Rekonstrukce koupelny

0
před 4 roky Petr

Plánujeme v RD rekonstruovat koupelnu. Otec měl letos mrtvici a špatně chodí, takže chceme koupelnu zařídit tak, aby to měl pohodlné. Se ženou se nám ale moc nechce vzdávat vany a vana i sprcha se nám do koupelny nevleze ani na to nemáme peníze mít obojí. Napadá vás něco, jak to vyřešit?

0
před 4 roky Jana

No když je to tak, tak bych se vzdala pohodlí a pořídila pro tatínka sprchu. Ještě ušetříte za vodu, takže neváhejte a běžte do toho. Uvidíte, jakou mu uděláte radost.

0
před 4 roky Jiří

Tak v dnešní době už existují bezbariérové vany, já bych v tom problém neviděl.

0
před 4 roky Petr

Bezbariérové vany? Co to přesně je? To slyším poprvé.

0
před 4 roky Jiří

Já na to narazil na netu, když jsme vybírali domů vanu. Jsou to takové speciální vany, které mají otvírací dvířka, takže tam ten handicapovanej nebo starší člověk pohodlně vkročí jako do sprchy.

0
před 4 roky Petr

Tak ale když to má dvířka, tak to stejně asi pak nejde napustit ne? Nebo jsou nějak vodotěsný?

0
před 4 roky Jiří

Jojo, jsou vodotěsné a dají se normálně napustit. Taky jsem koukal jak blázen, fakt super nápad. a ty vany mají i přídavné sedátka, myslím, že by vám to mohlo udělat službu.

0
před 4 roky Petr

Tak to je pecka a kde se to dá koupit teda?

0
před 4 roky Jiří

Já to našel na http://www.nikido.cz/.

0
před 4 roky Lenka

Ahoj Jiří..prosímtě a kde na tom nikidu najdu tu bezbariérovou vanu..nikde to tam nevidím...děkuji

0
před 4 roky Petr

Zdravím, taky jsem to tam neviděl..tak jsem mrknul na FB a měli tam o tom hned příspěvek a odkázalo mě to tady https://www.nikido-spa.cz/vany-pro-seniory/sedaci-vana-pro-seniory-s-dvirky-avo/

0
před 4 roky Lenka

No tak to je pecka i se sedátkem. Škoda že jsem něco takového nevěděla dříve..mohli jsme mít dárek pro rodiče :(

0
před 4 roky Petr

Tak jim to dáte až po Vánocích, určitě už dávno na Ježíška nevěří, tak jim to nebude vadit :-)

0
před 4 roky Petra

Teď jsme dělali právě rekonstrukci koupelny a sháněli jsme novou vanu.

0
před 4 roky Okurka

Jakou vanu jste si teda pořídili?

0
před 4 roky Petra

Čirou náhodou tu stejnou, která už tady byla zmíněna:) Od nikida a máme akrylátovou:) krásnou

0
před 4 roky Okurka

Ukážete nám přesně kterou? Chceme se trochu inspirovat a trochu opičit. :D

0
před 4 roky Petra

http://www.nikido.cz/nikido/Akrylatova-vana-ELEGANCE-180x100-d2097.htm Tuhle máme a je vážně krásná, vždycky se do ní naložím, hromadu pěny a nikdo nesmí do koupelny aspon tak hodinu. :D

0
před 4 roky Okurka

Jooj tak to je pohoda. :) Krásnou vanu jste vybrali. :)

0
před 4 roky Eva66

Pěkná vana, máme celkem podobnou, akorát od http://www.levna-koupelna.cz/, koupili jsme si k ní ale baterii se sprchou a skleněnou zástěnu :)

0
před 4 roky Monika75

Pokud hledáte insporaci pro koupelny, tak se podívejte na http://msokoupelny.cz/index.php?option=com_joomgallery&view=category&catid=4&Itemid=77, kde jsou hezké návhrny.

0
před 3 roky Sára67

Zdravím, být vámi bych pořídila sprchu, my jsme se kvůli babičce vany taky vzdali a teď už nám to ani nepřijde, člověk si zvykne a při sprchování navíc ušetříte za vodu. My ji máme z http://www.wellmall.cz/ a můžu jen doporučit, mají dobré ceny a celý náš nákup proběhl bez chyby.

0
před 3 roky AdrianK

Něco podobného jsem zažil na vlastní kůži. Před nějakou dobou jsem si zlomil na lyžích nohu, potkaly mě nějaké komplikace a dával jsem se dohromady přes 2 a půl roku. Koupelnu jsme měli akorát na vanu. Díky mým zraněním jsem se neměl šanci do ní dostat, tak jsme pořídili sprchovací kout s madlem a sedátkem. (tyto: https://www.msotrade.cz/sprchove-kouty a v tomhle obchodě jsem sehnal i madlo)

0
před 3 roky Petr

Pokud toužíte ještě po větší relaxaci, tak doporučuji si pořídit vířivou vanu. Od té doby, co ji máme se cítím dobře, jako lachtan :-)

0
před 3 roky Vladimír

Zdravím, také jsme nedávno rekonstruovali koupelnu a měli jsme problém s prostorem. Takže jsme se představy krásné vany vzdali a pořídili jsme si opravdu luxusní sprchový kout s masážním systém. A věřte, že je to také velmi příjemný relax. Veškeré koupelnové vybavení jsme pořídili zde https://www.vse-do-koupelny.cz/. Tak zkuste mrknout. :)

0
před 3 roky Michal

Já si udělal na Vánoce radost a pořídil jsem si sprchový box Starý sprchový kout už měl nejlepší dny za s sebou :)

0
před 3 roky Iva

Dobrý den, kde bych sehnala kvalitní přísulšenství do koupelny?

0
před 3 roky Hana

Já jsem nakoupila spoustu krásných doplňků a příslušenství do koupelny z https://www.dokose.cz/doplnky-do-koupelny

0
před 3 roky Vendula

Dívala jsem se na ty jejich kosmetická zrcátka se zvětšením, vypadají hodně dobře, asi si udělám radost

0
před 3 roky Henry

My jsme se rozhodli pustit do rekonstrukce koupelny letos přes jaro. :) Veškeré koupelnové vybavení a sanitu jsme koupili na tomto e-shopu https://www.vse-do-koupelny.cz/, vše nám velmi rychle dorazilo a jsme moc spokojení. :) Pokud nevíte, kde pořídit, rozhodně doporučuji. :)

0
před 2 roky Katus

Při rekonstrukci koupelny jsme si pořídili nový sprchový kout a tento eshop mohu jedině doporučit :)

0
před 2 roky Žofie

Je to neuvěřitelné ale zase začínají být strašně moderní kamenné umyvadla. Mě, se tento styl strašně líbí, ale bohužel rekonstrukce koupelny je za mnou :-)

0
před 2 roky Simona

V tomto případě bych oslovila architekta, třeba bude možnost, jak tuto situaci vyřešit, určitě s těmito případy zkušenosti už mají a existují i vany se zástěnou, což by také byla varianta. Nám hodně pomohl architekt z Keraservis, protože jsme měli podobný problém, a to, že máme malou koupelnu a chtěli jsme jak sprchový kout, tak i vanu kvůli dětem. Nechám vám tu odkaz ať se můžete podívat o jakou společnost jde a na jejich návrhy koupelen www.keraservis.cz

0
před 2 roky Jarka

Keraservis můžu jedině doporučit, udělal na mě už první obrovský dojem přístup jejich poradců na showroomu, kde mi pomáhali vybírat obklady, dlažbu a vybavení do koupelny. Takovou třešničkou na dortu pro mě bylo to, že mi byla doporučena i firma, která se mi o rekonstrukci kompletně postará, protože tohle Keraservis už nedělá, takže jsem byla nadšená, že jsem nemusela 

0
před 2 roky Janka

Existuje vana se sprchovým koutem myslím v jednom, nebo se pletu?

0
před 2 roky Kamil

Dobré odpoledne, já jsem se rozhodl manželku překvapit a když byla s dětmi na týden u babičky, pustil jsem se s kamarády do rekonstrukce koupelny. Vše jsme měli dopředu naplánovaný, takže jsme přesně věděli, co a jak máme dělat. Všechno koupelnové vybavení, které máme, jsme pořídili na tomto e-shopu https://www.vse-do-koupelny.cz/ a jsme z něho nadšení. Lépe jsme vybrat nemohli.

0
před 2 roky Tamara

my rekonstruovali kupelnu s kuchyni v minulem roce, a kuchyni i koupelnu mame od odborniku ze sconta a jsme moc spokojeni

0
před 2 roky Ivka

Já se při rekonstrukci koupelny nechala inspirovat článkem o koupelnových trendech 2018. Manžel je instalatér, tak jsme si velkou většinu udělali svépomocí :-) A výsledek stojí za to

0
před 2 roky Tom

Ahoj, chystám se na reknostrukci starého domu, kde je velká část domu vlhká, dá se toho zbavit bez podřezání zdí?

0
před 2 roky Milan

Rekonstrukce koupelny svépomocí je rozhodně reálná. Já jsem se do rekonstrukce pustil s mým bratrem, který je opravdu zručný a zvládli jsme to. Koupelnové vybavení jsem pořizoval v tomto e-shopu https://www.vse-do-koupelny.cz/

0
před 2 roky Tom

Mě hodně pomohl systém od www.osmodry.cz po kontrolním měření se snížila vlhkost o několik procent, moc jsem tomu nevěřil, ale fakt to funguje

0
před 2 roky Tomas

No a jak to přesně funguje, když za to dám tolik peněz a pak to třeba nepomůže.....

0
před 2 roky Tom

Funguje to tak, že k vám přijde jejich technik a posoudí zda je pro vás tento způsob vhodný. Nejprve zaplatíte 50% ceny zbytek doplatíte až když se prokáže že to bylo úspěšné

0
před 2 roky darina

Mrknete se na internet a porovnejte ceny a pote zajedte na prodejnu omrknout barvy a materialy :)

0
0
před 2 roky mila

Ja vse hledala na soc. sitich a pote hledala v cesku v prodejnach co kde je podobneho :) 

0
před 2 roky martina

Tu my jeste nedelali, ale tesime se, odkud mas vetsinu materialu a zbozi ? :) 

0
před 2 roky Simona

Tak o této značce čtu prvně. Chtěla jsem koupelnu normálně ze Sika, ale když jsem viděla jejich návrhy, tak zvažuju, že bych se zašla podívat na prodejnu Keraservis , kde by mi pomohli s návrhem, protože mě ty jejich práce opravdu zaujaly.

0
před 2 roky Naďa

Na showroomech mají opravdu profesionální personál. Když jsem tam přišla, tak se mě ujal pán a věnoval se mi celé dvě hodiny a pomáhal mi sestavit koupelnu od a do z. Dal mi kontakt i na toho jejcih architekta včettěn firmy, která nám koupelnu dělala, takže jsem byla ráda, že jsem se nemusela na slepo na někoho obracet, protože tady je jistota v tom, že je firma osvědčená.

0
před 2 roky Marcela

My jsme právě v procesu rekonstrukce. Už jsme si pořídili koupelnové vybavení a o víkend přijede švagr ještě s kamarádem a pustí se do předělávání. Největší radost máme ze sprchového koutu. Doporučit mohu tento e-shop https://www.vse-do-koupelny.cz/sprchove-kouty-s-vanickou-c1056/, kde jsme pořídili my. :) Mají bohatý výběr mnoha druhů a provedení. Za nás top.

0
před 2 roky simona

Mrkni se ve scontu, maji krasne koupelny, my tam byly vzdy spokojeni

0
před 2 roky Karel

Koupelna tu jsem rekonstruoval sam pomoci kamaradu a jsem strasne rad ze jsem tenhle krok udelal, simco, take jsme tam kupovali veci a uzasny.

0
před 2 roky anca898

taky nám nedávno řemeslníci rekonstruovali koupelnu u mamky. už se jí špatně chodí tak jsme se připravovali až bude hůř. našli jsme řemeslníky přes známého který byl na nějaké výstavě, pánové to byli ochotní, všechno mně ukázali, byli od Mapei.

0
před 2 roky Katka

Hele a jak je to potom se samotnou rekonstrukcí ? Na to si už musím najít nějakou firmu, která mi koupelnu udělá, že ? 

0
před 2 roky Elen

To právě ne, když si zajdeš na nějakou jejich prodejnu, tak ti to všechno řeknou. U nich to funguje tak, že ti předají kontakt na jejich osvědčené firmy, které s nimi spolupracují a koupelny dělají, takže nic shánět nemusíš.

0
před 2 roky Katka

A stavební chemii dovážejí teda taky ? 

0
před 2 roky Marek

Buďto vana s bezbarierovým přístupem nebo walk-in sprcha

0
před 2 roky Honza

Určitě doporučuji sprchu a madla mít v koupelně. Pak také nějakou opravdu kvalitní podložku na zem, která se nebude klouzat. Jinak mě moc nenapadá...

0
před 2 roky Honza

sconto je dobry obchod, sice tam pritelkyni nemuzu spustit z oci ale i tak je to fajn, aspon neco nakoupi aby to u nas vypadalo hezky

0
před 2 roky Milos

Tam uz s manzelkou nikdy nejedu :D 

0
před 2 roky erik

tak ona muze pres net sconto.cz tam to taky jde :D 

0
před 2 roky Michael

Když jsme se pouštěli do nové koupelny, věděli jsme, že chceme, aby splňovala veškeré naše požadavky a za tím jsme si i stáli. Veškeré vybavení jsme si pořídili v tomto e-shopu https://www.vse-do-koupelny.cz/ a vše dokonce i předčilo naše očekávání. Jedině doporučuji.

0
před 2 roky Karel

Tak to já bych se asi do rekonstrukce koupeny na vlastní pěst nepouštěl. :D Když jsme si ji nechávali rekonstruovat mi, tak jsme si nechali prvně vypracovat návrh od http://www.pwinterier.cz/ a ti nám ji pak i zařídili. :)

0
před 2 roky Mirka

Nekdy je treba udelat velkou rekonstrukci, my se do toho pustili ted a udelame si radost na vanoce

0
před 2 roky michal

mrkni na sconto.cz treba ti to nejak pomuze :) maji hezky koupelny

0
před 2 roky Martina

Tu chceme delat pristi rok, jsem zvedava jake budete mit vysledky.

0
před 2 roky Renata

Potřebujeme rodičům zrekonstruovat koupelnu,chceme to financovat rychloúvěrem od Modré pyramidy, máte s tím někdo zkušenost? Zdá se nám to výhodné  a  hlavně nepotřebujeme ručitele, naši by nám už asi ručit nemohli.

0
před 2 roky Pavel

Myslíte tento? https://www.modrapyramida.cz/produkty/financovani-bydleni/male-a-stredni-uvery/rychlouver-na-lepsi-bydleni. Ten jsme si vyřizovali na rekonstrukci našeho domku,hodně jsme hledali  a byl nám doporučen,že je na trhu nejlevnější. 

0
před 2 roky Renata

Četla  jsem, že vyřízení trvá jen  20 minut, je tomu opravdu tak?

0
před 2 roky Yvona

Koupelny maji krasne ve scontu, co jsem teda videl u kamaradek co si kupovali koupelnu tam.

0
před 2 roky Pavel

Právě,že dlouho ne. Zašel jsem na pobočku doložil potřebné doklady a za půl hodiny mi to schválili. Peníze mi poslali na účet za pár dnů.

0
před 2 roky Lenka

my v koupelně máme Fibarácké detektory a hned jak je bezpečněji

0
před 2 roky Libor

Bezva moc děkuji,už jsem se koukal,poradím se s manželkou a zkusím je kontaktovat. 

0
před 2 roky alena

Koupelna je pro me jedno z nejdulezitejsich mist v byte, proto ji chci mit krasnou a novou

0
před 2 roky mirka

Tak clovek tam nabere sily a relaxuje :) a nekdy je to i sakra romanticke a utulne misto

0
před 2 roky Ondrej

Poradíte mi prosím někdo od koho se vyplatí půjčka na rekonstrukci bytu? Hledám společnost, u které nepřeplatím zbytečně moc na poplatcích.

0
před 2 roky Pavel

Ondro, firmu na pujcku ti neporadim, ale urcite si nech udelat koupelnu ve scontu, velmi kvalitni nabytek a super ceny

0
před 2 roky Mirek

Já když jsem se pustil do rekonstrukce koupelny, tak jsem si myslel, že to uplatím sám, ale nakonec jsem si musel také vzít půjčku a vzal jsem si ji od společnosti https://acema.cz/pujcky-a-uvery/osobni-pujcka

0
před 2 roky Ondrej

Jak to přesně u nich funguje? Jaký jste dostal úrok?

0
před 2 roky Mirek

Podívejte se na jejich kalkulačku, výše splátky se řídí podle toho kolik si půjčíte a také na jak dlouho si půjčku berete. Výhodou je, že můžete posílat mimořádné splátky, když máte třeba dobrou výplatu a tak si snižujete budoucí splátky.

0
před 2 roky mirka

Rekonstrukci nechavam plne na manzelovi, ja si zaridim jen koupelnu uvnitr :) 

0
před 2 roky Petra

Vybavicku do koupelny jsem si taky zarizovala, krasna volne stojici vana a uzasne dvoj umyvadlo. uzasne :) 

0
před 2 roky evca

To sezenes vsude, mrkni treba do sconta :)

0
před 2 roky Lebron

Také jsme se letos vrhli na rekonstrukci koupelny, dost inspirace jsme čerpali z https://rekonstrukce.cz/rekonstrukce/koupelny Mají tam občas opravdu povedené tipy, jak rekonstrukci zvádnout co možná nejlépe. Možná by Vám to mohlo pomoct v navržení koupelny tak, aby bylo místo jak na vanu, tak i sprchový kout.

0
před 2 roky mirek

Do rekonstrukce bych se urcite pustil. ovsem pokud nemate vybranou koupelnu, tak bych doporucoval se mrknout ve scontu :)

0
před 2 roky Martina

máte někdo zkušenosti s financovaním rekonstrukce od tehle společnosti? https://www.modrapyramida.cz/produkty/financovani-bydleni/male-a-stredni-uvery/rychlouver-na-lepsi-bydleni

0
před 2 roky petra

Mirku, ty od nich koupelnu mas ?

0
před 2 roky eva

renkontrukci urcite udelejte, my ji budeme delat pres vanoce a jako vanocni darecek mame onu rekonstrukci

0
před 2 roky Vilina

od této společnosti máme hypotéku, ovšem ted jsem na tenhle uvěr viděl reklamu a vypadá to na hodně dobré podmínky

0
před 2 roky Karla

To my rekonstrukci koupelny financovali z vlastních zdrojů. Šetřili jsme na to celkem dlouho, ale nechtěli jsme se kvůli koupelně zadlužit. Naštěstí už máme vše hotové. Mimochodem, pokud by někdo nevěděl, kde koupit vybavení do koupelny, tak my téměř všechno kupovali na https://www.vybavime-koupelny.cz/ :)

0
před 2 roky TOnda

My dodelavali pres vanoce obyvaci stenu a ted jsme velmi spokojeni.

0
před 2 roky Renata

Pres vanoce rozbombardovany byt to ja moc dobre znam :D delali jsme koupelnu ale ted to vypada krasne.

0
před 2 roky Luděk

Zdravím. Příští měsíc už se konečně chci také vrhnout do rekonstrukce naší koupelny. Měl bych ale jeden dotaz ohledně obkladů. Myslíte, že se do koupelny hodí umělý kámen? Máte to někdo? Žena by si to strašně přála, ale nejsem si jistý, jestli je to do koupelny úplně nejlepší volba. Mám na mysli něco takového: https://www.koupelny-dlazba.cz/umely-kamen

0
před 2 roky donlabuznik

Také jsme rodičům nedávno přestavovali koupelnu tak, aby se jím co nejvíce usnadnila hygiena. Pokud nad uspořádáním prostoru více zapřemýšlíte, určitě najdete řešení jak zařídit, aby se do koupelny vlezla sprcha i vana. U nás je koupelna docela malá a tak jsme nakonec přecejen museli udělat kompromis. Rekonstrukce se však povedla na jedničku, měli jsme totiž úvěr od https://www.burinka.cz/hypouver/ a tak jsem se nemusel bát, že by mi na ni nestačily finance.

0
před 9 měsíci Ivan

Luděk: Já bych se toho určitě nebál. Prvky z umělého kamene vypadají v koupelně skvěle. My například máme v koupelně imitaci kamene jako obklady a vypadá to perfektně. Můžu jedině doporučit. Jestli se nepletu, tak jsem je sehnal tady: https://www.a-keramika.cz/obklady-a-dlazby/

0
před 6 měsíci Bořek

Zdravím, já před časem dělal také rekonstrukci koupelny a abych pravdu řekl, tak bych vůbec nečekal, že bude takový problém sehnat nějaké pěkné doplňky do koupelny. Nakonec to dopadlo tak, že jsem všechno objednal přes internet z Emaka. Tam toho totiž mají spoustu. Povedlo se mi tam dokonce najít i takový stylový stojan na toaletní papír, viz http://emako.cz/stojany-a-drzaky-na-toaletni-papir/

0
před 5 měsíci Tom

Zdravím, prosím nezkoušel jste někdo přetírat starší dlaždičky v koupelně? držela by mi na tom nějaká barva?

0
před 5 měsíci Fred

Na tom vůbec nic není, pokud potřebujete natřít starší dlaždičky, tak není nic jednoduššího než ty staré řádně očistit, také doporučuji odmastit, a potom koupit barvu, která se prodává přímo na dlaždičky.

0
před 5 měsíci Tom

Která značka prosím prodává barvu, která se dá používat k přetírání dlaždiček? kolik taková barva stojí?

0
před 5 měsíci Fred

Kupoval jsem plechovku kolem 4 stovek, záleží jak velkou plechovku zvolíte , já jsem bral tuto barvu na dlaždičky https://svk-barvy.cz/barvy-na-dlazdicky/110-sps-barva-na-dlazdicky-075l-8711429638331.html

0
před 5 měsíci Pája

Nemáte někdo náhodou zkušenost s takovými těmi kamennými umyvadly? Mám na mysli něco takového http://www.luxusniumyvadla.cz/ Docela uvažuji nad tím, že bych si něco takového pořídil do koupelny, ale vůbec nevím jak se takové umyvadlo udržuje. Co myslíte je to dobrý nápad?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 9


Přidat příspěvek