Prohibice

0
Obrázek uživatele Jirka
před 6 lety Jirka

Vítejte do prvního dne prohibice. Tak se nám ta nečinnost politiků vrací jako bumerang, otrávené a nejedlé je už skoro všechno.

0
Obrázek uživatele Dita
před 6 lety Dita

Čechům neuškodí, když vystřízlivý, jsme opravdu chlastací národ a překvapuje mě pro kolik lidí je být bez alkoholu životní problém.
Já říkám že bez alkoholu se dá žít, bez vody už zase tak moc ne.

0
Obrázek uživatele Jana
před 6 lety Jana

Alkoholici si vždycky najsou cestu, a není problém si zajet do zahraničí, už byl případ i v polsku. A aby se teď černý trh nerozjel ještě víc. No nic jdu si dát kefír :-)

0
Obrázek uživatele Lucy
před 6 lety Lucy

Prohibíciu považujem pre český národ za vynikajuci ,aj ked neželaný detox :)))

0
Obrázek uživatele Jirka
před 6 lety Jirka

Jak říká Jana, ti co chlastali budou chlastat pořád a my všichni tohle to zaplatíme na daních, zcela určitě bude následovat vlna žalob za ušlý zisk.

0
Obrázek uživatele elllzi@
před 6 lety elllzi@

Jasny ted bude dira na trhu, ale ja osobne se na tom bavim:-D

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Moje mamka pracuje v malém krámku tady ve městě, ještě když byl alkohol možný prodávat, myslíte, že byli lidi opatrní a raději si ho odpustili? Ti co si chodili občas pro lahvinku si hned nasyslili pár lahviček navíc, takže i když ho teď seženou hůř (věřím, že sehnat se přesto někde dá), tak včasné zásoby má jistě doma každý druhý závislák.

0
před 6 lety modrovous

Konecne nekdo pochopil ze alkohol je svinstvo a zabiji lidi... Ted uz zbyva jen legalizovat drogy a na svete bude konecne lepe

0
před 6 lety modrovous

vidim ze se vam muj nazor nelibi.. nevadi. Jen se vas zeptam. Uz jste nekdy nekde slyseli, nebo alespon cetli o nekom kdo se zhulil marihuanou az umrel? zamislete se lidi. To se proste za celou historii lidstva nestalo. Navic jako server pro zdrave ziti, by jste meli vedet ze marihuana je lek a pomaha na vsemozny onemocneni

0
před 6 lety David

Nechci komentáře odvracovat jinam, ale snad nezabíjí ani tak alkohol jako v něm metanol. Jinak alkoholici tvrdí že je to jejich lék stejně jako huliči trávy jejich marihuánka! V první řadě to změní myšlení.

0
před 6 lety Ludovít

Prohibice? To je důvod pro nedostatečnou kontrolu dovozu, kontroly potravin, policie, ochrany spotřebitele a obchodní inspekce? Včetně dalších a dalších mnoha složek a organizací, které mají zabránit všemu, co se v posledních pár dnech událo.
Včera(dnes)15.9. cca ve 20:30 se na jednom komerčním programu objevila reklama na METAXU! Světe div se, v dobách prohibice se musím dívat na cílenou propagaci zakázaného alkoholu!!!

Chtěl bych se rozepsat, ale mám takovou chuť na paňáka, že se jdu projít tajné skrýše :-)
L.V.

0
před 6 lety Jana

Marjánka pomáhá na spoustu věcí, ale musí se užívat jinak než hulením. Člověk po hulení hloupne, stejně tak jako po častým pitím alkoholu, záleží také na dávce. Poctivým alkoholem, se můžete otrávit i tak - záleží na množství.
Vy si vážně myslíte, že na světe bude líp když tu budou legální drogy? Se jeďte podívat do mexika jestli se tam mají lépe, gangy a smrt vás může potkat na každém kroku, to je podle vás líp?

0
před 6 lety Zdeněk

Dělám v sobotu svatbu a ta bude i s tvrdým alkoholem nikdo mě to nezakáže

0
před 6 lety brunka

Národní tragédie. Na prvním místě v pití piva a na druhým místě v pití alkoholu, nemáme být na co pyšní.

0
před 6 lety Dita

Zdeňku myslíte, že vám to nikdo nezakáže, smrt je asi tou jedinou. Nepřeju vám to, ale sám víte do čeho jdete a s jakými riziky, aby jste pak neměli špatné vzpomínky. Když už bez toho chlastu nemůžete být, tak dejte přednost pivu a vínu. Ale co jste dospělí, dělejte si co chcete.

0
Obrázek uživatele Jirka
0
před 6 lety Zdeněk

Občané snad si nemyslíte,že všechen tvrdý alkohol v ČR je pančovaný.To Vám ten Kalousek s Hegrem pěkně vymývají mozky.Do dnešní doby nikdo neví,jestli za tím není snaha ovládnout trh.V tomto státě,kde vládne korupce nevěřím nikomu .krásný den

0
Obrázek uživatele Lucy
před 6 lety Lucy

Moj tip je že to ide z Polska , tak ako tisíce iných hnusov :( Je zaujímavé, že Polsko zaznamenala už prvu otravu niekedy v apríli, ale nám to nedali ani vediet..tu je vidiet,ako funguje ten systém včasného varovania :(

0
před 6 lety Dita

Všechen jistě ne, ale kdo s jistotou může říct jaký jo a jaký ne? když i kolkovaný otrávil člověka? Ale vy to budete míst stejně z nějakých jistých "bezpečných" zdrojů.
Někde jsem četla, že se jedná zatím pouze o alkohol české výroby, může to být ale jedna paní povídala. Asi se stejně nikdy nedozvíme skutečnou pravdu, kdo co a proč.

0
před 6 lety Petr Potoček K.Vary

Prohibice? :o)) je to k smíchu, přesně jak to chodí tak se nabízí prodej načerno i přes pokutu se to vyplatí .... děkuji vládě že když kradou oni tak dají šanci i nám kteří můžou jen paběrkovat. DĚKUJI pane Ministře Hegře

0
před 6 lety opi

http://pelicanmag.wordpress.com/2012/09/16/prohibicni-vikend-po-cesku/

0
Obrázek uživatele Jirka
před 6 lety Jirka

Díky za příspěvek opi. Nemůžu ten článek sice ověřit, ale stát by se to mohlo.

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 6 lety happy.lenulka@

nevím, ale nakupovat alkohol načerno v prohibici může jen de*il... já teda piju jen výjimečně víno, pivo, ale když je tu všeobecné ohrožení a neví se odkud to je a jaké mohou být důsledky, tak mi to přijde jako hazard.
fakt mi tento víkend přišlo, že Češi jsou jen národ alkoholiků, kteří bez chlastu nedokáží existovat, což je docela smutné

0
před 6 lety BLUETONE

pŮVOD ASI Z POLSKA http://zpravy.idnes.cz/jedovaty-alkohol-muze-mit-puvod-v-polsku-fpu-/domaci.aspx?c=A120917_072018_domaci_jj

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

V tomhle zatraceně globalizovaném světě se tohle stane úplně lehce. Dokořán otevřené hranice- a tím pádem jsme všichni podezřelí a všechny stihne prohibice! Úžasné řešení.

0
Obrázek uživatele Lucy
před 6 lety Lucy

BLUETONE
ved som si to myslela , aj ked je tam zatial len "asi " ,ale nebolo by to vobec prekvapujuce...

0
Obrázek uživatele Jirka

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 2


Přidat příspěvek