Rostoucí nábytek

0
před 4 roky Monča

Lidičky, jaký nábytek kupujete pro vaše děcka? Mě se hodně líbí rostoucí nábytek. Máte to někdo? Dá se na tom i ušetřit? tzn. chceme mít něco, co naší dceři vydrží celou základku nebo ideálně i na střední :D... nechcem pořád kupovat nový nábytek. V září půjde do první třídy, takže musíme pořídit teďka stůl a židličku minimálně.

0
před 4 roky Jana

Já ho doma mám a je to super. Taky bych nechtěla pořád kupovat nový nábytek. Šetří to penízky.

0
před 4 roky Míša

My máme rostoucí židli, ale není moc kvalitní, takže je třeba dávat pozor, od koho kupujete. Jinak ten rostoucí nábytek je fajn, jen fakt nekupovat šmejdy za pár korun.

0
před 4 roky Tereza

Taky máme v pokojíčku rostoucí nábytek. Židličky i stoly.

0
před 4 roky Monča

A jak poznám kvalitu? Jste s ním holky spokojené? Odkud ho máte?

0
před 4 roky Tereza

My máme doma nábytek Amadeus. Jsme spokojení, zatím není vůbec zničený ani rozvrzaný nebo tak a to máme doma pořádné rošťáky :D

0
před 4 roky Monča

Hmmm, a co všechno od nich máte?

0
před 4 roky Tereza

Tak jak už jsem říkala, máme od Amadea židličky, stoly - mám dvě děti, potom jsme tam koupili ještě LED lampičky - pěkně svítí a šetří energii. Mají tam ale i skříňky a další nábytek do pokojíčku, ale na to jsme už neměli finance, to budeme postupně dokupovat nové.

0
před 4 roky Monča

Ten nábytek se mi moc líbí i designově. Snad manžel bude souhlasit :) Chtěla bych Natálku překvapit jak se vrátí z tábora, aby už měla pokojíček nový a připravený pro nástup do školy :)

0
před 4 roky Tereza

Ten co máme doma my tam už nemají, ale vypadá podobně jako tento: http://www.nabytek-amadeus.cz/stul-roland-iii-tresen/85 Též se nám moc líbí a hlavně je pozitivum, že to je vyrobené s ohledem na zdraví dětí.

0
před 4 roky Veronika

A proč je to jako zdravý nábytek?

0
před 4 roky Tereza

No podle toho co vím, tak je to jakože "zdravý nábytek", protože na něm budou děti sedět naprosto správně, tak jak by měly, nebudou se hrbit, nebudou si křivit páteř, budou sedět naprosto rovně, vydrží sedět mnohem déle než na obyčejné židli a navíc se jim páteř bude správně vyvíjet a růst, takže ani do budoucna nebudou mít žádné defekty nebo problémy se zády, což je v dnešní době strašně důležité. Jako není to jen tak, ale ten nábytek amadeus je celkem super řešení, a vydrží to prakticky celé dětství a roste to spolu s dítětem.

0
před 4 roky Veronika

Jo tááák. Tak to pak dává smysl. A jsou teda ty židličky amadeus skutečně tak dobré, jak se píše na internetu? Vaše dítě tu židličku nebo stoleček má? Mě by totiž spíše zajímalo, zda je to skutečně tak účinné a dobré, jak všichni říkají. Nechci totiž potom třeba po několika letech zjistit, že jsem dceři mohla koupit naprosto obyčejnou židli a vyšlo by to nastejno.. Jinak ale souhlasím, že je potřeba, aby děti seděly více rovně a aby se tolik nehrbily. Jen je těžké najít skutečně něco, co to splní a budou u toho sedět fakt hodně rovně... No snad je to skutečně nábytek Amadeus.

0
před 4 roky Tereza

jj jsou suprovní. To jsou jediné židličky, na kterých se ani moje dcera ani děti od bráchy nehrbí. Takže bych řekla, že je to fakt úspěch. =) Za mě fakt jedny z nejlepších židliček. Ještě je k nim super ten pohyblivý stoleček, díky kterému se taky skoro vůbec děti nebudou hrbit. Moje dítě tedy má i židličku i ten stoleček. Zbytečné to tedy rozhodně není. Za mě skvělá věc do pokojíčku. Jako zbytečná je třeba patrová postel, tohle ale rozhodně zbytečné není. Tímto zajistíte, aby se vaše děti nehrbily, což může být důležité a naprosto jednoznačné do budoucna, kdy jim to může zachránit třeba práci nebo to, aby je doktorka neposlala do předčasného invalidního důchodu. =) Fakt vyzkoušejte nábytek amadeus. Jo a to jsem ještě nenapsala - pokud se s nimi domluvíte, mohou přijet až k vám domů a vy to vyzkoušíte přímo s dítětem na vlastní kůži, takže potom uvidíte, zda skutečně sedí rovně. =)

0
před 4 roky Jitka

Dětska, mám dotaz tady na tyhle rostoucí židličky amadeus. Vypadají fakt nádherně a všichni si je strašně pochvalují, takže nejspíše budou taky hodně kvalitní. Jen jsem se ale chtěla zeptat, nezničí se to po nějakém třeba čtvrtém nastavování jak dítě roste? Myslím tím, že už to pak třeba nebude držet a bude to svevolně měnit rozměr... Třeba jako trekové hole? Je to vůbec možné? Co na to říkáte, hlavně vy, kteří už ten nábytek máte doma? Stejně tak mě zajímají i ty jejich stoly? Dokážou vůbec vydržet velkou zátěž? Třeba nějaké těžké knihy apod...

0
před 4 roky Nikola

Jitko, nábytek amadeus je hodně kvalitní, takže ani po stém nastavování se to nezničí ani nijak nerozpadne. Fakt to drží dost pevně, jak helvétská víra a fakt to drží. Trekové hole jsou trochu z jiného materiálu, takže je jasné, že se někdy pokazí. U těch židliček a stolů to ale nehrozí. FAKT! =) A ty stoly dokážou myslím udržet až 100 kg, takže ano, udrží i velkou zátěž. Fakt je to skvělý nábytek. Konečně něco pořádného, u čeho se fakt dětska nehrbí.

0
před 4 roky Ivona

Minulý týden jsme pro našeho prvňáčka kupovali rostoucí psací stůl v krásných barvách za necelých 2500,- podívejte se na http://www.living-portal.cz/hola-hola-skola-vola/ vřele doporučuji, moc pěkný článek.

0
před 4 roky mirek

My jsme kupovali tohle jako studentsky stul atd. ve scontu a naprosta spokojenost jak material a kvalita tak hlavne cena.

0
před 4 roky Alenka

Sconto ma kvalitni nabytek, hlavne pro studenty ti to potrebuji ke svemu studiu pokud jeji mysli opravu vazne :D

0
před 3 roky Pašinka

My máme takovou rostoucí židličku. https://www.houpanicko.cz/houpanicko-cz/eshop/37-1-Detske-rostouci-zidle/0/5/99-Rostouci-zidle-TIGGO. Je opravdu suprozní. Až bude dcera větší, budu kupovat více rostoucího nábytku. Ono se to totiž vyplatí.

0
před 3 roky Vlasta

My máme doma právě teď nový jídelní stůl od českého výrobce consulo: http://www.consulo.cz/jidelni-stul a jsme s ním zatím velice spokojeni! Jelikož je pevný a vypadá to, že bude i bytelný, tak se hodí do rodiny s dětmi ;-)

0
před 3 roky Martínka

Pěkné a ne tak drahé rostoucí židle mají na https://detske-zidle.nabytker.cz/rostouci/. Kupovala jsem letos k Vánocům synovi. Líbila se.

0
před 2 roky Sabina

Já si pořídila rostoucí postýlku tuto - https://www.hezkydetskynabytek.cz/detsky-nabytek/postele/detske-postylky/detska-postylka-rostouci-s-prebalovacim-pultem-baby-boy.html a jsem moc spokojená. Je zde i přebalovací pult a vysouvací úložný prostor. Až dcera povyroste, tak se dá ten přebalovací pult odstranit a je z toho větší postýlka. Já jsem si ji vybrala z důvodu, že je velmi praktická, hezká a člověk pořád nemusí shánět jednu postýlku za druhou :) Navíc plánujeme druhé dítě, takže se určitě užije :)

0
před 2 roky Alžběta

Těsně před narozením dcery, jsem vše potřebné pořídila na jednom e-shopu zde. Jak jsem toho měla více, tak jsem ještě dost ušetřila. Kvalitní kojenecké zboží za rozumné peníze. Mohu jen doporučit.

0
před 2 roky Valeria

My jsme nejdřív pořídili do dětského pokojíčku klasický dřevěný nábytek, protože jsme chtěli mít všechno hezky barevně sladěné. Později jsme ale stejně museli přistoupit na něco praktičtějšího, jak děti začaly růst. No a naštěstí jsme narazili na tento pěkný rostoucí stůl https://www.pokojik.cz/psaci-stul-junior-ii-zeleny, který nám v zelené i ladil do celého pokojíčku. Za mě obrovská spokojenost!

0
před 3 měsíci Anetka88

Jo, je to zajímavá věc a jsou tu i dobré odkazy, určitě si zde vybereš vhodný obchod. My taky kupovali, ale bohužel jsme si museli vzít půjčku. Vzali jsme tedy zde https://www.ferovepujcky.cz/kratkodobe-pujcky takže vše v pohodě, ale půjčuji si fakt jen v krajních situacích.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 12


Přidat příspěvek