Proč občas chodit nahý...

1
Obrázek uživatele Martin Vozka
před 4 roky Martin Vozka

Jo, jo. Nejtěžší je přijmout sám sebe, takový jaký jsem...
http://www.seberizeni.cz/5-duvodu-proc-chodit-obcas-nahy/

0
Obrázek uživatele phov
před 4 roky phov

Včera večer jsem ten článek četla. No mají v něm pravdu, jenže.. jak píšeš ty - nejtěžší je přijmout sám sebe. Bojuju s tím, třeba to jednou vyhraju.

0
Obrázek uživatele Martin Vozka
před 4 roky Martin Vozka

Přesně... Měl by to být smysl každého. Přijmout sebe. To je to štěstí, které každý hledá... Pak si ani nebudeme chtít ubližovat ve vztazích, jídlem, cigaretama, drogama...
Je to dlouhá a nejednoduchá cesta, na které se musí člověk zbavit spousty zažitých věcí. Ale myslím, že to stojí za to.

0
Obrázek uživatele Jana
před 4 roky Jana

Jojo, pravda veliká, jen je docela vtipný, jak Mia píše o tom, abychom přijali své tělo takové jaké je a nebrali za vzor vyretušované krásky v časopisech a pak ke svému článku bouchne 3 fotky s modelkama : )))))))
Tak myslí to ta paní vážně?

0
Obrázek uživatele Jana
před 4 roky Jana

Ještě bych ráda napsala, už tak cca před 15 lety v USA byly na stánku módní časopisy, ve kterých byly fotografie s modelkami (jasně, šlo o módu, takže člověk nečekal nic jiného), ale reklamy už byly s fotografiemi celkem běžných, moc pěkných žen a dívek, které rozhodně neměly podváhu. Krásně se usmívaly a byla radost se na takovou reklamu dívat.
Ha, říkala jsem si, výborně, první vlaštovky, to brzo přijde do Evropy. Ale šeredně jsem se zmýlila, doteď se nestalo vůbec nic a pořád musíme koukat na ty unuděné, 180 cm dívčiny s nepříjemně štíhlým až vyzáblým tělem. Ach jo, škoda! ....

0
Obrázek uživatele Jana
před 4 roky Jana

.... a ještě aby toho nebylo málo, jsou často ohnuté..... Fuj.
Chudáci mladé holky, je těžké hledat zdravý vzor (pokud dokonale nefunguje rodina)

0
Obrázek uživatele Martin Vozka
před 4 roky Martin Vozka

Nejde o to, koho vidím kolem sebe. To se stále motáte v tom, "coby kdyby" a "já jsem ta špatná, škaredá, nehodící se..." Jde o to, jak vidím sám sebe. Když se přijmu bez výhrad uvidím se jako téměř dokonalého (což ve své nedokonalosti jsme) a nakonec se té dokonalosti přiblížím i fyzicky. Smysl má řešit sebe samotného, ale ve vztahu k sobě, ne ve vztahu k jiným.
Když budu hnusný, lidi jsou tlustí, agresivní, žárliví, mají sebevražedné úmysly... (dosaďte si co negativního chcete),  protože se cítí těmi špatnými, nehodnými, nemilovanými. Přičemž jsou závislí na očekávání projevů lásky, uznání, ocenění, ... od druhých. Čekají, že někdo musí něco udělat, aby byli oni šťastní. Ale takhle to nefunguje, takhle se nikdy nepřijmou. Přijmout sám sebe ve své nedokonalosti je dokonalé štěstí a šťastný člověk nemůže být agresivní, žárlivý, se sebevražednými úmysly... a nakonec nebude ani tlustý. :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 12


Přidat příspěvek