Rekonstrukce koupelny

0
před 2 roky Petr

Plánujeme v RD rekonstruovat koupelnu. Otec měl letos mrtvici a špatně chodí, takže chceme koupelnu zařídit tak, aby to měl pohodlné. Se ženou se nám ale moc nechce vzdávat vany a vana i sprcha se nám do koupelny nevleze ani na to nemáme peníze mít obojí. Napadá vás něco, jak to vyřešit?

0
před 2 roky Jana

No když je to tak, tak bych se vzdala pohodlí a pořídila pro tatínka sprchu. Ještě ušetříte za vodu, takže neváhejte a běžte do toho. Uvidíte, jakou mu uděláte radost.

0
před 2 roky Jiří

Tak v dnešní době už existují bezbariérové vany, já bych v tom problém neviděl.

0
před 2 roky Petr

Bezbariérové vany? Co to přesně je? To slyším poprvé.

0
před 2 roky Jiří

Já na to narazil na netu, když jsme vybírali domů vanu. Jsou to takové speciální vany, které mají otvírací dvířka, takže tam ten handicapovanej nebo starší člověk pohodlně vkročí jako do sprchy.

0
před 2 roky Petr

Tak ale když to má dvířka, tak to stejně asi pak nejde napustit ne? Nebo jsou nějak vodotěsný?

0
před 2 roky Jiří

Jojo, jsou vodotěsné a dají se normálně napustit. Taky jsem koukal jak blázen, fakt super nápad. a ty vany mají i přídavné sedátka, myslím, že by vám to mohlo udělat službu.

0
před 2 roky Petr

Tak to je pecka a kde se to dá koupit teda?

0
před 2 roky Jiří

Já to našel na http://www.nikido.cz/.

0
před 2 roky Lenka

Ahoj Jiří..prosímtě a kde na tom nikidu najdu tu bezbariérovou vanu..nikde to tam nevidím...děkuji

0
před 2 roky Petr

Zdravím, taky jsem to tam neviděl..tak jsem mrknul na FB a měli tam o tom hned příspěvek a odkázalo mě to tady https://www.nikido-spa.cz/vany-pro-seniory/sedaci-vana-pro-seniory-s-dvirky-avo/

0
před 2 roky Lenka

No tak to je pecka i se sedátkem. Škoda že jsem něco takového nevěděla dříve..mohli jsme mít dárek pro rodiče :(

0
před 2 roky Petr

Tak jim to dáte až po Vánocích, určitě už dávno na Ježíška nevěří, tak jim to nebude vadit :-)

0
před 2 roky Petra

Teď jsme dělali právě rekonstrukci koupelny a sháněli jsme novou vanu.

0
před 2 roky Okurka

Jakou vanu jste si teda pořídili?

0
před 2 roky Petra

Čirou náhodou tu stejnou, která už tady byla zmíněna:) Od nikida a máme akrylátovou:) krásnou

0
před 2 roky Okurka

Ukážete nám přesně kterou? Chceme se trochu inspirovat a trochu opičit. :D

0
před 2 roky Petra

http://www.nikido.cz/nikido/Akrylatova-vana-ELEGANCE-180x100-d2097.htm Tuhle máme a je vážně krásná, vždycky se do ní naložím, hromadu pěny a nikdo nesmí do koupelny aspon tak hodinu. :D

0
před 2 roky Okurka

Jooj tak to je pohoda. :) Krásnou vanu jste vybrali. :)

0
před 2 roky Eva66

Pěkná vana, máme celkem podobnou, akorát od http://www.levna-koupelna.cz/, koupili jsme si k ní ale baterii se sprchou a skleněnou zástěnu :)

0
před 2 roky Monika75

Pokud hledáte insporaci pro koupelny, tak se podívejte na http://msokoupelny.cz/index.php?option=com_joomgallery&view=category&catid=4&Itemid=77, kde jsou hezké návhrny.

0
před 12 měsíci Sára67

Zdravím, být vámi bych pořídila sprchu, my jsme se kvůli babičce vany taky vzdali a teď už nám to ani nepřijde, člověk si zvykne a při sprchování navíc ušetříte za vodu. My ji máme z http://www.wellmall.cz/ a můžu jen doporučit, mají dobré ceny a celý náš nákup proběhl bez chyby.

0
před 10 měsíci AdrianK

Něco podobného jsem zažil na vlastní kůži. Před nějakou dobou jsem si zlomil na lyžích nohu, potkaly mě nějaké komplikace a dával jsem se dohromady přes 2 a půl roku. Koupelnu jsme měli akorát na vanu. Díky mým zraněním jsem se neměl šanci do ní dostat, tak jsme pořídili sprchovací kout s madlem a sedátkem. (tyto: https://www.msotrade.cz/sprchove-kouty a v tomhle obchodě jsem sehnal i madlo)

0
před 9 měsíci Petr

Pokud toužíte ještě po větší relaxaci, tak doporučuji si pořídit vířivou vanu. Od té doby, co ji máme se cítím dobře, jako lachtan :-)

0
před 8 měsíci Vladimír

Zdravím, také jsme nedávno rekonstruovali koupelnu a měli jsme problém s prostorem. Takže jsme se představy krásné vany vzdali a pořídili jsme si opravdu luxusní sprchový kout s masážním systém. A věřte, že je to také velmi příjemný relax. Veškeré koupelnové vybavení jsme pořídili zde https://www.vse-do-koupelny.cz/. Tak zkuste mrknout. :)

0
před 8 měsíci Michal

Já si udělal na Vánoce radost a pořídil jsem si sprchový box Starý sprchový kout už měl nejlepší dny za s sebou :)

0
před 5 měsíci Iva

Dobrý den, kde bych sehnala kvalitní přísulšenství do koupelny?

0
před 5 měsíci Hana

Já jsem nakoupila spoustu krásných doplňků a příslušenství do koupelny z https://www.dokose.cz/doplnky-do-koupelny

0
před 5 měsíci Vendula

Dívala jsem se na ty jejich kosmetická zrcátka se zvětšením, vypadají hodně dobře, asi si udělám radost

0
před 4 měsíci Henry

My jsme se rozhodli pustit do rekonstrukce koupelny letos přes jaro. :) Veškeré koupelnové vybavení a sanitu jsme koupili na tomto e-shopu https://www.vse-do-koupelny.cz/, vše nám velmi rychle dorazilo a jsme moc spokojení. :) Pokud nevíte, kde pořídit, rozhodně doporučuji. :)

0
před 4 měsíci Katus

Při rekonstrukci koupelny jsme si pořídili nový sprchový kout a tento eshop mohu jedině doporučit :)

0
před 4 měsíci Žofie

Je to neuvěřitelné ale zase začínají být strašně moderní kamenné umyvadla. Mě, se tento styl strašně líbí, ale bohužel rekonstrukce koupelny je za mnou :-)

0
před 4 měsíci Simona

V tomto případě bych oslovila architekta, třeba bude možnost, jak tuto situaci vyřešit, určitě s těmito případy zkušenosti už mají a existují i vany se zástěnou, což by také byla varianta. Nám hodně pomohl architekt z Keraservis, protože jsme měli podobný problém, a to, že máme malou koupelnu a chtěli jsme jak sprchový kout, tak i vanu kvůli dětem. Nechám vám tu odkaz ať se můžete podívat o jakou společnost jde a na jejich návrhy koupelen www.keraservis.cz

0
před 4 měsíci Jarka

Keraservis můžu jedině doporučit, udělal na mě už první obrovský dojem přístup jejich poradců na showroomu, kde mi pomáhali vybírat obklady, dlažbu a vybavení do koupelny. Takovou třešničkou na dortu pro mě bylo to, že mi byla doporučena i firma, která se mi o rekonstrukci kompletně postará, protože tohle Keraservis už nedělá, takže jsem byla nadšená, že jsem nemusela 

0
před 3 měsíci Janka

Existuje vana se sprchovým koutem myslím v jednom, nebo se pletu?

0
před 3 měsíci Kamil

Dobré odpoledne, já jsem se rozhodl manželku překvapit a když byla s dětmi na týden u babičky, pustil jsem se s kamarády do rekonstrukce koupelny. Vše jsme měli dopředu naplánovaný, takže jsme přesně věděli, co a jak máme dělat. Všechno koupelnové vybavení, které máme, jsme pořídili na tomto e-shopu https://www.vse-do-koupelny.cz/ a jsme z něho nadšení. Lépe jsme vybrat nemohli.

0
před 3 měsíci Tamara

my rekonstruovali kupelnu s kuchyni v minulem roce, a kuchyni i koupelnu mame od odborniku ze sconta a jsme moc spokojeni

0
před 3 měsíci Ivka

Já se při rekonstrukci koupelny nechala inspirovat článkem o koupelnových trendech 2018. Manžel je instalatér, tak jsme si velkou většinu udělali svépomocí :-) A výsledek stojí za to

0
před 3 měsíci Tom

Ahoj, chystám se na reknostrukci starého domu, kde je velká část domu vlhká, dá se toho zbavit bez podřezání zdí?

0
před 3 měsíci Milan

Rekonstrukce koupelny svépomocí je rozhodně reálná. Já jsem se do rekonstrukce pustil s mým bratrem, který je opravdu zručný a zvládli jsme to. Koupelnové vybavení jsem pořizoval v tomto e-shopu https://www.vse-do-koupelny.cz/

0
před 3 měsíci Tom

Mě hodně pomohl systém od www.osmodry.cz po kontrolním měření se snížila vlhkost o několik procent, moc jsem tomu nevěřil, ale fakt to funguje

0
před 3 měsíci Tomas

No a jak to přesně funguje, když za to dám tolik peněz a pak to třeba nepomůže.....

0
před 3 měsíci Tom

Funguje to tak, že k vám přijde jejich technik a posoudí zda je pro vás tento způsob vhodný. Nejprve zaplatíte 50% ceny zbytek doplatíte až když se prokáže že to bylo úspěšné

0
před 2 měsíci darina

Mrknete se na internet a porovnejte ceny a pote zajedte na prodejnu omrknout barvy a materialy :)

0
0
před 2 měsíci mila

Ja vse hledala na soc. sitich a pote hledala v cesku v prodejnach co kde je podobneho :) 

0
před 2 měsíci martina

Tu my jeste nedelali, ale tesime se, odkud mas vetsinu materialu a zbozi ? :) 

0
před 2 měsíci Simona

Tak o této značce čtu prvně. Chtěla jsem koupelnu normálně ze Sika, ale když jsem viděla jejich návrhy, tak zvažuju, že bych se zašla podívat na prodejnu Keraservis , kde by mi pomohli s návrhem, protože mě ty jejich práce opravdu zaujaly.

0
před 2 měsíci Naďa

Na showroomech mají opravdu profesionální personál. Když jsem tam přišla, tak se mě ujal pán a věnoval se mi celé dvě hodiny a pomáhal mi sestavit koupelnu od a do z. Dal mi kontakt i na toho jejcih architekta včettěn firmy, která nám koupelnu dělala, takže jsem byla ráda, že jsem se nemusela na slepo na někoho obracet, protože tady je jistota v tom, že je firma osvědčená.

0
před 5 týdny Marcela

My jsme právě v procesu rekonstrukce. Už jsme si pořídili koupelnové vybavení a o víkend přijede švagr ještě s kamarádem a pustí se do předělávání. Největší radost máme ze sprchového koutu. Doporučit mohu tento e-shop https://www.vse-do-koupelny.cz/sprchove-kouty-s-vanickou-c1056/, kde jsme pořídili my. :) Mají bohatý výběr mnoha druhů a provedení. Za nás top.

0
před 5 týdny simona

Mrkni se ve scontu, maji krasne koupelny, my tam byly vzdy spokojeni

0
před 5 týdny Karel

Koupelna tu jsem rekonstruoval sam pomoci kamaradu a jsem strasne rad ze jsem tenhle krok udelal, simco, take jsme tam kupovali veci a uzasny.

0
Obrázek uživatele anca898
před 4 týdny anca898

taky nám nedávno řemeslníci rekonstruovali koupelnu u mamky. už se jí špatně chodí tak jsme se připravovali až bude hůř. našli jsme řemeslníky přes známého který byl na nějaké výstavě, pánové to byli ochotní, všechno mně ukázali, byli od Mapei.

0
před 3 týdny Katka

Hele a jak je to potom se samotnou rekonstrukcí ? Na to si už musím najít nějakou firmu, která mi koupelnu udělá, že ? 

0
před 3 týdny Elen

To právě ne, když si zajdeš na nějakou jejich prodejnu, tak ti to všechno řeknou. U nich to funguje tak, že ti předají kontakt na jejich osvědčené firmy, které s nimi spolupracují a koupelny dělají, takže nic shánět nemusíš.

0
před 3 týdny Katka

A stavební chemii dovážejí teda taky ? 

0
před 2 týdny Marek

Buďto vana s bezbarierovým přístupem nebo walk-in sprcha

0
před 4 dny Honza

Určitě doporučuji sprchu a madla mít v koupelně. Pak také nějakou opravdu kvalitní podložku na zem, která se nebude klouzat. Jinak mě moc nenapadá...

0
před 2 dny Honza

sconto je dobry obchod, sice tam pritelkyni nemuzu spustit z oci ale i tak je to fajn, aspon neco nakoupi aby to u nas vypadalo hezky

0
před 9 hodinami Milos

Tam uz s manzelkou nikdy nejedu :D 

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 9


Přidat příspěvek