Přežijeme rok 2015?

0
Obrázek uživatele Boo67
před 4 roky Boo67

Bojím se toho co přijde příští rok,že USA vyprovokují Rusko,protože oni jsou schopni obětovat i životy vlastních lidi jen aby měli důvod zaútočit jako tomu bylo 11.září 2001 kdy si samy odpálili WTC.  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/
Co si o tom myslíte Vy?

0
Obrázek uživatele Danah
před 4 roky Danah

Takovehle starosti mi pripominaji, ze bych mohla zalozit diskusi Sledovat zpravy nebo ne? Protoze si musim polozit otazku, jestli je sledovani zprav vubec k necemu dobre, krome toho, ze se nastvete. Zpravy jsou velka cilena manipulace s lidmi.

2
Obrázek uživatele Anywetta@
před 4 roky Anywetta@

Zprávy nesleduji (ani nemám televizi), ale samozřejmě to co se děje vím z internetu a od mého okolí. Bohužel ani to že nemám televizi mě od to "nezachrání" :-) Já se spíše obávám cizinců muslimů, protože i když si nemyslím, že bych byla rasistka, tak jejich hodnoty a náboženství je úplně odlišné od mého "mírumilovného" veganského života. A také od tradičních hodnot ostatních částí světa. Pravda je, že "západním trendem" je většinou max. jedno, dvě děti, protože je chceme uživit. Zatímco muslimské rodiny mají dětí hodně a díky tomu budou v početní převaze, pokud se něco nestane. Takže na to moc nemyslím a neřeším to. Snažím se žít přítomností a blízkou budoucností a co bude časem stejně moc neovlivním. Snažím se žít tak, jak to považuji za správné a žít tím pozitivním, co život přináší. :-)

0
Obrázek uživatele radim
před 4 roky radim

Třeba se poštěstí a přežijem i další rok:)

0
Obrázek uživatele Danah
před 4 roky Danah

Kdyz se postesti, tak i beze zprav. :)

0
Obrázek uživatele radim
před 4 roky radim

Oni to ještě vysílají?

0
Obrázek uživatele Boo67
před 4 roky Boo67

Na zprávy nekoukám,neříkají tam všechno co by měli,jen to,co jim kdosi dovolí.Čtu si ale články na stránkách jako je Protiproud,Svobodné noviny bez cenzury,nebo Svět kolem nás.

0
Obrázek uživatele Danah
před 4 roky Danah

Boo67. Omlouvam se. Mate pravdu, ze se clovek mnoho nedozvi, vlastne ani co se deje v sousedni zemi. Jak pise Anywetta, zpravy si nas najdou i na internetu, pokud to dopustime. Ja to mam dobre. Bydlim v Madarsku a nemam sanci pochytit vic nez jake bude pocasi. o)))

0
0
před 3 roky kaarel

ani dnes nemůže clovek projevit svůj nazoz aniz by mu hrozilo trestni stihani

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 5


Přidat příspěvek