako takhle osobně bych asi do sexshopu nevyrazila, já jsem dostala typ od kamarádky na sex shop https://e-kondomy.cz/, který svoje balíčky zabalí tak důkladně, že opravdu není poznat, že se jedná o balíček z tohoto obchodu.

0
před 4 měsíci Jindra

Prosím prosím... potřebuju přípravek na pořádnou erekci... jakože tvrdší penis. Je na to něco?

0
před 4 měsíci Vikka

Ahojky, měla bych dotaz... kde pilulky kupujete? Spíše net nebo lékárna?

0
před 4 měsíci Marek

Podívej se Jindro na www.supererekce.com konkrétně na runner .. s tím mám zkušenost já a je to fakt dělo ..

0
před 4 měsíci Mikis3

a co takhle místo prášků zkusit nějaký lubrikant přímo na oddálení erekce?

0
před 4 měsíci Marek

S lubrikanty nemám dobrou zkušenost nebo teda s těma co by měly oddálit erekci. U mě to vyvolává spíš opačný efekt, jak si na něj dám něco vlhkého, tak konec no ..

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 5


Přidat příspěvek