Prodejna elektroniky

0
před 5 týdny Ludmila

Dobrý den, nejsem zorvna zkušená s elektronikou a zrovna potřebuju koupit nový mobil. Stačí něco čím si zavolám, napíšu sms a takové základní věci. Neznáte nějakou dobrou prodejnu z Orlové kde by mi s tímhle mohli poradit? Prosím žádné online obchody nechci.

0
před 5 týdny Kamil

Z orlové žádnou prodejnu neznám... Není tak třeba nějaké elektro typu elektroworld? Co je ale celkem blízko tak je Gigatech, který je v Bohumíně. Já kupuju elektroniku od nich a jsem s nima spokojený :)

0
před 5 týdny Hanka

Gigatech je super obchod :) Objevila jsem ho nedávno díky známému a hned jsem si ho oblíbila. Mají tam skvělou obsluhu která se právě hodí pro takové technické negramoty jako jsem já :D Ale záleží jestli se k nim zvládnete dopravit, mají sice i eshop ale ten jak píšete nechcete..

0
před 4 týdny Tadeáš

Zkuste se podívat v okolí po nějakém středně velkém obchodu s elektronikou. Z vlastní zkušenosti vím že v těch největších elektrech vám často radí při výběru brigádník který tomu rozumí jen o trochu víc než vy. Se zmíněným Gigatechem nemám žádné zkušenosti ale co jsem se díval na jejich hodnocení na internetu tak si ho lidi hodně chválí, takže bych klidně zkusil zajet k nim

0
před 4 týdny Ludmila

Tak jsem dala na vaše doporučení a zajela si do toho elektra z bohumína. Už jsem si od nich odvezla nový mobil a tak bych vám chtěla poděkovat za pomoc a taky ho doporučit dále, je to u nich přesně jak jste říkali

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 10


Přidat příspěvek