Prodejna zdravé výživy a prodávané suroviny

0
Obrázek uživatele mona047@
před 6 lety mona047@

Dobrý den, celkem mě zajímá, jestli se v prodejně zdravé výživy prodávají jen zdravé suroviny , nebo jestli tam najdeme i nějaké s špatnými éčky,bílou moukou atd.. ? :)

0
Obrázek uživatele Dita
před 6 lety Dita

Myslím si že to nejde brát jako celek, ale spíše jaký nadšenec prodejnu provozuje. U nás je například jedna a tam můžete v klidu koupit sířený meruňky nebo kokos. Dokonce i sladkosti tvářící se zdravě, ale ve složení jsou chemická barviva. Nedávno tu otevřeli druhou prodejnu s úplně jiným sortimentem a zbožím a tam se mi nemůže stát to co v té první. Paní co to provozuje tím doslova žije, pořádá kurzy a poradí co z čeho uvařit nebo podle nemoci dotyčného co má jíst. Takže záleží na provozovateli.
Pak znám ještě jednu paní, ta má taky prodejnu a je na to hrdá, strašně ji ta práce baví a potraviny si do prodejny pečlivě vybírá.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Přesně tak, v té nejbližší u nás také seženete něco málo z nepříliš zdravých potravin (hlavně u sušenek a sladkostí), které koupíte i v běžných obchodech, co mě ale trochu zklamalo - především od pana prodávajícího, že prodává i zboží privátní značky hypermarketu (Penny M....)
Konkrétně křehké chlebíky, knackebroty apod. od značky, která je dostupná pouze v Penny...no, k tomu všemu ještě asi 30% dráž...
Kšeft je kšeft:(

0
Obrázek uživatele karča
před 6 lety karča

Mám poblíž jen 2 Zdr.výživy, navštěvuju ale jen jednu. Taky fajn paní, poradí, rozumí tomu, zajímají se..., ale složení si čtu taky, hlavně u sladkostí, sušenek.... Prodávají se tam i různá sušená mléka - sojové, kokosové..., všechny obsahují nezdravé látky. Prostě není tam všechno stoprocentní, ale jsem spokojená. Nemohli by tam jinak prodávat polovinu surovin a nechodil a nenakupoval by jim tam už nikdo.

0
Obrázek uživatele mona047@
před 6 lety mona047@

Já mám právě také poblíž dvě prodejny se zdravou výživou. Jedna se zaměřuje spíše na produkty z farmy a ekologii, takže tam seženeme domácí housky,koláče atd.. ale třeba z bílé mouky :)..To samé u jogurtů- jsou výborné a také pěkně tučné :))...Jinak ta 1. prodejna, tam musím říct , že to ty lidi opravdu baví a poradí se vším :)

0
před 5 lety Pavel

Důležité je pořádně si přečíst složení, popřípadě zagooglovat na internetu. Máme také prodej zdravé výživy a pečlivě vybíráme sortiment,ale i tak je základem číst číst číst a studovat složení :) Mrkněte www.bionaturbio.cz

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 5


Přidat příspěvek