Práce v IT

0
před 9 měsíci Michal

Zdravím, už několik let pracuji jako IT vývojář, už mně nějak moc nebaví pořád sedět v jedné kanceláři, nevíte někdo o nějakých IT projektech? do kterých by se dalo zapojit při práci?

0
před 9 měsíci Erik

Hele já jsem v Brně narazil na společnost, kde se jako IT odborník zaregistruješ, a oni ti pak posílají nabídky ke spolupráci na různých IT projektech, díky tomu už jsem nabral hodně zkušeností.

0
před 9 měsíci Michal

Na jakou společnost prosím? a jak to přesně funguje? to je nějaká placená registrace u společnosti?

0
před 9 měsíci Erik

Je to společnost https://www.coolpeople.cz/, stačí se tam zaregistrovat, vyplnit svůj profil, a když narazí na práci, která by bal pro Vás vhodná, tak Vám to dojednají. Registrace je zdarma.

0
před 6 měsíci Aneta

Pokud by někdo hledal vhodný dárek pro přítele, který pořád sedí u počítače, tak jako ten můj, tak mohu doporučit https://www.bastard.cz/panska-tricka/klikar-panske-tricko-2059/?r=431180

0
před 4 měsíci Honza

Zdravím. Jestli pro vás můžu mít jeden tip, tak zkuste mrknout na tento pracovní portál: https://www.hitprace.cz/ Zrovna nedávno se mi přes něj podařilo najít novou práci a když jsem projížděl pracovní nabídky, které tam mají, tak jsem koukal, že těch v oboru IT tam mají celkem dost, tak třeba se vám něco zalíbí. :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 9


Přidat příspěvek