Raději Půjčit nebo koupit přívěsný vozík?

0
před 4 roky Klára

S manželem budeme na jaro stavět domeček. Část prací budeme dělat svépomocí. Akorát se teď nemůžeme dohodnout, jestli je lepší přívěsný vozík koupit nebo půjčit, co myslíte? :)

0
před 4 roky Petr

To záleží, co všechno v něm chcete převážet a jak moc a jak často ho využijete.

0
před 4 roky Klára

Budeme si dělat svépomocí vnitřek domečku - takže omítky, podlahy... Převážet budeme barvy, omítky, plovoučky, nářadí... Teoreticky by se to dalo odvést třeba během jednoho dvou týdnů. Já bych byla spíš pro ho půjčit, ale manžel chce kupovat. Mě se moc nechce vyhazovat penízky navíc ale.

0
před 4 roky Petr

Tak já bych radil spíše koupit. To se vám bude hodit třeba i když se pak budete stěhovat a převážet nábytek, nebo dřevo na zimu (záleží, čím topíte). Já taky bydlím na domku a postupně rekonstruuju 60 let starý dům a využívám vozík fakt často. Bez něj bych byl jak bez ruky.

0
před 4 roky Klára

Přitápět budeme asi taky dřevem. Nábytek máš pravdu, ale na to se dá půjčit dodávka - i když ano, zase jsou to výdaje navíc za dodávku, pokud bychom ten vozík měli svůj, tak ušetříme zase na tom...

0
před 4 roky Petr

Já si kupoval přívěsný vozík u Tonicar a mám  ho už dva roky. Fakt se mi to vyplatilo, je spolehlivý a nic se na něm zatím nepokazilo. Kdybyste chětli, vždycky ho můžete pak střelit, když uvidíte, že už ho nevyužijete. Je to lepší než pořád jezdit do půjčovny a ono pokud ho budete půjčovat víckrát, tak byste na tom ještě i přeplatili.

0
před 4 roky Klára

Já bych chtěla nějaký vozík z bazaru, když už bychom kupovali. Do nového se mi nechce investovat.

0
před 4 roky Petr

To bych ti neradil. To máš jak s autem s bazaru, pokud se v tom nevyznáš, můžeš škaredě naletět. Raději si připlaťe za nový, který vám vydrží nebo který pak prodáte než kupovat použitý na který nemáš absolutně žádnou záruku. Zkuste ten Tonicar, tak mají fakt kvalitu za dobrou cenu.

0
před 4 roky Klára

tak díky za tip, probereme to dnes s manželem :)

0
před 4 roky Radim

Já jsem taky za to spíše koupit. Z bazaru kupovat rozhodně nedoporučuju, natož někde ještě od někoho na inzerát. Nikdy nevíte, jak dlouhou bude mít ten vozík životnost.

0
před 4 roky Emil

Tak ono to fakt záleží. Není bazar jako bazar. Já koupil letos v bazaru v Tonicaru a musím říct, že nádhera. Oni za ty vozíky 100% ručí, takže jsem neměl strach. Navíc mi skvěle poradili.

0
před 4 roky Radim

Tak pokud chcete vyloženě ušetřit, tak ještě ten Tonicar bych bral. Já u nich taky kupoval, ale nový. Ale stejně raději investuji do nového, kde mám záruku a vím, že když o něho budu dobře pečovat, tak mi vydrží v top stavu roky.

0
před 4 roky Emil

Nový je nový, o tom žádná, ale já mám manželku na mateřské a prcka, navíc stavíme dům, takže každá korunka ušetřená je pro nás plus. Na ten Tonicar jsem četl samou chválu, takže myslím, že to byl dobrý kup :)

0
před 4 roky Tom

A s tím e-shopem Tonicar náhodou nemáte zkušenost?

0
před 4 roky Emil

Zkušenost nemám, ale nebál bych se toho. Oni ti ho i dopraví kam si řekneš nebo si ho můžeš vyzvednout u nich.

0
před 4 roky Tom

To bych právě chtěl, aby mi ho dopravili. Tak tam napíšu a poptám se na info co a jak. Ale i tak díky.

0
před 3 roky StandaS

Zdravím, my jsme si přívěsný vozík koupili, a to od https://www.fortrucks.cz/ a doteď ho minimálně jednou za měsíc využijem, ať už na převoz nábytku nebo něčeho na zahradu :)

0
před 2 roky donlabuznik

Já jsem si přívsný vozík koupil nedávno přes https://www.truck1-cz.com/privesy a musím říct, že se to určitě vyplatí. Kupovali jsme jej kvůli stěhování minulý rok, od té doby jsem jej několikrát půjčoval jak ostatním členům naší rodiny, tak i přátelům.

0
před 9 měsíci Lebron

A co takhle koupit, ale z druhé ruky ? Myslím si, že oproti ceně půjčovny to zas takový rozdíl nebude a navíc vozík budete moci používat neomezeně. Zkuste kouknout na https://www.biginzerce.cz/ , určitě tam nějaký pěkný najdete.

0
před 5 měsíci donaaald

Myslím si, že je mnohem výhodnější si rovnou půjčit peníze přes https://www.bezvamoney.cz/ a koupit si vlastní vozík. Vozík se v budoucnu totiž určitě bude hodit, a tak si myslím, že se taková koupě rozhodně vyplatí.

0
před 5 měsíci Jirka

Souhlas s Lebronem. Přívěsné vozíky se asi nejvíce vyplatí kupovat z druhé ruky, protože tam ty ceny často nebývají tak strašné. Já sám ten svůj také kupoval přes bazar a jsem spokojen. Jen tak mimochodem, kdyby náhodou někoho z vás čekala první jízda s přívěsným vozíkem a měl z toho strach, tak tady mají pár dobrých tipů jak to zvládnout: https://www.autopujcovna-cb.cz/jizda-s-privesnym-vozikem-nemusi-byt-nocni-murou-staci-vedet-jak-na-to/ Mně samotnému tyto rady velmi pomohly.

0
před 3 měsíci donaaald

To my jsme si do firmy pořizovali přívěs přes https://www.tircentrum.cz/ a musím říct, že se nám rozhodně koupě vyplatila. Pokud přívěsný vozík potřebujete vícekrát do roka, určitě se vyplatí si jej místo opakovaného půjčování rovnou koupit.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 - 2


Přidat příspěvek