Řeřicha

0
před 7 lety Irča

Dobrý den, ráda bych vás poprosila o radu, celoročně si pěstuji řeřichu, někdy mi vyleze pěkně tmavě zelená a nižší a nyní vysoká, světle zelená, místy žlutá a je dost aromatická. Nevíte čím to může být, obvykle mi roste stejnou dobu ( v létě rychleji) a přitom pokaždé vyleze jinak, i když používám stejná semínka. Nyní ji mám hodně vysokou a světle zelenou až žlutou, říkám si, zda-li je to i slunečním světlem a teplem, nebo blbá semínka a mám ji vyhodit, je i hodně aromatická. A tak si říkám, jestli také pěstujete, jaké máte zkušenosti, pěstuji na vatě.

0
před 7 lety Jana

Nejsem odborník na pěstování, nicméně, když ostříhám doma květinu na podzim neni z toho moc nadšená. Na jaře vše roste a sílí snadněji, den se prodlužuje a to dělá dobře i rostlinám. Napadlo mě také, jestli na tu vaši řeřichu nemá vliv třeba úplněk. S píše si myslím, že je to nedostatkem světla.

0
před 7 lety janyka.h@

Mně se osvědčilo pěstování v perlitu, který dokáže udržet optimální podmínky pro růst a řeřicha je vždy krásně zelená. Pěstování na vatě jsem opustila již před lety.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 7


Přidat příspěvek