Problémy s kojením

0
před 4 roky Dominika

Maminky, máte také problémy s kojením jako jsou odřené bolestivé bradavky a nateklé prsa či zadržování mléka? Jak jste tento problém řešili? Už z této situace začínám být zoufalá. :(

0
před 4 roky Barča

Mě se tyto problémy začaly teprve objebovat. Nejhorší jsou ty rozkousané bradavky. Přestat kojit se mi nechce, ještě nemáme odkojeno ani 6 měsíců. A navíc ty náhradní výživy jsou strašně drahé. :(

0
před 4 roky miluška

Zkuste se v lékarně zeptat po Feminele hereditum. Mě hodně pomohla, a kojení s ní bylo o dost jednoduší. http://www.feminella-hereditum.cz/feminella-hereditum/pro-koho-je-vhodna-a-proc/

0
před 4 roky Dominika

Děkuji za tip Miluško, ještě jsem hledala nějaké informace jinde na internetu a našla jsem jejich facebookovou stránku, kde jsou další informace. https://www.facebook.com/feminellahereditum?fref=ts To mě představědčilo, že si ji koupím také.

0
před 4 roky Silvie

Holky od kojení mám docela citlivé bradavky, mažu si to obyč krémem ale nějak to nepomáha.. máte někdo nějaké další zkušenosti krom již zmiňovaného? díky :) 

0
před 4 roky Barča

Tak to se po ní také v lékarně optám holky. Zní to hodně dobře, podle toho co píšou na těch stránkách.

0
před 4 roky Monika

Bude to znít asi trošku divně, ale nemáte doma od prcka nějaký krém, čím mažete? Mě při kojení pomohl právě takový krém, teda ne přímo na rozkousané bradavky, to mě asi spíš ještě čeká, ale na hodně podrážděné, takže tohle je spíš asi tip pro Silvii. 

0
před 4 roky Petra Kudová

Na ošetření bradavek je vhodné použít Bepanthen Care mast. Používala jsem jak na rozpraskané bradavky, tak i jako prevenci opruzenin u dvojčátek a maximální spokojenost. 

0
před 4 roky Monika

No já mám teda potom zase zkušenost s Panthé-Baby krémem. Používali jsme dřív oba, ale osvědčil se mi víc právě tenhle a to i na ty bradavky. Navíc obsahuje vitamín E a lépe voní(ale to je spíš jen detail). 

0
před 4 roky Silvie

Super letím zítra do lékárny, děkuji. 

0
před 4 roky Týna

ahoj holky, potřebuju nějakou rychlou pomoc na bolest, už se to nedá vydržet, obklady nezabírají a nechci koupit něco, co nefunguje

0
před 4 roky Moni

zkus to, co píšou holky, koukala jsem taky na feminella-hereditum.cz a dost mě to zaujalo, řekla bych že to pomáhá a je to takový poctivý. Nemůžu říct vlastní zkušenosti, ale porod klepe na dveře, tak se připravuju na nejhorší :D

0
před 4 roky Alča

feminella ti pomůže, mně taky pomohla na bolesti, pročítala jsem plno diskuzí a všem to pomohlo, to by bylo aby tobě ne

0
před 4 roky Denisa Tichá

Feminellu hereditum jsem začala brát od minulého měsíce. Měla jsem jen odřené bradavky, jinak mě nic netrápilo. A teď se mi zlepšily a žádné další problémy se ani neobjevily.  :))

0
před 4 roky Hanka

Slyšela jsem, že ta feminella hereditum je vhodná aji když nemá maminka dobré mléko, myslím složením. Jen není třeba možné, že by po delším nebo čatějším užívání mohly nastat třeba problémy? 

0
před 4 roky mamča

taky jsem si pokládala tuto otázku, hlavně kvůli hormonům a tak, jestli toho nemůže být nakonec třeba víc v tom mléce. ale na jejich stránkách jsem se dočetla, že to vůbec neškodí

0
před 4 roky Jarka

Jo jo feminella je super! :) taky mam a mam s tim dobrou zkusenost

0
před 4 roky Nikola

Mě se líbí, že mají na svých stránkách popsané i ostatní věci týkající se kojení, tady jsou například popsané správné techniky. http://www.feminella-hereditum.cz/pro-kojici-maminky/techniky-a-polohy-pri-kojeni/spravna-technika-kojeni/

0
před 4 roky Hanka

Mamčo, nakonec jsem se dopracovala k informaci na jejich stránkách, že má tzv. status bezpečnosti. http://www.feminella-hereditum.cz/feminella-hereditum/proc-lactobacillus-fermentum-lc40/ Tady přímo druhý sloupeček. :) 

0
před 4 roky mamča

jo, to je přesně ono, co jsem četla na jejich webovkách. takže když to má ten certifikát, jse v klidu.

0
před 4 roky Denisa Tichá

To se mi líbí na stránkách feminelly, že tam mají i jiné užitečné informace. :)

0
před 4 roky Verča Brouk.

Akorát jsem skončila s kojením, díky feminelle hereditum, jsem mohla kojit malého o několik měsíců déle, než jsem vůbec plánovala. Za to su ráda, nejen že nemusí malému kupovat drahé umělé výživy, ale i pro jeho zdraví je to lepší.

0
před 4 roky barča

taky se přidávám k tomu to doplňku, ani jsem nedopoužívala první balení a bradavky přestaly bolet...

0
před 4 roky Denisa Tichá

Tak už mám za sbeou ještě další týdny užívání feminelly a bradavly už mám zahojené. To je snad zázrak. :D

0
před 4 roky barča

Deniso, taky mi to přišlo jako malý zázrak! :D kdyby šlo všechno tak lehce v tom mateřství...

0
před 2 roky Eva

Holky byla jste si některá upravovat prsa po kojení? bolí to moc? musela jste pak brát prášky od bolesti?

0
před 2 roky Jana

Já jsem si míso prášků od bolesti nechala nasadit pumpičku s analgetikem, která mi 3 dny po operaci pumpovala přes katetr analgetikum přímo do rány.

0
před 2 roky Eva

Kde bych si mohl takovou pumpičku objednat? a kolik tak stojí? Co se s ní po těch 3 dnech stane?

0
před 2 roky Jana

Musíte před operací zajít do lékárny, kde zaplatíte 4 tisíce korun, a lékárna ji doručí přímo do nemocnice, kde na zákrok půjdete. Po 3 dnech na běžné kontrole vám ji doktor sundá a vyhodí se do koše.

0
před 6 měsíci Majda

Dámy, jaké vitamíny berete v době kojení? Co je na jeho podporu nejlepší?

0
před 6 měsíci Grace

Taky by mě zajímalo :( Minulé těhotenství jsem mléka měla fakt hodně málo, neslačilo a hned jsme přešli na UM. Tak bych ráda teď nic nepodcenila. Děkuju moc :(

0
před 6 měsíci Markéta

A dají se brát i nějaké vitamíny během kojení, aby neměly nějaký špatný vliv na mimčo ?

0
před 6 měsíci Barča

To víš, že jsou. Jsou určené přímo pro těhotné a kojící ženy :)

0
před 6 měsíci Pavlína

Holky, kolik ty vitamíny stojí? A mají je k dostání ve všech lékárnách nebo musím hledat nějaké specializované?

0
před 6 měsíci Jitka

Já ty vitamíny kupuju v lékárně a jaksi tam záleží na lékárně, no. Mrkni na net a porovněj si ceny :)

0
před 6 měsíci Pavlínka

Asi jo, udělám to tak :) Moc díky :) A ty chytré miminko kupuješ v jaké?

0
před 6 měsíci Nella

Rozhdoně! Já jsem je brala a vše bylo v pořádku https://www.chytre-miminko.cz/produkty/chytre-miminko-superfolin-1/. A tyto teda rozhodně doporučím.

0
před 5 měsíci Hanka

Je tam nějaký rozdíl ve složení v poměru s ostatními doplňky pro těhulky ?

0
před 5 měsíci Jitka

Jako ano, ta podpora kojení je neskutečně důležitá. U prvního dítěte jsem se spoléhala jen na sebe a mléka jsem měla málo a bylo nekvalitní, takže už po prvním měsíci byl malej na UM. U druhého jsem to nepodcenila a koupila si ten Gravimilk. Výborná věc! Mléka jsem měla jednak hodně a jednak bylo kvalitní. Doporučuju.

0
před 5 měsíci Sarkez

Při snažení je důležité podpořit organismus vitamínkama. Já jsem brala Chytré miminko a ty mi pomohly https://www.chytre-miminko.cz/produkty/chytre-miminko-superfolin-1/. Tak ať sestra zkusí ty :)

0
před 5 měsíci Alexx

Prosím tě, nemáš zkušenosti s těmito vitamínky https://www.chytre-miminko.cz/produkty/chytre-miminko-superfolin-2/? :) Já bych je aji začala užívat, ale ještě hledám info :)

0
před 5 měsíci Tonča

Co by tě Alex zajímalo ?

0
před 5 měsíci Alex

jak dlouho by se měl brát ?

0
před 5 měsíci Sarkez

Po celou dobu co jsi těhotná a kojíš ;)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 - 2


Přidat příspěvek