Reklama - reklamní dárky

0
před 3 roky anca898

Zdravíčko, nemlžeme se v našem spolku dohodnout ohledně reklamních předmětů - přijde vám bublifuk s potiskem na obalu jako dobrý dárek? Chceme to levně a pro mladé, nejsme žádný velký spolek a zároveň chceme potěšit... nenapadlo by mě to, ale našla jsem to tu http://blog.reda.cz/16-originalnich-reklamnich-darku-50-kc/ a vyjde to levněji než je kupovat v obchodě (teď jsem je viděla za 30kč...) https://eshop.reda.cz/detail/safibublin-bublifuk-s-motivem-zvirete-mix-barev-a-motivu%7C01331 co říkáte? byli byste rádi?

0
před 3 roky Denisa

Ahoj, mně to přijde jako super nápad navíc mám děti a ty by to určitě potěšilo. a jestli chcete zaujmnout takovým reklamním předmětem tak proč ne. mně by ale asi víc potěšil nějaký diář třeba ten co je v tom článku přímo https://eshop.reda.cz/detail/diza-psaci-blok-s-lepicimi-papirky-a-kulickovym-perem-modra-napln%7C53387_M

0
0
před 12 měsíci Verča

Ahoj, najde se tu někdo kdo by mi poradil kvalitní firmu na výrobu reklamních předmětů? Vím, že jich je spousta, ale záleží mi hlavně na kvalitě takže si klidně ráda připlatím. Pokud byste o něčem věděli budu ráda. Nejlépe z Prahy, děkuji.

0
před 12 měsíci Tommy

Pokud sháníš firmu z Prahy tak ti mohu doporučit tuhle firmu https://www.attackpromotion.cz/ Kvalita je fakt dobrá a hlavně mají super přístup. Se vším poradí a pomůžou vybrat. My jsme nechávali dělat hodně předmětů a poradili nám co dobře vystihne naši firmu.

0
před 5 týdny žaneta

Taky jsem přemýšlela zda jsou reklamní předměty do našeho eshopu vhodné a nakonec jsem se rozhodla, že si nechám udělat pouze reklamní tašky u https://www.vangillern.cz/produkty/reklamni-tasky , do kterých objednávky budu balit. To je podle mě celkem praktické řešení.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 12


Přidat příspěvek