Přítel nemá chuť - jak to mám řešit?

0
před 2 roky Pavla

Ženy, máte někdo podobnou situaci, že váš přítel nemá chuť na sex? Jak to řešíte? Nějaké podpůrné prostředky atd.? Protože prádlo ani nic takového nepomáhá :(

0
před 2 roky Jakub

Tak tady je každá rada drahá. Zkoušela jste nějaká afrodiziaka? Nebo odpočinek? Může být třeba utahanej z práce...

0
před 2 roky Pavla

Práci nemá náročnou, ještě nemáme ani děti, takže přijde domů a má klid. Sedne k počítači a mě si ani nevšimne. Jsem už docela zoufalá. Afrodiziaka myslíte jaká?

0
před 2 roky Jakub

Třeba nějaká jídla - třeba ústřice, celer...?

0
před 2 roky Pavla

Mořské plody nejí a celer by taky do pusy nedal :D

0
před 2 roky Jakub

Tak pokud není unavený z práce a nemá nějaké stresy, tak to bude asi nějaký zdravotní problém nebo psychický blok, když nepomáhá ani prádlo apod.

0
před 2 roky Monika

Já sem měla doma to samý. Manžel má sice náročnou práci, ale to měl vždycky a sex jsme normlně měli. A pak jak když utne. Doporučuju zkusit nějaké tabletky, určitě se to zlepší :)))

0
před 2 roky Pavla

Máte něco ověřené?

0
0
před 2 roky KamčaDračice

Vyzkoušejte feromony pro muže nebo ženy..je to pecka...nejdříve jsem tomu nevěřila..ale pak jsem to vyzkoušela a .... no co vám budu povídat 3:-)

0
před 2 roky Petra

Nebo vyzkoušejte DECOFEMM BEAUTY BREAST - to je na zvětšení prsou. Takže pokud nepomůžou španělské mušky, tak pomohou kozenky. :-D

0
před 2 roky KamčaDračice

Tak to je super. To by se fakt mohl přítel chytit a mohl by si to užít. :-P A kolik ten DECOFEMM BEAUTY BREAST většinou stojí a jaká je jeho ideální cena, kterou se za něj ještě vyplatí dát?

0
před 2 roky Petra

Tak ten DECOFEMM BEAUTY BREAST najdete na internetu za různou cenu. Nejlevnější je na stránkách valavani, a to za něco málo přes 1000,-. To je ta nejlepší a nejnižší cena. Jinak je to ale určitě různé... Stačí asi trochu hledat...

0
před 2 roky KamčaDračice

Aha, tak to já koupím přímo na valavani. Taky jsem to na internetu hned našla... =) A je tam ještě něco dobrého, co by stálo za řeč? Co říkáte třeba na andrimax? Je to vhodné jako dárek pro přítele? =)

0
před 2 roky Petra

Andrimax, co jsem slyšela, tak je hodně dobrý. Prý je to ta nejlepší věc, kterou na intimnichnakupech.cz prodávají, takže za mě hodně dobré asi.... Já s tím samozřejmě osobní zkušenost vůbec nemám, takže nemůžu říct. Ale pro přítele asi hodně dobré. Funguje to ale spíše dlouhodobě než jednorázově třeba po pár minutách. Je potřeba to tedy brát delší dobu... No a jinak je tam toho spoustu, co by stálo za řeč - například mají nadherné spodní prádlo. Taky se kukněte.

0
před 2 roky Danča

jj, je to hodně dobré. Taky jsem slyšela a nejen to, máme s přítelem i osobní zkušenost a fakt všechno, co se píše na internetu musím potvrdit. =) Fakt super. Určitě vyzkoušejte. pokud se navíc nejedná jen o nějakou chvilkovou slabost nebo záležitost, tak je andrimax super, protože řeší problém do hloubky a ne jen povrchně. =)

0
před 2 roky Ivča

Zdravím, přátelé. Taky to u nás doma poslední dobou celkem skřípe. přítel už moc v poslední době nechce, ani už na mě moc nesahá, ani se už moc neobímáme. Prostě nic... :-( Mohlo by pomoct třeba andrimax nebo rx plus nebo něco na ten způsob? Jsem ochotná vyzkoušet všechno, jen aby to fungovalo. Nechci kvůli takové blbosti o přítele přijít ani se s ním kvůli tomu rozejít... Chci to vyřešit, ale s ním teď v poslední době není rozumná řeč.

0
před 2 roky Radek

Takové věci chtějí i čas, určitě na přítele zbytečně nenaléhejte nebo ho tím zbytečně odlákáte.

0
před 2 roky Radim.K

to souhlasím, když chlapa do něčeho nasílím strkáte, tím tuplem nebude chtít.

0
před 2 roky Marioneta

Zkuste třeba LibidoUp sprej nebo gel, ma to dobre učinky, partner zase najde tu ztracenou chut :)

0
před 2 roky Majka

Podívala bych se na net, o tomhle produktu jsem jeste vubec neslysela. Tak jsem zvedava :)

0
před 11 měsíci Libuška

No a co si s ním prostě rozumně promluvit? Třeba ho něco trápí nebo něco. Já jsem si koupila a občas ho provokuju v tomto https://www.moje-pradlo.cz/eroticke-pradlo ale taky býval, takový bez nálady. Pak jsem si promluvili a celkem v pohodě a náš osobní a tedy i sexuální život se mnohem zlepšil opětovně.

0
před 11 měsíci Majkl

Měl jsem takový problém, mám docela náruživou manželku a před krátkou dobou jsem ještě začal spát s jednou mladou krásnou slečnou. No a problém byl na světě, že jo, protože jsem je obě nestačil. Tak jsem se začal poohlížet po nějakém povzbuzení a našel jsem SexUp Aphrodisiac. Za mě mohu doporučit, stíhám teď obě ženy tak jak jsem chtěl.

0
před 11 měsíci Majkl

Takhle to vypadá.

0
před 7 měsíci šteffi

sexup neznám - užíváte to pořád? pořád vám na to tělo reaguje? já mám strach z toho, aby se toho tělo nepřesytilo... momentálně používám libidoup a zatím mi to vyhovuje... ale rád bych se podíval po něčem dalším, kdybych to chtěl střídat ať pořád neberu to samé... Ale nevím možná to ani nevadí? poradíte mi někdo?

0
před 7 měsíci ninja007

nejsem žádný odborník ale nevím proč by mělo vadit že bereš jedno a to samé nebo proč by mělo pomoct když to střídáš... taky mám libidoup a je to vkklidu beru už dlouho

0
před 5 měsíci Laufer

Ahoj, ahoj, jak pročítám tuhle dizkuzi, tak se chci i já podělit o typ. Moje kamaráda měla úplně stejný problém necchuť apod, ale potom začala brát Femm Passion libido a vše se napravilo. Tak hodně štěstí. :)

0
před 5 měsíci Alice

čaute, chci se zeptat, máte něco opravdu vyzkoušené na podporu chuti? Jelikož poslední dobou muj přítel vůbec nechce nebo říká, že je unavený apod. Snažím se vymýšlet pokaždé něco jinak, ale nedaří se tak už hledám i jiné způsoby na podporu....

0
před 5 měsíci Pavel

Ať přítel vyzkouší andrimax nebo crilex. :) Třeba to pomůže nebo je opravdu jenom utahaný z práce.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 8


Přidat příspěvek