Praha prodej bytu

0
před 5 týdny Dana

Zdravím mohl by se se mnou někdo podělit o zkušenosti při prodeji bytu v Praze? Jakým způsobem jde nejrychleji byt prodat? abych se dostala co nejdříve k penězům?

0
před 5 týdny Marie

To bych tedy mohla, rozhodla jsem se pro prodej našeho bytu, protože už jsem nechtěla žít v Praze, potřebovala jsem tedy byt prodat, a zároveň si hledat nové bydlení někde daleko od Prahy. Zkoušela jsem to z počátku sama, ale to se mi nikdo moc neozýval. Pak jsem dostala kontakt na realitní kancelář, která mi vyplatila před prodejem zálohu, a já jsem tak mohla rychle řešit náhradní bydlení díky poskytnutým prostředkům.

0
před 5 týdny Dana

Která realitní kancelář Vám vyplatila zálohu ještě před prodejem prosím?

0
před 4 týdny Marie

Prodej jsem řešil přes realitní kancelář https://www.edoxreality.cz/ , doporučuji zavolat na infolinku, kterou najdete na stránkách, tak jim vysvětlíte svůj případ, a dohodnete si termín přímo v nemovitosti, kterou máte v plánu prodat.

0
před 4 týdny Erik

dneska ty realitky umějí snad úplně všechno https://www.euro.cz/udalosti/petr-morcinek-expandujeme-stavime-a-rozsirujeme-nabidku-sluzeb-1409702 takže když nevybereš nějakou co nemá jméno ani místo na trhu tak se teoreticky nemůžeš splést.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 4


Přidat příspěvek