Přepravní společnost pro firmu

0
před 4 roky PattySearch

Dobrý den, v práci mě šéf pověřil vyhledáním nějaké přepravní společnosti, která přepravuje kontejnery a velmi těžké zásilky. Nevíte o něčem?

0
před 4 roky Rades

To jste dostala pěkně zapeklitý úkol. :D

0
před 4 roky PattySearch

To ano :( Nevíte o něčem?

0
před 4 roky TomášD.

Dobrý den, já bych Vám poradil. Například firma Sander Support,. My jsme s ní v minulosti spolupracovali a měli jsme velmi dobrou zkušenost, takže mohu doporučit dále.

0
před 4 roky PattySearch

Dobrý den, moc vám děkuji za tip. A převážejí i kontejnery a opravdu velmi těžký náklad?

0
před 4 roky TomášD.

Ano převážejí. Na jejich webových stránkách si můžete přečíst čemu všemu se věnují.

0
před 4 roky TomášD.

http://www.sander-logistic.cz/sluzby/preprava.html Tady je i odkaz přímo na webové stránky, kde si můžete zjistit, na co se zaměřují. 

0
před 4 roky PattySearch

Moc vám děkuji, myslím, že to bude přesně to co potřebuju.

0
před 4 roky TomášD.

My jsme je využívali na přepravu těžkkých strojů.

0
před 4 roky Rades

Tak vidíte nakonec jste našla :D

0
před 9 měsíci Anička0258

Ahoj, mrkni se na https://www.emons.cz/spedice-pusobnost/preprava-palet/ . Je u nich možná přeprava palet, tak třeba se s nimi domluvíte. My je v práci využíváme každou chvíli a zatím jsme s nimi neměli jediný problém.

0
před 6 měsíci Adam

Dobrý den, třeba někdo stále řeší podobný problém a mohu pomoci. My ve firmě využíváme služby pro podnikatele od Zaslat. Dá se s nimi domluvit a vím, že nabízí i přepravu nadrozměrných zásilek. Tady je to dobře popsané https://www.zaslat.cz/pro-podnikatele My posíláme cca 400 balíčků za měsíc, ale vím, že nabízí přepravu i mnohem méně kusů.

0
před 5 týdny Jarka

Zdravím. Těch služeb už je dnes mnoho a předpokládám, že většinou využívají zvýhodněných cen u těch samých přepravců, kteří se specializují na nadrozměrné zásilky. Např. na kontejnery jsme několikrát využili ShipEx, který mohu doporučit a pro dlohodobější spolupráci se nám pro pravidelné zasílání palet do Portugalska podařilo získat nejvýhodnější cenu zde https://www.balikdozahranici.cz/informace/paletova-preprava-do-zahranici.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 6


Přidat příspěvek