Rekonstrukce bytu

0
před 4 roky Marek

Dobrý den, rozhodl jsem se rekonstruovat podkrovní byt, máte někdo zkušenosti s kupováním nábytku do podkroví? kde se dají koupit skříně pod úhlem a tak?

0
před 4 roky Olin

Mrkni se tady na tu firmu http://interiery4u.cz/, nechal sjem si tam dělat komplet celej vyt, pán mi to navrhnul a vapadá to báječně

0
před 4 roky Marek

A udělají mi to i do podkroví? mám tam šikmé tropy

0
před 4 roky Olin

Já myslím že jo, domluva s nima byla na vysoké úrovni a jsou dost schopní, dokážou zajistit případně i zedníka nebo tak, zavolej tam ;-)

0
před 4 roky Marek

Tak super, díky za info, zavolám tam a uvidíme co domluvím :-)

0
před 4 roky Dana

Skvělá inspirace je k vidění na stránce www.designoutlet.cz, kde se dá pořídit od nábytku po bytové doplňky spousta krásných moderních věcí. Mívají akční věci, tak snad vyberete...

0
před 2 roky HankaP.

Dobrý den, chystáme se rekonstruovat podkroví a zrovna řešíme, jaké tam udělat zateplení. Dost nás zaujala foukaná izolace, ale bohužel neznáme nikoho, kdo by ji měl, proto se chci zeptat, jestli s ní nemáte někdo zkušenost..? Předem díky.

0
před 2 roky Radim

Dobrý den, co se týče rekonstrukce bytu, mám za sebou už dvě rekonstrukce a nejvíc mě vždy pomohl web https://rekonstrukce.cz/rekonstrukce, kde jsem našel vždy plno užitečných rad. Pokud se nepletu dokonce tam najdete i srovnávač půjček na hypotéky.

0
před 2 roky Martina

Modrá pyramída ted poskytuje výhodné úvěry vhodné jak na rekonstrukci, tak na vybavení bydlení a podobně. Zkus se tam podívat

0
před 2 roky Martin

Nemáte někdo zkušenosti s úvěrem na rekonstrukci bydlení? Kam zajít pro nejvýhodnější úvěr?

0
před 2 roky Erik

Já jsem si bral před týdnem úvěr na rekonstrukci a přístavbu podkroví od Modré pyramidy, jsou velice slušní a vyřídí to rychle.

0
před 2 roky Martin

Jak dlouho to trvalo? A kolik přeplatíte? Nebo jaký máte úrok?

0
před 2 roky Erik

Šel jsem na pobočku a úvěr jsem vyřídil během 20 minut s úrokem 4,99% podívejte se i na jejich stránky, mají tam i dobrou kalkulačku úvěru https://www.modrapyramida.cz/produkty/financovani-bydleni/male-a-stredni-uvery/rychlouver-na-lepsi-bydleni

0
před 2 roky Helina

myslíš toto? https://www.modrapyramida.cz/produkty/financovani-bydleni/male-a-stredni-uvery/rychlouver-na-lepsi-bydleni jenže jak je to s ručením, když na bytě je hypotéka?

0
před 2 roky Marketa

myslím si, že k nějakému číslu se dopracovat musíš, abys věděl jak to bude s financemi. Budeš to financovat pujčkou, nebo z vlastních zdroju? Nebo zkusíš tu Modrou pyramidu?

0
před 2 roky Jirka

Zdravím, nemáte náhodou někdo krb v bytě? dá se to nějak udělat?

0
před 2 roky Anička0258

Dobrý den, my jsme rekonstruovali podkroví v létě a obrátili jsme se s tím na http://www.pwinterier.cz/ , který vše zařídil za nás, takže my jsme si mohli v klidu užít léto, zatím co oni nám udělali bydlení.

0
před 2 roky Daniel

Jakou podlahu mi doporučíte dát při rekonstrukci domu?

0
před 2 roky Martin

Já jsem do celého domu dal vinylovou podlahu a jsem s ní velice spokojený, lehce se udržuje a navíc je velice jednoduchá na pokládku.

0
před 2 roky Petra

Zdravím kde jste kupovali dětem postele a jaké. Nikde se mi žádné nelíbí.

0
před 2 roky Jirka

Dobrý den, prosím nevíte, jestli se nějakým způsobem dá nainstalovat krb do bytu?

0
před 2 roky Marek

Do bytu se dá nově nainstalovat lihový krb na biolíh, který totiž nepotřebuje odkouření ani externí přívod vzduchu, a tak odpadá nutnost řešení umístění komínu!

0
před 2 roky Jirka

Opravdu? kdo to vyrábí? a to vypadá jako normální krb? nesmrdí to potom v bytě?

0
před 2 roky Marek

Vyrábí je firma http://www.krby-bef.cz/, a ano vypadá to jako normální krb, pokud kupujete kvalitní biolíh, tak to nesmrdí, a krásně to hoří.

0
před 2 roky Karel

Mě se podařilo velice výhodně a hlavně rychle prodat byt v Praze přes realitní kancelář https://www.edoxreality.cz/, která mi dokonce ještě před prodejem bytu vyplatila zálohu.

0
před 2 roky Lebron

Také jsme nedávno rekonstruovali podkroví a musím říct, že zrovna nabytek se nám kvůli tomu docela prodražil. Vše totiž muselo být na míru a to je celkem drahá záležitost. Naštěstí jsme však dostali úvěr od buřinky https://www.burinka.cz/uver-bez-zajisteni/ , takže financování jsme vyřešili.

0
před 10 měsíci donaaald

My jsme před nedávnem na bytě taky potřebovali udělat pár úprav, ale nejednalo se o nikterak závratné částky, a tak nám na pokrytí stačila menší půjčka, kterou jsem si dost výhodně sjednal přes https://www.bezvamoney.cz/srovnani-pujcek/

0
před 6 měsíci Markos

Jak už tu někdo psal, myslím si, že rekonstrukci bytu je asi nejlepší svěřit do rukou nějaké firmě, která se přímo specializuje na interiéry. Jestli můžu mít jeden tip, tak já mám v tomto ohledu výborné zkušenosti s touto firmou: https://www.alnus.cz/

0
před 4 měsíci Janek

No, já si třeba rekonstrukci bytu dělal na vlastní pěst a myslím si, že to tak bylo mnohem lepší. Minimálně mě to vyšlo levněji. Stačilo na to mít jen to správné zednické nářadí. To se mi naštěstí povedlo sehnat tady: https://www.elimstore.eu/cz

0
před 4 měsíci Ivo

My jsme na tom momentálně hodně podobně. Sice nerekonstruujeme podkroví, ale klasický byt, ale i tak je to dost náročné. Měnili jsme totiž i plastová okna, takže o to se rekonstrukce protáhla. Při práci nám jedno okno prasklo, tak proto jsem se je museli vyměnit. Nikdy bych nevěřil, že může okno prasknout samo od sebe, ale jak jsem se dočetl zde https://www.dumabyt.cz/rubriky/stavba/okna-dvere/muze-okno-prasknout-samo-od-sebe_27108.html , tak je to možné.

0
před 4 týdny Vojtěch

Mohl by prosím někdo poradit, jak postupovat při plánované rekonstrukci bytu kousek od centra Brna? tak aby to proběhlo co nejrychleji, a za normální peníze?

0
před 3 týdny Jindřich

Chtěl jsem si nechat kompletně předělat byt, mám rád hladký nábytek, co nejvíce moderní. Hledal jsem firmu, která mi to bude realizovat, a narazil jsem na firmu, která dělá nádherné interiéry, a dokonce i stavební úpravy. Pokud jsou potřeba. Takže jsem si nechal předělat kompletní jádro bytu, a najednou můj byt vypadá jako nový.

0
před 3 týdny Vojtěch

Také bych chtěl moderní byt. Zajišťovala tato firma i vystěhování starého nábytku nebo bych to musel dělat sám?

0
před 3 týdny Jindřich

Kompletně vše jsem měl zajištěno přes firmu https://www.szabo-interier.cz/ , a ano zajistí i vystěhování původního vybavení. V případě, že se domluvíte u této firmy, tak se nebudete muset starat o nic. Doporučuji se podívat na jejich stránky, kde najdete i jejich skutečné realizace, aby jste viděl tu kvalitu práce. Byl jsem spokojený, že se v našem bytě dokonale využil všechen prostor.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 3


Přidat příspěvek