Půjčka online levně

0
před 10 měsíci Martin

Ahoj, pořád se mi stává, že mi nevyjdou peníze na měsíc a už mě nebaví si půjčovat po kamarádech, poradíte mi kde se dá výhodně půjčovat online?

0
před 10 měsíci Honza

Dost dobře to vychází od www.vataonline.cz, mají tam dost dobrý poplatek 1% u půjčky do 5 tis a 0,8% u půjčky od 5 do 10 tisíc, takže zaplatíte 0,8% nebo 1 % denně z vypůjčené částky :-)

0
před 10 měsíci Lukáš

A je tam nějaká registrace? a za jak dlouho jsou pak peníze doma?

0
před 10 měsíci Honza

Ano je tam registrační poplatek 1 kč, kvůli ověření účtu :-) pak stačí dva doklady totožnosti :)

0
před 7 měsíci Holubova56

Hezký den, já mám dobrou zkušenost s půjčkou se zástavou vozidla.. vyřízení je hrozně rychlé a snadné, ušetří vás zbytečného papírování a peníze ještě v den zástavy posílají na účet. Já to vyřizovala u nás v Brně, tak když tak pro více info mrkněte sem - http://autozastavarna-werke.cz/brno/ :) Můžete tam rovnou vyplnit své údaje o autě a udělat si představu o tom, kolik tak můžete dostat :) Každopádně by pro vás určitě bylo lepší si líp zorganizovat finance.. takhle po výplatě všechno povracíte a pak vám na konci měsíce zase peníze scházejí - začarovaný kruh :)

0
před 4 měsíci David

Podle mě je rozhodně lepší https://www.hyperfinance.cz/pujcky/pujcka-pred-vyplatou/ - výběr z ověřených společností, RPSN únosná, vyřízení jednoduché a rychlé.

0
před 4 měsíci Antonín

Zdravím, vyzkoušel jsem podle výše uvedené rady od Holubova56 půjčku se zástavou vozidla od této společnosti http://autozastavarna-werke.cz/ a děkuju, setkal jsem se s profi přístupem....dostal jsem prachy a pořád mužu jezdit, protože auto fakt potřebuju a nevim, jak jinak bych to řešil. Auto potřebuju nejen k práci, ale taky sourkomě, tohle je jediný řešení.

0
před 4 měsíci Aleš

určitě zkus www.ammadopujcky.cz spoluprací i s hodně společnostmi,takže tam je to sázka na jistotu

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 11


Přidat příspěvek