Psí krmivo

0
před 4 měsíci Miriam89

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Váš názor na krmivo od Britu - krmíte někdo? Samozřejmě pokud máte osvědčenou i jinou značku, budu moc ráda za zmínku. Já do teď našim pejskům většinu času vařila a občas k tomu koupila nějaké granule z klasických supermarketů a přiznám se, že značky jsem moc neřešila. Momentálně ale nastupuji po mateřské do práce a na vaření zvlášť ještě pro zvířátka bohužel nezbyde tolik času, hledám tím pádem nějaké opravdu kvalitní granulky, na které se bude dát spolehnout a dají pejskovi vše, co je potřeba.

0
před 4 měsíci Fanny Ov.

My jsme byli ještě do nedávna také u levnějších granulek, každopádně už bych se nevracela a jsem ráda, že jsem udělala změnu. Opravdu to za těch pár set navíc stojí a přeci jen bychom neměli pesanům dávat jídlo takové kvality, kterou bychom u naší stravy nepřipustili :-) Přeji hodně štěstí s výběrem!

0
před 4 měsíci Dittta

Já mám doma 3 pejsky (retrívra, kokřici a jezevčíka) a všem kupuju Brit Fresh. Zatím nejlepší granule, co jsme zkoušeli, pejsci nemají žádné průjmy, nenadýmají se... což jsme u předcházejících řešili téměř neustále. Nedá se to vůbec srovnat s granulemi ze supermarketu, kde 15kg stojí 300Kč...Tákovéhle granule neviděly maso ani z protějšího regálu, jak se říká.

0
před 4 měsíci Vivian

My dáváme Brit také, mám starší borderku s velmi citlivým zažíváním a hledali jsme měsíc, co pro ní bude dobré. Nakonec jsme zakotvili u Brit Premium by Nature Sensitive Lamb a chutnají jí, nedráždí nijak bříško, takže veliká spokojenost, poměr cena/kvalita za mě bezkonkurenční.

0
před 4 měsíci Miriam89

Jee tak to jsem ráda, že jsou opravdu tak dobré, jak vypadají na netu, myslím, že půjdeme do těch těchto Fresh https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/275806-brit-fresh-beef-with-pumpkin-puppy-large-bones-and-joints :-)

0
před 4 týdny Denisa

Miriam, mě ty Britky vyjdou levněji, když je pořídím např. na www.pethome.cz

0
před 4 týdny Denisa

já od nich psovi kupuji převážně konzervy Monoprotein, popřípadě Paté and Meat

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 11


Přidat příspěvek