Příkrmy

0
před 2 roky Léňa

Dobrý den, budu začínat s příkrmy a chtěla bych se zeptat, jestli máte některá zkušenost s kašičkami od Sunaru ? :)

0
před 2 roky Klárka

Ahoj, my jsme dávali kaše Sunar u první dcery. Moc jsem se o to tenkrát nezajímala, malá toho moc nejedla, ale kaše Sunar jí chutnaly teda asi jen 2. U syna dáváme kaše Humana, jsou mnohem chutnější, nehrudkovatí a hlavně nejsou tak sladké!!! A mají hodně zajímavých příchutí. Syn je velkej žrout :-D

0
před 2 roky Káťa

My sme měli kaše Sunarka asi 2x a pak letěly do koše. Je to sladký umělý humus. Mně osobně to nechutnalo, natož pro dítě. Ne e.

0
před 2 roky Nela

Zdravím, rozhodně vyzkoušej dětskou kašičku od Sunárku s jahodovou příchutí, našemu prckovi chutná nejvíc :). Ale je jich na výběr více mrkni na www.sunar.cz/nase-produkty/?typ=kasicky

0
před 2 roky Andule

My ty kašičky od Sunaru kupujeme a nemohu si je vynachválit. Malá po nic krásně spinká, skvěle zasytí a jsou bez přidaného cukru. Velmi se zajímám o složení a malé bych určitě nedávala příkrmy plné chemie a dalších nesmyslů. :-)

0
před 2 roky Stana

Ty jsou dobré, nám chutnají moc :)

0
před 2 roky Jitka

Nám moc chutnají ovocné kašičky Sunárek :)

0
před 8 měsíci Kája

Cca 14 dní dávám kašičku na dobrou noc a od té doby co jí dávám se mi i změnilo dítě :D. Nikdy mi nespal celou noc, ale posledních 14 k němu nemusím vstávat 3x za noc, protože ji celou prospí, takže ho kašička zřejmě pěkně zasytí. 

0
před 7 měsíci Marika

A nejsou ty kašičky na dobrou noc moc těžké na večer ? 

0
před 7 měsíci Kája

Nejsou, malé je dávám už druhý měsíc a v pohodě. Kdyby byly těžké, tak by po nich děti bolelo bříško :)

0
před 7 měsíci Adéla

Souhlasím, u nás ji dáváme taky na večer a syn po ní jde vždycky hezky spát a hajá celou noc.

0
před 5 měsíci Lídie

A máte zkušenost i s tím jejich mlékem ? Dívala jsem se, že mají complex a premium ? Docela by mě zajímalo, jaký je mezi nimi rozfíl, protože nás čeká přechod na um.

0
před 5 měsíci Adéla

Rozdíl je hlavně ve složení :). Complex je určený pro děti, co mají potíže s bříškem a na premium se přechází pokud dítě žádné potíže nemá. 

0
před 4 měsíci Peťula

Na jaké si Lídie nakonec přešla ? Taky to máme za sebou, doktorka nám doporučila premium a přechod roběhl naprosto bez problémů :)

0
před 4 měsíci Lídie

Teď zkoušíme sunar a zatím se zdá být všechno v pořádku, malá prosípívá jak má takže mám radost, že nám sedlo hnedka tohle mlíko a nebuudu muset zkoušet jiné značky.

0
před 4 měsíci Vendy

Ono je lepší, když to je na první dobrou, aby se dítěti zbytečně nepřitížilo tím, že se zkouší jiná mléka, protože každé je úplně jiné.A sunar je svým způsobem taková jistota.

0
před 3 měsíci Majka

ahoj, ráda bych se tu informovala ohledně těch jejich speciálních mlíček. Dívala jsem se, že jsou do 6.měsíce a které mléko na to pak navazuje ? 

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 4


Přidat příspěvek