Přítel nemá chuť - jak to mám řešit?

0
před 12 měsíci Pavla

Ženy, máte někdo podobnou situaci, že váš přítel nemá chuť na sex? Jak to řešíte? Nějaké podpůrné prostředky atd.? Protože prádlo ani nic takového nepomáhá :(

0
před 12 měsíci Jakub

Tak tady je každá rada drahá. Zkoušela jste nějaká afrodiziaka? Nebo odpočinek? Může být třeba utahanej z práce...

0
před 12 měsíci Pavla

Práci nemá náročnou, ještě nemáme ani děti, takže přijde domů a má klid. Sedne k počítači a mě si ani nevšimne. Jsem už docela zoufalá. Afrodiziaka myslíte jaká?

0
před 12 měsíci Jakub

Třeba nějaká jídla - třeba ústřice, celer...?

0
před 12 měsíci Pavla

Mořské plody nejí a celer by taky do pusy nedal :D

0
před 12 měsíci Jakub

Tak pokud není unavený z práce a nemá nějaké stresy, tak to bude asi nějaký zdravotní problém nebo psychický blok, když nepomáhá ani prádlo apod.

0
před 12 měsíci Monika

Já sem měla doma to samý. Manžel má sice náročnou práci, ale to měl vždycky a sex jsme normlně měli. A pak jak když utne. Doporučuju zkusit nějaké tabletky, určitě se to zlepší :)))

0
před 12 měsíci Pavla

Máte něco ověřené?

0
0
před 11 měsíci KamčaDračice

Vyzkoušejte feromony pro muže nebo ženy..je to pecka...nejdříve jsem tomu nevěřila..ale pak jsem to vyzkoušela a .... no co vám budu povídat 3:-)

0
před 11 měsíci Petra

Nebo vyzkoušejte DECOFEMM BEAUTY BREAST - to je na zvětšení prsou. Takže pokud nepomůžou španělské mušky, tak pomohou kozenky. :-D

0
před 11 měsíci KamčaDračice

Tak to je super. To by se fakt mohl přítel chytit a mohl by si to užít. :-P A kolik ten DECOFEMM BEAUTY BREAST většinou stojí a jaká je jeho ideální cena, kterou se za něj ještě vyplatí dát?

0
před 10 měsíci Petra

Tak ten DECOFEMM BEAUTY BREAST najdete na internetu za různou cenu. Nejlevnější je na stránkách valavani, a to za něco málo přes 1000,-. To je ta nejlepší a nejnižší cena. Jinak je to ale určitě různé... Stačí asi trochu hledat...

0
před 10 měsíci KamčaDračice

Aha, tak to já koupím přímo na valavani. Taky jsem to na internetu hned našla... =) A je tam ještě něco dobrého, co by stálo za řeč? Co říkáte třeba na andrimax? Je to vhodné jako dárek pro přítele? =)

0
před 10 měsíci Petra

Andrimax, co jsem slyšela, tak je hodně dobrý. Prý je to ta nejlepší věc, kterou na intimnichnakupech.cz prodávají, takže za mě hodně dobré asi.... Já s tím samozřejmě osobní zkušenost vůbec nemám, takže nemůžu říct. Ale pro přítele asi hodně dobré. Funguje to ale spíše dlouhodobě než jednorázově třeba po pár minutách. Je potřeba to tedy brát delší dobu... No a jinak je tam toho spoustu, co by stálo za řeč - například mají nadherné spodní prádlo. Taky se kukněte.

0
před 10 měsíci Danča

jj, je to hodně dobré. Taky jsem slyšela a nejen to, máme s přítelem i osobní zkušenost a fakt všechno, co se píše na internetu musím potvrdit. =) Fakt super. Určitě vyzkoušejte. pokud se navíc nejedná jen o nějakou chvilkovou slabost nebo záležitost, tak je andrimax super, protože řeší problém do hloubky a ne jen povrchně. =)

0
před 10 měsíci Ivča

Zdravím, přátelé. Taky to u nás doma poslední dobou celkem skřípe. přítel už moc v poslední době nechce, ani už na mě moc nesahá, ani se už moc neobímáme. Prostě nic... :-( Mohlo by pomoct třeba andrimax nebo rx plus nebo něco na ten způsob? Jsem ochotná vyzkoušet všechno, jen aby to fungovalo. Nechci kvůli takové blbosti o přítele přijít ani se s ním kvůli tomu rozejít... Chci to vyřešit, ale s ním teď v poslední době není rozumná řeč.

0
před 4 měsíci Radek

Takové věci chtějí i čas, určitě na přítele zbytečně nenaléhejte nebo ho tím zbytečně odlákáte.

0
před 4 měsíci Radim.K

to souhlasím, když chlapa do něčeho nasílím strkáte, tím tuplem nebude chtít.

0
před 4 měsíci Marioneta

Zkuste třeba LibidoUp sprej nebo gel, ma to dobre učinky, partner zase najde tu ztracenou chut :)

0
před 4 měsíci Majka

Podívala bych se na net, o tomhle produktu jsem jeste vubec neslysela. Tak jsem zvedava :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 10


Přidat příspěvek