Psí oblečky

0
před 8 měsíci Míša

Mohla bych poprosit o nějaký tip na psí oblečky ? Prosím jen opravdu něco kvalitního a nejlépe něco méně zdobného.

0
0
před 7 měsíci Míša

A jsou dost teplé ? Mám totiž naháčky, tak pro ně potřebuju něco, v čem jim bude fakt teplo :)

0
před 6 měsíci Sandra

Jsou fleecové, takže jsou dost teploučké :)

0
0
před 5 týdny Carly

Ahoj, nevíte někdo o nějakém obchodě/eshopu/zverimexu, kde prodávají pro pejsky obojky s vyšitým jménem? Šíleně se mi to líbí a viděla jsem to párkrát na nějakém pejskovi na cvičáku nebo v parku, tak chtěla bych to naší Arry pořídit taky, ale moc nevím kde. Předem děkuju za radu, hezký den, Karolína

0
před 4 týdny ValčaVallery

Čauky, taky vybírám a moc si nevím rady :-D Je toho na trhu tolik, že vybrat jeden je fakt snad nemožnej úkol. A co se těch jmen týče, já bych právě chtěla, aby tam bylo vyšité jméno i můj kontakt… přeci jen kdyby se malá někde zatoulala, z toho co jsem zatím našla se mi líbí nejvíc asi tento http://www.4dox.cz/objednavka/polostahovaci-obojek Co myslíte? Nemáte někdo s obchodem zkušenost? Já totiž nejsem z Brna, takže bych se na něj nemohla mrknout předem a přeci jen nechci koupit blbě, tak předem děkuju, jestli se někdo takovej najde :-)

0
před 4 týdny Monny

Já zkušenost mám - akorát tedy ne s obojkem, ale s postrojem, každopádně jméno a kontakt tam mám vyšitý taky a jsem s kvalitou nadmíru spokojená, oproti postroji, co jsme měli pro našeho pesana dřív je tento fakt pecka a navíc moc pěknej.

0
před 4 týdny ValčaVallery

Tak to zní super, jsem ráda, že jsem se zeptala a už jsem i objednala :-D :-D Tak věřím, že budu taky takhle spokojená - nebo spíš že naše Kelly bude! Děkuji moc a přeji hezký den.

0
před 2 týdny Ilona

ahoj .. ráda bych se přidala do diskuze a poptala se ohledně postrojů s údaji od 4dox. Jak dlouho jste prosím pěkně čekaly než vám to přišlo hotové ? a hlavně sedělo to potom hezky pejskovi ? Mám právě strach, že si objednám postroj a té naší pittbulce nebude :(

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 6


Přidat příspěvek