Povislá prsa

0
před 10 měsíci Aneta

Ahoj, chtěla bych požádat ženské o radu jak bojovat s povadajícím poprsím? Jsem rok po porodu a můj původní optimizmus kdy jsem si říkala že se to vrátí do původního stavu je fuč... Máte na to nějaké tipy co se s tím dá dělat?

0
před 10 měsíci Jana

Myslím že asi vyloženě žádný zaručený způsob neexistuje, bojuje s tím spousta žen a na každou zabírá něco jiného. Nejčastějším prvním řešením jsou mastičky s látkami co podporují růst prsou, trvá to ale dlouho a musíš si to mazat poctivě každý den... Jinak nejrychleší varianta je samozřejmě plastika :)

0
před 9 měsíci Dana

Můžu doporučit tabletky Decol beauty breast, podařilo se mi díky nim zachránit prsa ještě v pěkném stavu. Nejsou v tom žádné hormonální nebezpečné látky takže ti to zase neudělá velké prsa jak plastika ale jinak mi to zastavilo povadání a trochu to ty prsa zpátky zpevnilo ;)

0
před 8 měsíci Aneta

Můžu se zeptat, to Decol beauty breast není to spíš Decofemm ? žádný decol jsem nemohla najít a pořád mě to odkazuje na decofemm. Dívala jsem se na ten decofemm a má to hezké přírodní složení, samé bylinky, do něčeho takového bych klidně šla:-).

0
před 8 měsíci Aneta

dívala jsem se ještě jednou na ten decol... nevím jestli mi tady někdo odepíše, ale ať je můj komentář jasný.. myslím si že decol beauty breast je to samé jako decofemm beauty breast. Je to tak??? decol jsem každopádně nenašla takže objednávám decofemm:))

0
před 5 měsíci Jana

Jasně je to decofemm. :) Hledala si to správně.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 12


Přidat příspěvek